:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
...:Ben Hi? Ba?ka Y?reklere Konmad?m:...
eRCi
44444443gx1ycjv2aj8.jpg

Nefesim kesildi, d???mlendi kelimeler...

Yava? yava? sindirince olay? anlad?m...Aldat?lm???m!!!

Bir an hi? fark?nda olmadan bir damla ya? s?z?ld? g?zlerimden. Kalbim ?oktan anlam??t? da beynim fark edememi?ti olan?. T?m ya?ananlar bir film gibi ge?ti... Peki ben neden hi? g?remedim bu ???nc? ki?iyi???

Duygular biriktik?e ya?anan ac?lar daha da ac?t?rm?? insan?n kalbini. ?imdi hat?rlad???m t?m mutluluklar?n sonunda bir h?z?n var t?pk? ac? anlar?m gibi. Oysa neydi de?i?en? Ben ayn? ben, kar??mdaki ayn? y?z...
Galiba bana bakan g?zleri benim de?ildi art?k!!!?nsanlar ne ya?arlarsa ya?as?nlar hi?bir ?nemi yokmu?; Anlad?m!!!
Bir hatayla t?m do?rular silinirmi?; ??rendim!!!
Hi?bir zaman hi? kimseye g?venilmezmi?; Fark?na vard?m!!!
Eee... Bunlar? ??rendim de ne ge?ti elime? Sadece bir ?m?r i?imde ta??yaca??m bir h?z?n ve k?rg?nl?k kald? bana o kadar! Her ac? ge?ermi? (?yle bilirdim) ama bu ac? hi? ge?meyecek...Yemin Ederim!!!

Bir kap? var orada darac?k. ??inden ge?sen ge?emezsin, kar??s?nda dursan dayanamazs?n, ?teki tarafa ge?sen yapamazs?n. ?imdi ben de ?yleyim i?te. Affettim desem bedenim ge?se y?re?im ge?er mi o kap?dan??? Kar??s?nda dursam dayanabilir miyim o g?zlere??? Hadi ge?tim diyelim rahat b?rak?r m? i?ini kemiren o garip duygu???

Yok...??k?? Yok!!!

Anlad?m... Ben ?imdi ge?tim o kap?dan!!! Ge?tim de san?r?m bir kalbim kald? d??ar?da. Ba??r?yor, k?z?yor bana!!! "Kendine ac?m?yorsan bana ac?" diyor! "Kan?yorum!" diyor! Bir yandan da ok?anmak ho?una gidiyor; ama ba?ka kalpleri de ?yle ok?ad???n? d???nd?k?e yine ba?l?yor kanamaya, ba??rmaya...

Bazen de k?z?yorum kendime "Madem ki ge?tin bu kap?dan, g?ze ald?n ?lmeyi, niye bu ?ikayet?" diyorum!!! "Madem ki ?ikayet edeceksin b?rak, ac? ?ektirme kendine uzaktan sev!" diyorum; olmuyor! Onsuz bir an bile nefes alam?yorum!!! "Ama o sensiz nefes ald? ya, o seni hi? d???nd? m??" diyor kalbim. A?lamaya ba?l?yorum... "?ok uzatt?n ama affettim i?te sus!!!!!" E?er son bir ?ans vermeseydim ne olurdu? O zaman daha m? mutlu olurdum acaba, bilmiyorum.

?yle ya da b?yle...?oook Seviyorum!!! ?z?nt?m aldat?lmak de?il, verdi?inin kar??l???n? almamak!!! ?nemlisi de onu bir ba?kas?yla payla?mak!!!
Ona a????m hem de deliler gibi! Evet bazen geri ?ekilmek istiyorum bu a?ktan, al?p ba??m? gitmek, onu da kendi yaln?zl???yla b?rakmak istiyorum!!! Olmuyor, yapam?yorum, ?lece?imi hissediyorum!!! Her ?ey tamam da ''Ke?ke'' olmasayd?, ''Ke?ke'' herkesin sand??? kadar ger?ek, yalans?z ve saf sevseydi beni!!! ''Ke?ke'' ona bu kadar ba?l?yken bu kadar incitmeseydi beni!!! Belki o zaman ?u an gem vurdu?um ?o?u duyguyu ya?atabilirdim ona...
''Ke?ke'' bu kadar zaman bir benim kalbimi ok?asayd?!!! Bir benim y?re?ime konsayd?!!! "Ke?ke"lerle ya?anmaz ama ''ke?ke'' beni aldatmasayd?!!!
??nk? ben hi? ba?ka y?reklere konmad?m....

MasaL_perisi
Teşekürler Erci...
Üzücü...Sad
Ara
eRCi
beni anlat?yorConfusedmiley19:
MasaL_perisi
Daha da üzücü...Confusedmiley19:
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-03-2024, 08:54 PM