:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
İsyan Bayrağı İtinayla Çekilir...
pinkazi
olmadığında kendini inanılmaz yanlız hissettiriyor olduğunda da yerin dibine kadar sokuyor bu nasıl adalettir anlamış değilim. Kardeşim hakanında dediği gibi üfleyerek seviyoruz ama ne kadar üflesek fayda etmiyor Sad
Ara
Av.bey
Valla can yücel'in yazısı harbi süpermiş. Böyle bir yazı paylaştığın için kendi adıma teşekkürü bir borç bilirim Smile
Ara
pinkazi
Av.bey Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Valla can yücel'in yazısı harbi süpermiş. Böyle bir yazı paylaştığın için kendi adıma teşekkürü bir borç bilirim Smile
rica ederim ne demek... paylaşmak her haliyle güzeldir...
Ara
ZencefiL
Üfleyerek sevmede hakli olabilirsiniz herkesin basina gelir..leyla mecnun bile kavusamamis hangi sevgilerin sonu mutlulukla biter herkesn icinde kendi capinda bi acisi var bu aciya bagli diger iliskilerindede erkileri olur tabiii ..
Ara
history
ZencefiL Adlı Kullanıcıdan Alıntı:sizde nerde 3kuruslukluk kızlar var onlarımı buldunuz naaptınız Big Grin herkese bi tanıdk gelmiş..Big Grin tesekkürler paylasımın için.

sallaa yaaaa amaaaan 3günlük dünya giden gitmiştir değerini bilemediyse o onun bilcegi iş yani mutlaka ettigini bulur
Nasip işte,ne yapalım...sonunda paha biçilmeyen bulunuyo....(hem cinslerini 3 kuruşluk diye kategorize etme bakim ... Big Grin )

pinkazi Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
history Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Gösterdiğin sevgi,ilgi o şahışta AŞK olarak açığa çıkmamış.Egosunu yükseltmiş,,,Onun için kazanılmış bir hak ve istediği anda kullanabileceği yedek olmuşsun.Taki diğer flörtleri kendi silahı ile ona yaklaştığında neler yaptığını anlayıncaya dek.Sonrasında msjlar,yerli yersiz telefonlar,ve rahatsızlık derecesinde yaklaşmalar...ve alınan ders ''kaçan balığın büyük olması''Yeni kurduğun hayat seni mutlu ediyorsa,,,,güle güle en güzel cümle.....
cevap gerçekten harika olmuş teşekkür ederim Smile birçoğumuz tecrübelerimiz sayesinde olaylara bakış açıları farklı olabiliyor ama bu tamda benlik miş Smile
blade17hakan Adlı Kullanıcıdan Alıntı:çok tanıdık geldii..eline sağlık
güzel kardeşim teşekkür ederim...
Tecrübe,,betimlemesi iç acıtıyor,,,yorumda ben,birsürü diğer ben barındırabiliyorsam...benim çektiğim acı yine birsürü ben tarafından paylaşılmış,hayat böyle bişey...

Ara
ZencefiL
Hem hemcinslrrim hem karsi cinslerde ole insanlar var allah iyilerle karsilastrsin.. ama suda bi gercek bu hyatta kime ne edersen kimi nekadar üzersen ayni duruma sende geliosun..benmde uzduklerim olmustr herkesn olmustr iste bazen cekttgimiz acilari ben o uzdugumuz kirdigimiz insanlara bagliyorum o yuzeden kimse kimseyi uzmesin kirmasin kalp kirmak okadr kotu bisey ki kimse bunun farkinda deil
Ara
pinkazi
aslında teker teker cevaplamak isterdim ama genel olarak cevap yazıyorum Smile her zaman için en hayırlısını istiyoruz. inşallah ki herkes için en hayırlısı karşısına çıkar. ayrıca şükürler olsun ki çok kötüsünü yaşamamışızdır ama yapılan kötülüğün ne eksiği vardır ne fazlası sonuçta acıttığı yer herkeste aynı (kalp)...
bazen duymak istediğimiz o kadar yaşanmışlıklar vardır ki; bu benim, beni anlatıyor diyebilmek için...
tabi ki hiçbirşey karşılıksız kalmaz diye boşuna demiyorlar... bir söz vardı " ne edersen kendine edersin kendi kendine " diye... bence çok doğru...
Ara
ZencefiL
aynennn harfiyen katıldım sözlerinee..
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  <<susmaktan ba?ka isyan?m yok>> eRCi 1 463 04-01-2022, Saat: 11:52 AM
Son Yorum: wildfang
  aŞk`a İsyan sHeqKer 3 621 05-09-2011, Saat: 09:30 AM
Son Yorum: ZencefiL
  Ecza Diye Yüreğime Sürdüğüm Gözlerin:İsyan! volki 3 494 05-04-2008, Saat: 02:08 PM
Son Yorum: volki

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-20-2024, 11:28 AM