:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
BuYuK RoPoRTaJ ,AY?N ROPORTAJ
ZiBiDi_RoMeO
Merhaba sevgili okurlarimiz bu akşamda gundemde şok etkisi yapoan haberlerin başinda bi haberle karşinizdayiz...Program konugumuz duygusuz co adminlerden manyax_boy

merhaba efendim hoş geldiniz

hoşbulduk zibidi_romeocum..

arkadaşim zibidi_romeo sen habere başlamadan once ben bir iki şey soylemek istiyorum..

buyrun efendim?

Sevgili okurlarimiz, bu aciklşamalari cok sevdigim samimiyetine inandigim zibidi romeo yla yapmamda ki buyuk fakltor onun cok durust yayin ilkelerini ezip gecmeyen, cok şeffaf biri olmasiydi.....
Big Grin
herkese tşklr..

sagolun manyax_boy... ölümüne gangayiz SmileBig Grin

evet efendim programnimiza başliyoruz..

Sevgili dostum manyax_boy kisaca neler oldu aciklarmisiniz?

evet kisaca aciklamak istiyorum..

tavsiyeler kismina bir oneri sunulmuştu. gunun şiiri haftanin şiiri ayin şiiir vs. bzide konuyu yonetim olarak tartiştik.

sonra.. bu olay onaylandi ve bizde bi kadro kurup juri uyesi sectik ve juri başkanligi icin oylama yaptik...

isim vermek istemiyorum bazi arkadaşlar modemlerinin kurbani oldular. paylaşimli modemden farkli nicklerle girilmiş ve oylamaya fesat kariştigini düşünmüştük ben ve yılmaz arkadaşim.. olaya el attik ve sonrasinda yargisiz infaz yaptik ( özür diliyorum) ve nihayetinde olaylarin su şekilde oldugunu anladikki;
kişiler paylaşimli porttan arkadaşlari uye olup iyi niyetle destek vermek istemişler...

sonradan bu olay anlaşildi ve tekrardan hatamizi anladik.. ama biz yinede juri konusunu kapatip kendimiz juri sectik...

sonra bazi arkadaşlar isim vermek istemiyorum, olay cikartilar ve bizde bunlara göz yummadik ve o kişileri forumda rahatsizlik verdikleri icin banladik. bunlarin ismini deşifre etmicem.. olan oldu zaten ondan sonra..

peki bunlar kim? kamu oyu merak ediyor.?Big Grin

punisher ve masal_yüzlü arkadaşimiz.. ve punishere destek veren adamin1 i idi

ne ceza aldilar peki?
punisher 5 gun forumdan banlandi ve masal_yüzlü de ayni şekilde banlanicakti oda 3 gün.! ama yetkim alindi!!!
adamin1 i ise v.i.p uyeligi elinden alindi.....

peki suleyman bey forumdan neden ayrilma karari aldiniz , sisin icin tatil yapmak istedi soylentileri var ama, bazi duyumlara görede site owneri admin be e gönül koydugunuz soyleniyo bunlara ne diyosunuz?

evet tatile cikma karari aldim,
owner arkadaşim tolgayada gönül koydumj cunku bazi şeylerimizi sildi.. ve bende alindim.. başarisizmişiz gibi bunu yapmasi beni acikcasi biraz üzdü..ç sevdigim biri oldugu icinde bişey diyemedimç.. oda hakli bize guvendi ve bbize kafaniza gore yapin dedi.. özür diliyorum ondanda.. görevimizi ii yapamadik... üzgünüm admin Sad

lütfwen suleyman bey yapmayin aglicak bişi yok bu durumda lutfen

süleyman beyin morali bozuldugu icin. yayina ara veriyoruz..

erkekler aglamaz sil göz yaşini
kacirma gözlerini benden suclu suclu..
erkekler aglamaz insaniz hepimiz..
susturursun zamanla icindeki aciyi...

REKLAMLAR..

ŞOOK ŞOK ŞOK YENİ BİR EVRENCELL HİZMETİ DAHA EN SON HİZMET..

Sevgilinmi yok, sevgilimi ariyon?

Bu ses e kulak vewrin pisman olmayin…

Yine telimizin mesaj mönüsüne geliyoz… sevgili yaziyoz bi bosaluk birakiyoz.. sevgilinin ebatlarini yaziyoz bi bosluk birakiyoz..
Ve adinizi soy adinizi yasinizi ve ev acik adresinizi veriyonuz.. 31 31 e yolluyonuz…

Biz elimizdeki kadrolu sevgiliklerden size yolluyok bu hizmet sadece 2 kontor dicem saniyonuz demi yok deil..
İşte buyuk haber
Bu hizmet beleş J):yikildim:

Siz isteyin evrencellö hizmetleri yapsin .. size bir telefon kadar yakiniz.. evrencell hzimetleri gururla sunar…

EVET SEVGİLİ İZLEYENELR DİNLEYENLER OKUYANLAR..

BUGUN ROPORTAJİMİZİ YARİDA KESTİK SULEYMAN BEY HİCKİRİKLEARA BOGULDU..

KENDİSİNE HAKTAN SABİR DİLİYORUM..

BEN ZİBİDİ ROMEO İYİ AKŞAMLAR DİLİYORUM
Ara
YARGIÇ
Asparagas haber....Big GrinBig Grin olum Sülo nun sana selamı var o anlar dediBig GrinBig GrinBig Grin
Ara
maynax men
sallama ülennnnnnn pes doğrusu bu nasıl bi haber anlayışı hani nerde gercekler
Ara
ZiBiDi_RoMeO
Big GrinBig GrinBig Grin ehueheuehueh sallama deil gercekleri yazdim zaten agzindanda dokulenler dişinda yargica tren carpsiznki bir tek kelime yazmadim Big GrinBig Grin

maynax_men e piyango ciksinki bişi yazmadim.. w00w merterli olsunki bişey yazmadimBig GrinBig Grin

adamin biri imana gelsinki bişi demedimBig GrinBig Grin
Ara
maynax men
pc ne trojen girsinki hemüüüü
Ara
AdAmIn1i
adamin1 i ise v.i.p uyeligi elinden alindi.....

Olaydan Bizde Zararlı Çıktık Big Grin
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Haftan?n Roportaj? Yar?n Yay?nlancakt?r..! >As!_M€L€q< 13 1,142 11-24-2006, Saat: 06:02 PM
Son Yorum: YARGIÇ
  peri kizi ile roportaj ZiBiDi_RoMeO 19 1,532 11-24-2006, Saat: 04:20 PM
Son Yorum: w00w

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-29-2024, 01:53 PM