:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bu Toplum Nereye Gidiyor Sizce ?
Pepee
aynen .. Angel
Ara
pinkazi
bilinçli bir toplumda değilde çıkarcı bir toplumdayız. birçoğumuz zevkimize göre yaşadığından dolayı herşeyin olabilitesi yüksektir...
Ara
ZencefiL
history Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Bundan sonra olur,dindar gençlik yetişecekmiş.....
bunun dindar olmakla alakası yok insanın içinde varsa böyle bişe yapar yoksa yapmaz kendini yetiştrmeye baglı neden hemen dindarlıga bagladın ki konuyu ? tabi ki dinimiz acısından evet günah ama burda bi igneleme var yazıonda sanki dindan gençlik diyerek .. sakıncalı bişemi dindar olmak anlamadım yanii böle olmaktansa dindar olmak çok daha iyi deilmi

Pinkazi sanada katılıyorum evet..
Ara
history
ZencefiL Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
history Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Bundan sonra olur,dindar gençlik yetişecekmiş.....
bunun dindar olmakla alakası yok insanın içinde varsa böyle bişe yapar yoksa yapmaz kendini yetiştrmeye baglı neden hemen dindarlıga bagladın ki konuyu ? tabi ki dinimiz acısından evet günah ama burda bi igneleme var yazıonda sanki dindan gençlik diyerek .. sakıncalı bişemi dindar olmak anlamadım yanii böle olmaktansa dindar olmak çok daha iyi deilmi

Pinkazi sanada katılıyorum evet..
Konuya yapılmış yorumları tek tek okursanız yorumumu daha iyi anlayabilirsiniz sanırım.Dindar olmak sakıncalı diye bir cümle kurmadım ki ben,sizce.?

Ara
ZencefiL
demedgini bende gördüm zaten iğneli konusunca bn ondan dedim ki yanılmıyorumda Wink
Ara
history
İğneli mi,yanlış anlaşıldıysam özür diliyorum,konuya az ironik yaklaşmaktı amacım....
Ara
ZencefiL
pekiiii
Ara
Orhan-38
bu toplum hiçbir yere gitmez zaten bu toplumlanda hiçbir yere gidilmez..bu toplum en fazla gitse gitse tıkınmaya gider başka hiç bir işe yaramaz zaten..inanmıyormusunuz..toplumdaki öbezit tombullara bakarsanız hemen anlarsınız...
Ara
ZencefiL
Amaaaaan bizde gittigi yere kadar gideriz..namussuz olcagina obezite bi toplum olmayi yeglerim
Ara
adyge55
Allah sonumuzu hayretsin
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Sizce Nedir??????? Karatas 2 531 04-13-2022, Saat: 02:48 AM
Son Yorum: wildfang
  sizce a.ş.k neyin kısaltması İLAYDA 13 864 04-08-2022, Saat: 11:15 PM
Son Yorum: wildfang
  Toplum Önüne Çıkma Korkusunu Yenme mOOnl!ght 0 334 12-08-2010, Saat: 11:26 PM
Son Yorum: mOOnl!ght
  Kalp Kırıldığında Nasıl Bir Ses Çıkarır Sizce ? Yorgun Yürek 4 404 06-02-2009, Saat: 03:10 PM
Son Yorum: Yorgun Yürek
  sizce en iyi film hangisi BRUCE LEE 1 588 08-07-2007, Saat: 08:08 PM
Son Yorum: sudenaz

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 03-28-2024, 08:04 PM