:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bu kelimeler kullanılınca uyuz oluyorum
ZencefiL
ya yaaaaaa allah korusun dimii ..
Ara
Av.bey
Cık cık cık...kıskanç..
Ara
ZencefiL
Big Grin pis kankişş
Ara
Orhan-38
yahu kelimesini bende pek kullanmam ama illede kullanmam gerekirse ''yaf'' der geçerim bazan..ama sevmediğim kelime yok benim yerli yerince genelde hepsini kullanırım....
Ara
Av.bey
Yaf mı Big Grin bide onun "yha" olan şekli var uyuz olurum yha ne ya yha ne ne Big Grin onu görünce kan beynime sıçrıyor öldüresim geliyor Big Grin yha yı ses olarak ağzından nasıl çıkartıyor çok merak ediyorum.. Hoş ağzından çıkardığıda meçhul da neyse yine sinirleniyorum Big Grin
Ara
Orhan-38
yha..!..yhaya bak bende sinir olurum gerçektende..
Ara
pinkazi
ZencefiL Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Ben bide sevmiorum dedigi kelimeleri bilerek gıcıklık olsun die solemeye bayiliorum kankaaaa Smile
karşı cinslerin birbirlerine söylediklerinde en nefret ettiğim kelimedir çok iğrenççç Sad
blade17hakan Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Allah panpa ve panpiş dienlerden korusun Big Grin Pinkanzi kork benden Big Grin
sağolasın ya valla bak Angry gıcıklık değil mi istediğin kadar yap...
Ara
ZencefiL
Big GrinBig Grin tmm hadi sinirlenme üzülme demeycem ben Big Grin
Ara
pinkazi
teşekkürler Smile çok incesin Smile Smile Smile
Ara
ZencefiL
evet kilo verdim ondandr Big Grin
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  iş yerindekilerine uyuz oluyorum:) €stapitipiti 11 843 04-13-2022, Saat: 05:18 AM
Son Yorum: wildfang
  Vatanımız için canını feda eden şehitlerimize duyarsız olan gençliğe UYUZ oluyorum PaPaTYa_PReNSeS 6 558 04-12-2022, Saat: 12:08 AM
  Adimin Kullanilmasina çok çok Uyuz Oluyorum senem albayrak 9 735 04-08-2022, Saat: 02:48 PM
  hem gıcık, hem uyuz, hemde deli oluyorum... gaye sultan 5 874 04-07-2022, Saat: 01:03 AM
  ya bak giderayak uyuz oldum bilgeis 4 640 04-06-2022, Saat: 09:54 AM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-19-2024, 12:23 AM