:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kitap Fuarı
sıla
ankara-kitap-fuari1.jpg

Her yıl geleneksel olarak düzenlenen Ankara Kitap Fuarı'nın 6.sı 23 Mart-1 Nisan tarihleri arasında AKM'de gerçekleştirilecek.

Kitapseverler bu yıl da Ankara Kitap Fuarı’nda buluşuyor. Birçok kitabevinin, yayınevinin ve yazarların katılacağı fuarı sakın kaçırmayın.
Her yıl düzenlenen Ankara Kitap Fuarı, bu yıl da her zamanki gibi Atatürk Kültür Merkezi’nde kurulacak. Fuar alanı yine her yıl olduğu gibi kitapkurtlarının katılımıyla şenlenecek. Fuar boyunca sevdiğiniz yazarların kitaplarına indirimli fiyatlarla ulaşabilirsiniz. Ayrıca birçok yazar Ankara Kitap Fuarı’nda okuyucularıyla buluşacak, kitaplarını imzalayacak.
Ankara Kitap Fuarı 23 Mart – 1 Nisan 2012 tarihleri boyunca Atatürk Kültür Merkezi’nde kurulu olacak.

Dün fuardaydım kitap kurtları derken ben den bahsediyo Big Grin aman Allahımmmmmmm kitap kitap kitap... kitapların kokusuna bile bayılıyorum İstanbulda da bu şekilde fuarlar olsa en çok okumak istediğim kitapları süper indirimlerle aldım Smile
Ara
sıla
6.kitap-fuari.JPG
Ara
ZencefiL
ah beeee orda olmak vardı şimdiii seninle birlikte çitaplarla birlikteee süperrrrrrrrrrrr Sad
Ara
sıla
he yaaa ne güzel olurdu ama çok istiyosan bugün de senin için gideyim tekrar Big Grin Big Grin
Ara
ZencefiL
çok kötüsüünnnnnnn Big GrinBig Grin git yaa git almasan bile gez için açılır ben hep öle yaparım Tongue
Ara
sıla
29032012192.jpg
Ara
sıla
29032012191.jpg
Ara
sıla
bunlar da kendi çektiklerim Smile kitapları çekmedim ama yaaaa bugün de gideyim ben bari Big Grin
Ara
sıla
aaaaaaa ya da aldığım kitaplardan mini bir fuar oluşturup resmini ekliyim zencoooooooooşş bak nasıl fikir Big Grin
Ara
ZencefiL
evet süper fikirrrrrrrrr Big Grin
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Mustafa Necati Sepetçioğlu - Kapı Romanı kitap özeti Hasretiim 0 996 04-27-2011, Saat: 03:42 PM
Son Yorum: Hasretiim
  henüz 17 yaşında kitap özeti Hasretiim 0 758 04-27-2011, Saat: 12:26 PM
Son Yorum: Hasretiim
  Anti-Terapi - Mehmet Hakan Alşan | Kitap Tanıtımı MaSaL 0 577 09-27-2010, Saat: 09:14 PM
Son Yorum: MaSaL
  KİTAP ÖZETİ (Mehmet Akif Ersoy-Safahat (100 Temel Eser) ) BRUCE LEE 2 2,194 01-07-2009, Saat: 11:13 PM
Son Yorum: ufuk_can
  kitap okuma alışkanlığı sunurk 0 496 12-12-2008, Saat: 11:56 PM
Son Yorum: sunurk

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-16-2024, 06:01 PM