:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Delirmemin Bile Senli Bir Sebebi Olsun ?stiyorum
eRCi
3150aLpamiS_imza.gif
Hani olmaz ya, olsun istiyorum!!! ??k gel, istiyorum!!! ONCA ACIYI, ONCA SIZIYI, BU ANI G?RMEK ???N YA?ADIN DEMEN? ?ST?YORUM!!!... Ans?z?n ?yle bir gel ki, hasretinle deli olmadan, seni g?rd???m an delireyim istiyorum!... DEL?RMEM?N B?LE SENL? B?R SEBEB? OLSUN ?ST?YORUM!... Anlad?n m?, SENL? B?R SEBEB?...

Nas?l ?zlemektir ki bu, aynadaki g?zlerimde bile senin g?zlerini g?r?yorum...

Mevsim ne olursa olsun, her sa?anak ya?murda, sana ko?uyorum ben, yal?n ayak bir ?ocuk masumlu?unda...

Y?re?ime s??mayan a?k?n?, beynim alm?yor!...Ge?en bunca zamana ra?men, i?imde k?llenmeyen a?k?n!!! Seni g?rsem, seni duysam, bunca ?zleminle hasretinle doluyken, oldu?um yere d??er bay?l?r?m herhalde!...

Sen bilirsin y?re?imin kumdan kalelerini!!! G??l? g?z?ken ama bir o kadar da duygusal y?rek kalelerim...

?zg?rl?k diye sat?r sat?r ba??r?rken, ?mr?m?n en b?y?k esaretini senin a?k?nla giyinmi?im ?zerime!!! Hasretin ?ekilecek dert de?il, Sevgiliiiiiiiiii!!!...

R?zgarlar kokunu getiriyor burnuma, hasret kilitliyor kalp kap?lar?m?...

Da? tepesinde kekik kokusu, g?n ortas?nda ya?murla gelen toprak kokusu, geceleri parmaklar?ma sinmi? sigara kokusu oluyor kokun!!!

Hasretin beyaz sayfalardaki m?rekkep izi, g?z?mden ak?p a?z?ma gelen g?zya?lar?m?n tuzlu tad? oluyor!...

Sen geliyorsun r?yalar?ma, E?K?YA URBALARINLA...

Hasretin d???yor, en y?ld?zs?z gecedeki dolunay?n g?zlerine... Sesin geliyor kulaklar?maa... Gecenin en sessizli?inde, y?re?imi delip ge?en bir mermiye benzeyen sesin...

Kula??ma gelen senin sesin mi yoksa, hasretinle y?re?imde kopan f?rt?nalar?n sesi mi, inan bilmiyorum!!!

G?zlerini g?r?yorum, g?zbebeklerimde... Hasretinle ba?tan aya?? sen olmu? hallerimde!

Hani olmaz ya, olsun istiyorum!!! ??k gel, istiyorum!!!

ONCA ACIYI, ONCA SIZIYI, BU ANI G?RMEK ???N YA?ADIN DEMEN? ?ST?YORUM!!!...

Ans?z?n ?yle bir gel ki, hasretinle deli olmadan, seni g?rd???m an delireyim istiyorum!...

DEL?RMEM?N B?LE SENL? B?R SEBEB? OLSUN ?ST?YORUM!...

Anlad?n m?, SENL? B?R SEBEB?...
3150aLpamiS_imza.gif
GiDeN G?N GeLiR D?NMeK iSTeR..B?RaK?N D?NS?N, Ne KAYBeTTi?iNi BiR DaHa G?RS?N !
72056dceda2bahmet3me6.jpg
Bana son son kez seni ?pmeyide ?ok g?rd?n
Mutlulu?u ?ok g?rd???n gibi
Nas?r tutmu? art?k y?re?im
?abalama i?lemez ac? veri?lerin
MasaL_perisi
Teşekürler Erci...
Çok çok çok güzel...
Paylaşan yüreğine sağlık...Smile
Ara
eRCi
Ben te?ekk?rederim yorumlar?n i?in saolConfusedmiley2:
ROSE
TE?EKK?RLER ARKADA?IM Y?RE??NE SA?LIK...
Ara
eRCi
saol roseConfusedmiley17:
Masal_yuzLu
güzel paylaşım tşller
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  bir a$k oLSun!!! €BeRimSin 6 354 04-13-2022, Saat: 03:04 PM
Son Yorum: wildfang
  Hayalini Bile!! ÇiLeK 8 426 04-12-2022, Saat: 01:51 AM
  Lanet Olsun! ÇiLeK 18 973 04-11-2022, Saat: 11:02 AM
  Dertli Okyanus(sensizlik Yağmurlarin Bile Kanina Dokunuyor.) PaPaTYa_PReNSeS 8 653 04-10-2022, Saat: 11:57 PM
  .. Ve Bicare Yüreğim ...(Sonum ölüm olsa bile Ahirette bekleyecegim) PaPaTYa_PReNSeS 9 458 04-10-2022, Saat: 12:10 PM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-03-2024, 06:26 PM