:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Unutulmuyor...... ( unutamayanlara ?zel )
eRCi
Unutulmuyor, bitmiyor, ge?ip gitmiyor...

Her gece oldu?undan biraz daha muhtac?m sana
K?rg?n?m asl?nda, k?zg?n?m
Hay?r sana de?il;
Seni k?r?p ?zen ?u aptall???ma
Ne olursa olsun
Zaman?m da mekan?m da de?i?miyor
Hep her zaman ayn? yere ??k?yor b?t?n yollar;
Sana!..

Uzun zaman oldu i?imdeki maviler donal?. Kendim se?tim sevday? tek ba??ma ya?amay?. Yaln?zl???m?n sorumlulu?unu ta??yacak kadar da y?rekli oldu?umu d???n?r ve s?ylerdim herkese gururla. Geceler sanc? olur i?lerdi i?ime ama y?re?imde ya?att???m sevdam? d???nd?k?e, i?ime yay?lan s?cakl?k al?p g?t?r?rd? t?m sanc?lar?m?...

Ne kadar zamand?r b?yleyim, ne kadar zamand?r en yak?n dostum ?zlem, hat?rlam?yorum. Sanki zaman durdu. Evet ?zl?yorum ve ?zlemeyi de seviyorum. ??nk? ?zlemin i?inde a?k?m, mutlulu?um, umutlar?m var. Gidenlerin ard?ndan a??t yakmamay? ??reneli ?ok uzun zaman oldu ama sen bamba?kayd?n. Kimseyi senin kadar sevmemi?tim ki. Seni birine anlatmaya kalksam s?zc?kler yetmiyor, kelimeler acizle?iyor. Neye benzetsem, hep bir yan?n eksik kal?yor...

G?lemiyorum art?k? En iyi yapabildi?im ?eyi kaybettim? Asl?nda ?nce seni ve senle birlikte her?eyimi kaybettim. Yan?mda yoksun. Olsan sar?l?rd?m sana s?k? s?k?. B?rakmazd?m, s?k?l?r, ba??r?r ?a??r?rd?n ama ben biraz daha fazla sar?l?rd?m sana. Biliyorum benden ba??ms?zd?n, hi? sahip olamad?m sana. Olmakta istemedim asl?nda, ??nk? hep yan?mda olacakt?n... Ya da ben ?yle sand?m...

Dinledi?im her ?ark?da, her ya?murda ?slan???mda, dalgalar?n kayalara ?arp???nda, her nisanda ve her eyl?lde, sen yeniden gidiyorsun benden. Ben bu ayr?l??lar?n ac?s?n? ya?arken, birg?n gidebileceklerini d???nerek, kimsenin gelmesine izin vermiyorum

Sana ilk sat?rlar?m? yazd???mda, yine mum ????? vard? odamda. So?uk, beyaz bir defterin her ?eyi hayale d?n??t?ren sayfalar?nda, ilk kez seni ya?am??t?m. ?imdi uzun ya?murlar?n ard?ndan yine mum ?????yla dolu odamda, yine ve hala sana yaz?yorum. ??nk? ben her hayal k?r?kl???m, her duvara ?arp???mdan sonra hala sana d?n?yorum.

Ortas?ndan kopart?ld??? i?in hi?bir zaman sonu gelmeyecek g?nlerimize d?n?p, hala seni ar?yorum... ??nk? hala seni .........hala seni.....varya i?te s?yl?yorum hala ben .......

4118.gif

A?hq sefipte ayr? kalmaksa, sefgilerin sonu hep ayr?l?ksa, ?m?rlerin sonu hep karanl?ksa, al d?nya bu a?hq?. . .Sende kals?n!
SaNa oLaN SeFGiM NeFReTiM KaDaR B?Y?K...!!!
MasaL_perisi
Teşekürler Erci...
Güzel bir paylaşım...
............................
Unutulmasın da zatten...Smile
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Unutulmuyor... eRCi 10 420 04-04-2022, Saat: 07:09 AM
Son Yorum: wildfang
  Unutulmuyor ZencefiL 0 271 02-06-2012, Saat: 12:14 PM
Son Yorum: ZencefiL
  Unutulmuyor Bitmiyor Geçip Gitmiyor Hasretiim 3 402 10-10-2010, Saat: 12:22 AM
Son Yorum: Hasretiim
  Unutulmuyor, bitmiyor, geçip gitmiyor... acemhe 2 438 11-22-2009, Saat: 01:21 AM
Son Yorum: aMyLee
  Unutulmuyor ... HiqhVolume 3 571 04-24-2008, Saat: 03:31 AM
Son Yorum: DarkLady

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-03-2024, 09:40 PM