:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
son veda
kardelen
seni seviyordum be insafsız.katıksız en saf aşkımla bağlanmıştım.sensiz geçen her saniyeye lanet ederken ben,sen hangi rüyalardaydın bilmiyordum.ellerim titrerken seninle,sen rahattın.belki ettiğin yeminler gibi yalan değildi sevgin,dediğin gibi ilk aşktı,ne yapacağını bilmeden yaşıyordun.ama hakikat değil mi ki seven insanın gönlü durmaz,hiç bişey durduramaz.neydi önündeki engel, neydi soğukluğunun sebebi....ben biliyorum ama itiraf edemiyorum.öyle bir acı ki düşüncesi bile ölmeme yeterdi.ama şimdi haykırabiliyorum.artık eskisi gibi canım yanmıyo.ihanetinin ardından gelen o karanlık geceler öğretti metaneti,sabretmeyi,sevmemeyi...şimdi sorsan elbette bitmedi sevgim.elbet yüreğim çarpar delicesine bir işaretinde,geceler boğar hala yüreğime düştüğünde...ama artık kendimi kendimle başabaşa bırakma zamanıdır.kelimeler boş artık.sen yalan söyledin,sen oyunlar oynadın ve beni de alet ettin oyununa.yüreğime yakıştıramadım,pişman oldum bunu yaptığıma ama oldu bi kere.çamurun bana da bulaştı.ama başta yüreğimi temizleyip,tertemiz rüyalara dalıcam.yaşayamadığım mutluluğumu orada yaşayacağım.mutluluğu bana çok gören o gözlerine artık bakmayacağım.sevmiştim ya yanmıştım ya...artık yanmayacağım.yangınlar söndü artık bitanem, acılar dinmedi ama uzanan eller kirlendi.hakkım helaldir sana.ama bi daha gözlerime asla bakma.....
Ara
Firari Fırtına
Bu son gecem,
Bu son veda,
Şafağı bekliyorum,
Seni bekler gibi,
Şafakla birlikte doğacak umutları,
Doğacak güneşi bekliyorum,
Kollarımla sarmak istercesine güneşi,
Sıcaklığını iliklerimde hissetmek için,
Seni bekliyorum,
Şafakta haykırmak için dağlarda,
Güneşle sevişmeyi şafakta,
Ölümü bekliyorum doğacak güneşi beklerken,
İnsanları düşünüyorum,
İnsanları düşündükçe leş kargaları geliyor aklıma,
Fırsatçı ve çıkarcı leş kargaları,
Kan emici yarasalar geliyor aklıma,
Sonra seni düşünüyorum,
Ümitsizce beklediğim seni,
Ölümü bekliyorum, ölümü ve seni
Doğacak güneşi beklerken,
Bu son gecem,
Bu son veda.
kardelen
Ama Ben Beklemİyorum Firtina GÖnÜl.gİt Dedİm Gİttİ.artik Gİdene DÖn Demem DÖnsede İstemem...nasil Laf Ama:d
Ara
Firari Fırtına
Süperr ...
MorciveT
iiiSmile SmileBig Grin
Ara
Firari Fırtına
Dost gülmek sana yakışıyor Smile
smartservet
senmi yazdın alıntımı
Ara
kardelen