:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ke?ke susmasayd?n.......
eRCi
Biliyorum, ?ok ?ey s?yleyecektin bana. Bunu da ?ok istiyordun. Hayat?n?n s?rlar?na ortak edecektin beni. Kendini anlatacakt?n. ?zlemlerinden, beklentilerinden, ya?ant?ndan, meraklar?ndan, be?enilerinden, umutlar?ndan s?z edecektin bana...
Ama sen sustun...

Sen anlatacakt?n, ben dinleyecektim. G?zlerim g?zlerinde, hi? b?kmayan bir dinleyici olacakt?m kar??nda. Ne kadar konu?ursan o kadar mutlu olacakt?m. A?z?ndan ??kan her c?mleyi beynime kaz?yacakt?m ve sonsuza kadar ??kmayacakt? oradan o s?zlerin...
Ama sen sustun...

En sevdi?im ?ark?y? s?yleyecektin, ben sana e?lik edecektim. ?erefime kalkan kadehine g?l?mseyerek bakacakt?m. ?nce “rak? ?i?esinde bal?k olacakt?k”, sonras?nda, her ?erefe kalkan kadehte “?mit Ya?ar”? anacakt?k;

“?iirim senin a?z?nda duala??r
Ses ahenk olur s?z manala??r
A????m diyerek hor g?rme beni
Seni seven ?lmez evliyala??r.”
Ama sen sustun...

Hayallerini anlatacakt?n bana. Bense anlatt???n her hayalinin ba? rol?nde olacakt?m. Ya?mur ya?acakt?, senin ?emsiyeni saklayacakt?m, ko?acakt?n pe?imden. Yakalay?nca beni s?r?ls?klam sar?lacakt?n. “Gidelim buralardan” diyecektin, git git bitmeyecekti ??kt???m?z yollar...
Ama sen sustun...

Bana sevdalar?n? anlatacakt?n, y?re?im heyecanla ?arpacakt?. Bir sevgiliye sunu? gibi s?zc?klerin kalbime i?leyecekti. Konu?sayd?n s?zc?klerine sar?lacakt?m.G?zlerimi kapat?p ?s?n? pervas?zca hissedecektim tenimde. Kokunla sarho? olacakt?m...
Ama sen sustun...

Kelimeler tutuldu sende. Ben de g?zlerinle konu?tum. Dald?m sonsuz derinli?ine. O derinliklerde saklad???n her ne varsa ??kard?m g?n ?????na. Utand?n, ka?t?n, sakland?n ama ilk kez inat??l???mla gurur duyum.Tutuldu kelimeler belki sende ama, g?zlerin konu?tu benimle.
Sen sustun, g?zlerin a?t? ruhunu bana.

Ama konu?sayd?n, bir de konu?sayd?n, ah konu?sayd?n.. Ama?s?zca ??kt???s eferlerden yorulmu? k?hne bir tekne olurdum k?y?lar?nda ben.....

33990a553f6a456bc26f75e56dd8db10cb961ha7.gif90011.gif8144av2yh9.gif
8089vzgtm9db3un.gif
gravesen
paylaşımın için saol arkadaşım ya ben hastayım ondan oluyo galiba üşeniyom bukadar yazıyı okumaya kısa yazsanızSmileSmileSmileSmile
Ara
eRCi
ge?mi? olsun arkada??m yaz?lar b?yle ne yapal?m k?sas?n? da yazar?z sen merak etme:kral:

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-27-2024, 07:10 PM