:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sen En ?ok G?tmey? Sevd?n......
>As!_M€L€q<
Sen en ?ok gitmeyi sevdin..
Yokluna ?arp?yor t?m zamanlar. Sensizlik a?l?yor duygular ?ehre bak?p. Hayaller d??m?? sokaklar?n aras?nda. ?ark?lar ya eksik kal?yor ya da yoklu?unun fark?nda. Ellerinin dokundu?u yerde hala izler sakl?. S?zlerinin ge?ti?i sokaklarda ?aresiz bir yank?. Seslerden bu y?zden ka?t?m. Oysa mesafelere yenik y?re?in beklide halkl?. Gidi?inle beraber gelen avareli?im dola?t?r?yor beni seninle t?m ba?lang??lar? ya?ad???m?z yerlere. Ka?mak istedi?imde ellerinin dokundu?u yerlerde b?rakt???n izlere g?m?l?yorum. S?zlerinin yank?s? sar?p sarmal?yor t?m bedenenimi. Ve ben yoklu?unun ard?ndaki ???l???n?n bedeniyle bo? ?zlemini y?re?imde tutu?turarak. O ate?te yakmaya ?al??t???m t?m an?lar?n bir yang?n gibi b?y?y?p, beni yakmak isteyi?indeki o arzu kar??s?nda ?aresiz kalarak? Hala sokaklar o k?llerin kokusuyla dolu. ?zerinde bir ?nceki g?nden kalma ayak izlerim. Beklide bu yerlerin senide ?a??rd???n? zannederek, g?zlerimin seni ayak izlerini aray???ndaki aldan??? Hi?bir ?ey yok oysa. Sadece bir ?nceki g?nden kalma ayak izlerimin ?zerindeki tozu temizleyece?im. ??nk? seni kaybetti?im gibi bir avuntu bile olsa bu yerleri ve hi?bir zaman?n istemedi?i o saatleri kaybetmek istemiyorum. Seni asla bana vaat etmeseler bile? Orada harcad???m t?m zamanlarla o k???k hat?ralar? beslemek istiyorum. Her ne kadar y?re?imin orada incindi?ini hissetsem bile, i?imdeki o asi arzular?n bu ac?ya al??t???n? ve vazge?emeyece?ini anl?yorum. Sen bu kente d?ner misin bilmiyorum; fakat buraya b?rakt???n bu kutsal mekan? her an tap?lan bir put gibi ziyaret ediyorum. Senin ba?ka hi?bir yerde b?yle kutsal bir mekan b?rakamayaca??n? bilerek? ??nk? seni en ?ok ben sevdim. En ?ok ben hakkettim. Seni en ?ok sevenin, seni en ?ok hak eden ki?i olmad???n? bilerek? Hatta o kutsal mekana o kadar al??t?m ki seni art?k tan?yamaz oldum. Kim bilir g?zlerimin hat?rlad??? y?z senin y?z?n de?ildir beklide. Ve sen t?m senlerden vazge?erek geriye d?nsen bile sen bu mekana yabanc? kal?rs?n. Duygular?n a?lad???, hayallerin d??t??? sokaklar art?k ikimize ait de?il. ??nk? sen her yeri, her an?y?, her ac?y? ve dokunulmaya k?y?lmaz ?ocuk safl???ndaki a?k? bana bir miras olarak b?rak?p gittin. Beraberinde gittik?e koyula?an g?lgenden ba?ka hi?bir ?ey olmayarak. Ve zaman seni bana unutturmad?; fakat sen t?m y?celtilmi?liklerden indirildin. Seni y?celtti?im her yere ya?ad???m?z bir an?n?n hayalini ast?m. Senin y?z?n? hayallerimin seni an?msad??? an?lar?n aras?ndan ??kararak?. Ve asla buralar? terk edemeyecek bu kutsal mek?na senin y?z?n?n ?eklini vererek?

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Ben ???mdek? Sen? Sevd?m yaln?z 5 939 04-03-2022, Saat: 02:19 AM
Son Yorum: wildfang

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-02-2024, 02:33 AM