:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
G?tme Bu Kez.........
>As!_M€L€q<
Gitme bu kez...
menu_kose.gif

?imdi sen ?iir yaz?yorsun ya

ben parmaklar?m?nn ucuna basarak

ka??yorum usulca...
Ne zaman konu?mal? insan
ya da ne zaman susmal?...
veya ne zaman hayk?rmal?.

?stanbul ?stanbul olal?
ka? sevda g?rd? ger?ekten
geberiyorum a?k?ndan diyen
ne kadar geberdi sahiden

Ka? kucak bo?lu?a dayanabildi
Ka? y?rek ger?ek g?zya?? d?kt?
nerdeyiz biz
Sevdalar?n ortas?nda m?
sevdas?zl?klar?n zamans?zl?klar?nda m?

Bitirtmeli miyiz umutlar?
Terketmelimiyiz y?reklerimizi
Kapan?p kap?lar arkas?na
g?rmezden mi gelmeliyiz

Mutluluk bu mu?
B?yle mi ya?amal?y?z
Ya?anan "an"...
diye bir t?rk? tutturmu?uz i?te
peki var m? sence
o t?rk?ye g?n?l g?z?yle e?lik edip
"an"? "anlayan...

?nce bozulan neydi?
Ekmekler mi?
Yok be g?zelim...
Ekme?i yapan eller
ekmekleri bozanlar!

?imdi sen ?iir yaz?yorsun ya...
ben usulca gidiyorum
parmaklar?m?n ucunda.

Sen ?iirlerini yaz...

??indeki o bo?lu?u hi? bir zaman dolduramad?m ben. Buna g?c?m yetmezdi. Sense b?rakt???n yerden,

benimle birlikte yeniden ya?amaya devam edebilece?ini d???n?p, ?mr?n? tamamlamaya ?al???yordun.

O yar?m kalm??, o bir daha tamamlanamayacak olan ?mr?n?... ?mr?n? tamamlamak isterken, yaralar?n? sarmak istiyordun.
O pe?ini b?rakmayan, nereye gitsen seninle birlikte gelen, hi? bir zaman kurtulamad???n yaralar?n?.
Onlar? tamamen sar?p iyile?tirdi?inde bu hayattan ka??p gitmeyi d???n?yordun. Hani benden ?nce ?lecektin ya...

??mar?k bir ?ocuktu sevgin, seni seven herkesten hayat?n? isteyen. Y?llard?r ?yle susuz ?yle yaln?z b?rakm??t?n ki onu,

yaln?zca kendine sevgili olabilmi?tin ancak. Kendini sevmekten yoruldu?unda ba?ka sevgilere kar??mak isterdin.

Uzaklara ?ok uzaklara gitmek isterdin hep... Gitti?in yerlerde seni tan?madan sevsinler,
hayat?ndaki hi? bir ayr?nt?y? bilmeden sevsinler diye... Nas?l olsa geri d?necektin yine, evine, kalp a?r?s? odana,
o sonsuz yaln?zl???na... Her zaman yapt???n gibi sevgini ??martacak, ona ald???n hediyeleri g?sterecektin.
??nk?; hayat senin i?in tek ba??na ya?an?lmayacak kadar zor, bir ba?kas?n? sevdirmeyecek kadar da ac?mas?z d?.

Ya?ad?klar?n? t?ketip, heyecan?n ge?ti?inde beni hat?rlard?n. Hi? bir ?ey ya?amam??, hi? sevilmemi? gibi arard?n beni.

Benim de sevgim senin ki gibi yaln?zd? ??nk?. Sahipsizdi..

Sana bakarken y?z?n?n derinli?ine batard?m. Y?z?nden belli belirsiz an?lar, yar?m kalm?? zamanlar, eksik sevdalar ge?erdi.

?nsanlar benim neden gen? kald???m? bilmiyorlar ??nk? ben bir yerde donmu?tum, demi?tin bana.
Ka? g?nd?r deli gibi seni d???nd?m durdum hep. Her an... Yoklu?una be? g?nden fazla dayanamad?m, ??kt?m geldim.

??te ?u an yan?mdas?n, kendimi istedi?im her?eye sahip olmu?um gibi hissediyorum. Ama yine gidiyorum...

Gitmem gerek... Bilmedi?in zorunluluklar?m var, sak?n yan?nda olmak istemedi?imi sanma. Yan?nda kalmay?
senin beni istedi?inden daha ?ok istiyorum. Ama gitmeliyim. Beni anlad???n? biliyorum...
?ok yak?nda yine yan?nda olaca??m, belki yar?n. Seni ?ok seviyorum, deyip gittin...

Oysa b?yle de?ildi eskiden. Sen gitti?inde arkandan g?l?mseyerek bakard?m. D???nmezdim bile gitti?ini.

Sadece giderdin ve nas?l olsa gelirdin bir zaman sonra...

Uzun uzun konu?urduk seninle, b?y?k bir hazla anlat?rd?n hayat?n?. B?y?k bir ac?yla ?alkalan?rd? i?in karde?ini
?zlerken, derin bir yaln?zl?kla burkulurdu dudaklar?n annenin ismini anarken... Susar dinlerdim seni, susar g?l?mserdim,
hayatla alay eder gibi birbirimize bak?p g?l?mserdik...Sonra durduk yerde sar?l?rd?n bana. B?t?n sevdiklerine sar?l?r gibi
sar?l?rd?n. Seni b?yle susuz b?rakan, seni senden koparan, seni sana d??man eden ge?mi?ine sar?l?r gibi sar?l?rd?n bana...
Seni umursamayalara kar?? i?inde besledi?in umutsuz sevginle sar?l?rd?n... K?sa bir s?reli?ine bile olsa ya?ant?nla
ilgili b?t?n ba?lar?n? kopar?p sar?l?rd?n bana. Seni b?yle anlarda sonsuz bir a?kla sevmek ge?erdi i?imden, b?y?k bir
tutkuyla sevmek... Beni duymuyor musun, bu a?k i?in her ?eyden vazge?ebilece?imi g?rm?yor musun? Neden s?rekli ?ok
yaln?z?m diyorsun bana? Neden s?rekli bir bo?lu?a bakar gibi bak?yorsun. B?rak, seni sahip oldu?un her?eyin uza??na iten,
bilmedi?im zorunluluklar?n? bir kenara b?rak... Hem ne olabilir ki onlar? Sana hi? bir faydas? dokunmuyorsa
neden kurtulmuyorsun ki onlardan? Yan?nda ben var?m art?k. Gitme, benimle kal, bu a?k? birlikte ya?ayal?m, sevgim
ikimize de yeter, diye ba??rmak ge?erdi i?imden... Yapamazd?m bunu sana...
Seni ?ekti?in ac?dan koparamazd?m. Yan?mda kalman? istemek, ac?lar?n? soluksuz b?rakmak demekti benim i?in.

Sevgimi sana belli etmedi?im zamanlarda al?nganl?klar?na ka?ard?n.

?nce y?z?n? asard?n, donard? g?zlerindeki ???k, i?ten i?e k?zard?n. ?a??r?r, yapt???n ?eye anlam veremezdim.

Ama anlard?m; sevgini yurtsuz bir toprak gibi g?r?rd?n benimleyken. Onu s?rekli ??martmam?, g?klere ??karmam?,
senin beni sahiplendi?in gibi benim de seni sonsuz bir istekle sahiplenmemi, yaln?zca sana ait olmam? beklerdin.
?nce ?fkelenir sonra ?fkeni yat??t?rmam? isterdin benden. O an d???nd???m, u?ra?t???m ne varsa bir kenara b?rak?p
seninle ilgilenmemi isterdin. Merak ederdim hep; nerede eksik b?rak?lm??t?n, neyi yar?m ya?am??t?n.
Saplan?p kald???n baya??l?ktan,s?radanl?ktan, oynad???n a?k oyunlar?ndan neden kurtulam?yordun.

Gittin...

Yoklu?unu farketti?im anda hissetim o b?y?k yaln?zl???m?... Hayat?n s?k?c?l???n?...

Me?er sensizlikmi? benim bu hayattaki tek eksikli?im. Sensizlikmi? y?re?imi ac?tan tek belirsizlik,

sensizlikmi? durmadan sigaraya sar?lan ellerimideki tedirginli?in nedeni...
Gecenin bir yar?s? ans?z?n uyan?p yeter gel art?k diye hayk?r??lar?m sanaym??...

Gittin...

Seni ?zlemek,kalbin kalbimin yan?nda ?arparken, ellerin avu? i?lerimin teriyle ?slan?rken, sa?lar?n?n o sarho? edici

kokusunu i?ime ?ekerken, birbirimize s?r?ls?klam sar?l?rken,

gidece?im dedi?inde g?zlerindeki h?z?nl? bak??lara daha fazla dayanamay?p, tela?l? ve ka?amak c?mlelerle biraz
daha yan?mda kalman? sa?lamak i?in senin de bildi?in bahanelerle
seni avutmaya ?al??makt?.

Seni ?zlemek, i?imi kanata ac?ta gitmene raz? olmakt?.

??imi ac?tan tuhaf, ak?lalmaz d???nceler i?inde zor da olsa gitmeye mecbur oldu?unu kendime kabullendirmek,

?ocuksu duygularla Tanr?` dan hayat?ndaki b?t?n olumsuzluklar? yok etmesini dilenmekti.

Beni bir kez ?ld?rd???n bu hayatta....

Kendini atese at?yorsun ama yanmakta istemiyorsun...

Hep gitmelere gidememelere mahkum senin y?re?in... ve gidi?lerin d???lerin oluyor asl?nda fark?nda m?s?n?

??inde ki bo?lu?u dolduramad?m ben. ?zin vermedin ki...
Gitme bu kez...

sadece bir kez...

MasaL_perisi
Teşekürler sultancım....
.............................................
İstanbul İstanbul olalı
kaç sevda gördü gerçekten

geberiyorum aşkından diyen
ne kadar geberdi sahiden
...................................................

Sahi kaç?.............
..................................................
Ara
bilgeis
sağol Smile güzeldi........
>As!_M€L€q<
MasaL_perisi Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Te?ek?rler sultanc?m....
.............................................
?stanbul ?stanbul olal?
ka? sevda g?rd? ger?ekten
geberiyorum a?k?ndan diyen
ne kadar geberdi sahiden
...................................................

Sahi ka??.............
..................................................

SAOL CANIM BNM
VALLA B?LEM?ORUMMM KA? OLDU?UNU G?SEL SORU ?ALI?MADI?IM YERDEN GELD?.....Confusedmiley4:
>As!_M€L€q<
bilgeis Adlı Kullanıcıdan Alıntı:sa?ol Smile g?zeldi........
SENDE SAOL BE?ENMENE SEV?ND?M....
ZiBiDi_RoMeO
paylşaşimin icin tşklr cxicimBig Grin
Ara
>As!_M€L€q<
hhehe rica ederim eniştemm ne demkkk
eRCi
reretj1.png

rererremd5.png
>As!_M€L€q<
rica ederim arkada??mmmm....Confusedmiley9:

Hızlı Menü: