:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
M?kerrer kay?tlar hakk ....
Firari Fırtına
Merhaba ...

?ye bir konunun a??l?p a??lmad???n? pekde incelemez . Zaten arama yap?p o konu hakk?nda bilgi al?p m?kerrer kay?t vs.. d???ncesi ilk etapda yokdur . San?r?m karde? forum e?li?inde bir ba?l?k a?ma yar??? gibi bir durum var burda . ?smini veremiyce?im bir forumdada ayn? ba?l?klar 5 dk . ?ncesinde a??l?yor ve burdan birileri ordan hooop copy paste burda yay?nl?yor . O ba?l?k ?ncesinde a??lm??m? a??lmam??m? soran yok .

Bir kontrol l?tfen ...

Sevg ...
Son Noktam
Önerinizi Dikkate Alıcağız ARkdaşım TEşekkür Ederim Önerin için..
Ara
Firari Fırtına
Rica ederim ...
MorciveT
Sevgili Dostum :

Sende bizi az cok tanıyorsun...Forum üyelerimize o kadar çok değer veriyoruz ki en ufak bir olayda bile incinmelerine ben ve arkadaşlarım müsade etmez...Hiç bir şekilde onları üzecek davranışları sergileme gibi bir karakter sergilemedik ve de sergilemiycezde...Göze batan bir olay olmadıgı sürece, uyarı dahi yollamıyoruz...Bizim farkımız diğer forumlardaki gibi baskıcı bir yönetimin olmamasıdır, forumuyeleri ve de ziyaretçileri biz arkadaş olarak kabullendik, dost olmak isteyen kapıyı açtıgı gibi ( foruma girdiği gibi ) kapıyı kilitlemesini de bilir...Bu tekrar acılan konuların zamanı eskimeden açılıyorsa bunu zaten diğer arkadaşlar, konuyu açan kişiye bildiriyor...Diyorumya burada herkes eşit, benim diğer arkadaşlarla eşit oldugum gibi...Uyelerimiz bana da uyarı yapabilirler ve diğer arkadaşlarada...

İlgin için Teşekkür Ederim Can Dost Güzel İnsan...!
Ara
Firari Fırtına
Can dost ..

Fikirlerinde hemfikiriz . Bu konuda sorunumuz yok ama şimdilik . Yarın forum büyümeye başladığında mükerrer kayıtlar başa bela olacakdır . Söylemedi deme o zaman bana tamammı ? ... Şimdiden bazı önlemler alınmalı yinede . Kırıcı olmadan yapıcı olarak .

Sevg ...
MorciveT
Sen bu konuları biirsin, yerinde ve zamanında hareket, en büyük hamledir. WinkSmile
Ara
Firari Fırtına
Aynen ...

+1

Sevg ...

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  M?zik hakk?nda bi ?neri ! mill 6 829 04-07-2022, Saat: 09:03 AM
Son Yorum: wildfang
  Oyunlar hakk?nda... mill 1 535 04-07-2022, Saat: 05:46 AM
  Radyo Yay?n? Hakk?ndaki G?r??leriniz Leader 15 1,434 04-06-2022, Saat: 08:03 AM
  DABBE_9 Hakk.. Firari Fırtına 10 1,267 10-11-2006, Saat: 08:06 PM
Son Yorum: AdAmIn1i
  Bir Nick Hakk?nda ?neri... w00w 33 2,242 10-05-2006, Saat: 05:58 PM
Son Yorum: w00w

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi
  Tarih: 04-29-2024, 03:04 PM