:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
K?s?tlama Konsun ...?neri ...
Firari Fırtına
Merhaba ...

?ye olan arkada?lar 1 mesaj bile atmadan hemen ?zele mesaj atma hakk?na sahip oluyorlar . Kendi ad?ma i?im g?c?m yok sizle u?ra?amam cevab?n? vermek istemiyorum ama l?tfen payla??mlar olsun belli bir mesaj say?s?ndan sonra ?zel mesaj atabilme hakk? verilsin ki?iye .

Ve ...

?ye olmayan misafirler ?ye olmad?klar? takdirde konular? ba?l?klar? vs ... g?remesin . En az?ndan merak?ndan yada bir payla??m ruhu ta??yor ise zaten ?ye olacak ve aram?zda yerini alacakd?r .

Benimkisi sadece bir ?neri ... Takdir y?netimindir .

Sevg ...
Leader
İlk konunuzda haklısınız sanırım. Böyle bir düşüncemiz vardı fakat kısıtlama yönüne yanaşmadığımız için yapmamıştık. Bu konu üyelerimizi rahatsız ediyorsa elbette değerlendireceğiz.

İkinci konunuz ise paylaşım ruhuna ters orantıda olduğu için notlarımız arasına alacağız fakat uygulamaya geçirmek için tartışacağız. Sebep olarak da şunu söyleyebilirim, forumumuz her zaman üyelerimizi minimum kısıtlama yöntemine gitmek istemiştir. Hiçbir ziyaretçimiz forumlarımıza üye olmaya mecbur değildir. Mesajları okumak için üye olan bir ziyaretçi illaki mesaj yazacak konu açacak diye bir kaide yoktur. Bu sebeple bu uygulama hem gereksiz üyelere sebep olur hemde ziyaretçilerimizin zamanını çalmış oluruz.

Bu bağlamda forumlarımızda yayınlanan konuları herkes üye olmadan okuyabilir.

Saygılar,
Firari Fırtına
Düşünceleriniz için tşk...
Firari Fırtına
Bu konu bir daha düşünülsün lütfen ....
ferdelance
İlk önerinin uygulanması biraz zor gibi. Rahatsız etmeme amaçlı yapılıyorda olabilir.Bilgi isteniyorda olabilir ama ikinci konu olabilir Adminden bize söz söylemek düşmez ama. Biz yinede fikrimizi söyleyelim.
Ara
Firari Fırtına
Admin ciğim duydunmu ???
Firari Fırtına
F?rT?na G?N?L Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Merhaba ...

?ye olan arkada?lar 1 mesaj bile atmadan hemen ?zele mesaj atma hakk?na sahip oluyorlar . Kendi ad?ma i?im g?c?m yok sizle u?ra?amam cevab?n? vermek istemiyorum ama l?tfen payla??mlar olsun belli bir mesaj say?s?ndan sonra ?zel mesaj atabilme hakk? verilsin ki?iye .

Ve ...

?ye olmayan misafirler ?ye olmad?klar? takdirde konular? ba?l?klar? vs ... g?remesin . En az?ndan merak?ndan yada bir payla??m ruhu ta??yor ise zaten ?ye olacak ve aram?zda yerini alacakd?r .

Benimkisi sadece bir ?neri ... Takdir y?netimindir .

Sevg ...

Merhaba

Arada bir girip sizlerin yaz?lar?n? okuyor , ?zlemimi gideriyordum . Ama yinede bu sisteme ge?meniz g?zel olmu? . Umar?m sevgi ad?na bir g?zellik katar , forumu dahada vazge?ilmez k?lars?n?z .

Bu arada beni unutmayan birka? dosta bir?eyler s?ylemek istiyorum .

Sizleri g?n?lden seviyorum .....>>>>>

Sevg ....
toxique_lierre&b.b.k
F?rT?na G?N?L Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Merhaba

Arada bir girip sizlerin yaz?lar?n? okuyor , ?zlemimi gideriyordum . Ama yinede bu sisteme ge?meniz g?zel olmu? . Umar?m sevgi ad?na bir g?zellik katar , forumu dahada vazge?ilmez k?lars?n?z .

Bu arada beni unutmayan birka? dosta bir?eyler s?ylemek istiyorum .

Sizleri g?n?lden seviyorum .....>>>>>

Sevg ....
kimleri goruyorum,ozlenen bidostWink baksen,habersiz takip etyodun demek.Smile .sana iki cift sozum varBig Grin nerdesin bakim sen kacak:mad:
konu hakkinda bilgilendirme yapilmis,saygi bizdenWink
Ara
CariSmaBoY
ilk konuyu değerlendirilmeli bence
Firari Fırtına
Bencede Smile

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  M?zik hakk?nda bi ?neri ! mill 6 829 04-07-2022, Saat: 09:03 AM
Son Yorum: wildfang
  ?neri 5 Firari Fırtına 3 753 04-04-2022, Saat: 02:55 PM
Son Yorum: wildfang