:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
?-(?`v??)Sorma Y?re?im(?`v??)-?
eRCi
yalnizimyalnizsinbyhannvw1.jpg
A?a??dakilerden hangisi daha zordur?

a) gitmek
b) kalmak
c) m?z?k??yla oyun oynamak

Sus y?regim, feryat etme... ????rtkanlara yara??r bu yapt???n, bir de k???k k?z ?ocuklar?na. Oysa sen b?y?d?n, ????rtkan da olmad?n hi?bir zaman.

Sen bilir miydin soramad???m sorular?n cevaplar?n?? Bir a??k kap? olsayd?, g?ne?i de bahar? da getirebilir miydin? Anlar m?yd?n dilimden, konu?madan susar m?yd?k ?ylece? Yoksa yeni bir alfabe mi yazard?n?

Bilir miydin neden bu kadar korktu?umu? I?imdeki korkun? yaln?zl???, katran karas? geceyi, d?? d?? sonu gelmeyen u?urumu? Okur muydun g?zlerimdeki h?zn?, kendime bile kapatt?g?m kap?lar? a?abilir miydin?

Sa?lam dur y?regim! Etrafa sa?ma k?v?lc?mlar?...

Geldigim gibi gidecegim bu bah?eden.

Gitmeye de bilirim. Gitmeyi de bilirim.

Sa?lam dur y?regim! Ne i?indeki ???l??? b?y?t dalga dalga, ne de yaln?zl???...

Bu s?rr? a?saydik birbirimize, g?zlerimiz her kar?ila?t?g?nda s?ylediklerimizi s?zlere d?kseydik... Kalbimin s?kun buldugu yer dizinin dibi olur muydu? S?cac?k bakt?g?nda arad?g?m cevaplar? bulur muydum? I?im erir miydi g?l?msediginde, ?imdiki gibi? Utan?r m?yd?m yapt?klar?mdan?

Kendine sar?l kalbim! S?k? tut kendini... ?zerine s??ratma kuruntular?. Zaten giderek b?y?yor gece...

S?ylesene bu bir masal m??

Sorular ?zerine kurulabilir mi hayatlar?

Ba?lamadan biten masallar vard?r hani, kahramanlar? ta en ba??ndan pes eden.

M?z?k??l?k m? yapm?? olur onlar, yenilmeyi se?mekle? Saklamba? oynarken s?k?l?p kendini sobeleten ?ocuklar gibi...

Ka? bahar olur bir ?m?rde kalbim?

Sorma art?k y?regim.

Sus, feryat etme...

2916vzgtm9db3un.gif

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Sorma! eRCi 2 351 04-02-2022, Saat: 06:13 PM
Son Yorum: wildfang
  Sorma ! eRCi 1 510 12-06-2011, Saat: 01:31 AM
Son Yorum: history
  Gidiyor musun diye sorma bana. Gönderen sensin. history 6 1,023 09-06-2010, Saat: 11:45 PM
Son Yorum: history
  Beni Sorma İyimim Ben!!! s7e7v7e7n 13 1,204 12-20-2008, Saat: 03:12 AM
Son Yorum: duyqushh
  Gönlümün Bir Yalnizlik Firtinasi Geçiyorki Sorma Gitsin.. ÇiLeK 5 558 08-09-2008, Saat: 12:54 PM
Son Yorum: volki

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-27-2024, 11:32 PM