:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
KaLmak Kendimi Terkimdir..!!!
eRCi
Denklemler i?indeyim. Hangi ya?anm??l???m? versem hakl? ??karm?yor beni a?k. Sonum tan?ms?zl?ktan ge?iyor. S?f?rlar?n ard?na saklan?yor eldelerim. Elleri bo? bir a?ktan medet umuyor hislerim. D??lerimin harf kalabal?kl???na isimler kaz?yorum. Ve yar?m kalm?? y?zleri tamamlamak i?in kalemi b?rak?p, f?r?aya hapsediyorum parmaklar?m?. A?k! Bu kadar eksik mi y?z?n bende?

Geceye g?zlerimi ast?m. Uykuyu karanl???n ba?r?na zincirledim. Bilmem ki ka? yan?lg? boyu durdum k??e ba?lar?nda? Ka? defa kendime tezat d??ler biledim? Bana bir mutluluk bor?lu ya?ad?m hep. Sayfalarca sustum, sat?rlarca d??ledim. A?k bile anlamad? hayk?r???m?. Yine kendim ya?ay?p tek ba??ma b?y?t?yorum c?mlelerimi. ?ki ki?ilik hayallerden aforoz ediliyorum. D??lerimin ?zerinde tepiniyor birileri. Ad?m? lime lime ediyorlar. Sesim katlediliyor.

Harflerden ibaretim art?k…

Bir bavula s?k??t?r?p t?m an?lar?, gitmeliyim diyorum. Kalmak, kendimi terkimdir ??nk?.

Y?r, bu bir ihtilalden arta kalan zaman k?r?nt?lar?… D?n??s?z gidi?lerin demlenmi? vedalar?… ?imdi sana yak?lm?? bir a??t isteme benden; g?zlerim bu denli s?ylenirken…

Sesimde katillerin kanl? elleri… Yankesicilerin, an?lar dolu bavulumda g?zleri. Nereye gitsem mahk?m, nereye gitsem zanl?y?m. Haberim olmadan kendi i?imde yar?nlar?m? asm???m.

Yaln?zl???m?n elinden tutup s?r?kl?yorum. Kendimi kendim bulamayacak kadar saklamak istiyorum. Yorgunum y?r… ??im ?l?mlere g?z a??yor seher vakitlerinde. Ahh bir becerebilseydim kendimden uzakla?may?.

B?y?k bir sava? var g?zlerimde. ?l?p ?l?p diriliyor harfler. Hani o arkas?na sakland???m sevdan?n sahibi? Hani, nerdesin y?r? Beklemekten adam olmad? d??lerim.
Nerdesin?
?l?m cezas?na ?arpt?r?lacak kalemim.
Sen de anlamad?n y?r… Sen de anla(ya)mad?n…
Ey A?k!
Sen bile anlamad?n beni…
Ben daha kimden medet umay?m ki?
ROSE
NE A?K LAFTAN ANLIYOR NE DE B?Z ...!!

TE?EKK?RLER ARKADA?IM EME??NE SA?LIK....
Ara
eRCi
Ben te?ekk?rederim saol Confusedmiley1:
milagros
KaLmak Kendimi Terkimdir..!!
aşktan kaçılma o zaten senin ruhunun içinde o ruhu nerye taşırsan oda seninle gelir kalman veya gitmen bi şeyi değiştirmez.....belki aşk birgün seni anlar....
emğine saglık...paylaşımın için teşekürler....
Ara
ManyaX_GirL
Aşk bile anlamadı haykırışımı.
Hani o arkasına saklandığım sevdanın sahibi? Hani, nerdesin yâr?

süper bi yası..
we benm günümün anlam we önemini ifade eden bi yasıı...
çok saol erci..
paylaşım için tşkkrlrr...
Ara
eRCi
Duygular?na tercuman olabildiysem ne mutlu ben te?ekk?rederim:kral:

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Kovdum Kendimi Yüreğinden(Seni svdğmi,kurda,kuşa söylüyorum;ama ASLA aşk dilenmiyrm) PaPaTYa_PReNSeS 7 314 04-10-2022, Saat: 10:05 AM
Son Yorum: wildfang
  Gitmek mi zor yoksa kalmak mı? eRCi 1 342 04-08-2022, Saat: 07:49 AM
Son Yorum: wildfang
  'kendimi' unuttum..! history 0 730 03-04-2011, Saat: 04:23 PM
Son Yorum: history
  Duvarların Çatlayan Yanlarına Benzetiyorum Kendimi ! MaSaL 0 338 02-17-2011, Saat: 06:57 PM
Son Yorum: MaSaL
  Şimdi kendimi arıyorum , vurdumduymaz Aşk'larda ... MeLeksi 1 625 01-13-2011, Saat: 10:01 PM
Son Yorum: PCKoPaT

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-28-2024, 02:25 PM