:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
?z?r Dilerim Y?re?im..
ROSE
Bazen d???n?yorum da acaba kalbimden yani y?re?imden ka? kere ?z?r dilemem gerekiyor?...O e?siz duygular? kar???k renkte ta??d??? i?in, ne kadar yorgundur kimbilir?...

Ve kimbilir hangi limana demir atmak istemi?tir g?nbeg?n.Dili olsada ??yle bi konu?abilsem kalbimle, dertle?ebilsem ?zg?rce...Ve t?m kayg?lar?m?, co?kular?m?, sevi?lerimi, tatl? heyecanlar?m? ve en deli sevdalar?m? masaya yat?rabilseydik b?y?k bir ustal?kla...

Sonra ben, elimde kalan son a?k k?r?nt?lar?yla, ba?ba?a kal?p saatlerce hatta g?nlerce mavi sahilleri dola?sayd?m yal?nayak...Aya??ma batan her ta? par?as?n?n y?re?imdeki s?z?y? kapatmas?n? dileseydim...

Sokaklar? tek tek ar??nlay?p, a?layan bir ?ocu?u bir demet papatyayla susturabilmek, bir kedinin g?z?ndeki ???lt?y? yakalayabilseydim...

Sonra bu g?ne kadar yapmaya cesaret edemedi?im ne varsa yapmal?, ilk kez turuncu bir giysi giymeli, hi? sevmedi?im halde fosforlu bir elbiseyle kalabal?kta g?z kama?t?rmal?, bir k?lah dondurmay? insanlar?n g?zlerinin i?ine bakarak t?ketmeli, hatta meltem r?zgarlar? e?li?inde motorsiklete binmeli...

Ya?an?lanlar?n ard?ndanda kalbimi kar??ma al?p "?imdi mutlumusun?..." "sadece senin i?in i?imden geldi?i gibiydim birka?g?n...?imdi iyimisin?"...Diye sormak isterdim...

Ald???m yan?t de?il, bundan sonraki sevgiler, ger?ek, anlaml?, adam gibi sevgiler, a?klar ?nemli...
Ara
eRCi
rerend4.png

kurtavatar331ds3.gif53uj7.gifkurtavatar334ty6.gif
rererreqw7.png
ROSE
rererreqw7.png BENDEN SANA GELMELİ ASLINDA HARİİKASIN....TEŞEKKÜR EDERİM TEKRARDAN ...__________________
Ara
ÐŽeşaren
Yüregine saglik gülüm cok güzel gercektenSmile

Paylasimin icin tesekkürler
Ara
ROSE
YaGMuR_Y?RekL! Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Y?regine saglik g?l?m cok g?zel gercektenSmile

Paylasimin icin tesekk?rler
R?CA EDER?M CANIM SENDE SA?OL...SmileSmile
Ara
eRCi
Harika s?per bir yaz? payla?t???n i?in ne desem az elerine sa?l?k
35443smilesblank6af.gif
ROSE
G?ZEL OLMASI ?NEML? DE??L ,ANLAMLI OLMASI VE B?Z? ANLATMASI ?NEML? OLAN BEN?M ???N..DUYGULARIMIZA TERC?MAN OLMASI..?NCEL???M BUNDAN GEL?YOR...
Ara
p£r!k!z!
tşkrler rosecum ...
Ara
ROSE
R?CA EDER?M PER? KIZI ..SmileSmile
Ara
milagros

o kalp ne kadar yorgun olsada sevmekten vazge?emez ge?emez.....sevmekten kalp yorulmaz...seven kalpten ?z?rdilenemez ....o kalp belki bir?ok limana demir atmakistemi?tir ama yana?amam??t?r.....
dertle?mek kalbimizle ne kadar dertle?ebiliriz ki seven kalbe ne anlat biliriz ki ona s?z ge?iremeyiz ki.....
ondaki ac?y? hi?bir ac? kapatamaz.....sahilde y?r?ken aya??n?za batan ta?lar bile..
evet cesaret etmeli art?k ya?amal? cesaret edemedi?imiz her?eyi.....acaba hayat bidaha onlar? ya?ama ?ans? verir mi ....?
kalbinin verdi?i cvp ne olur bilinmez ama gercek olan ona s?z ge?iremiyecegimiz.......
dilerim bundan sonra gercek, d?r?st sevgiyi bulursun......Confusedmiley1:
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Özür Dilerim Vazgeçtim Senden, Ayrılık Mektupları, Ayrılığa Dair Duygusal Yazılar, Ay Beyaz 34 2,430 11-16-2015, Saat: 03:47 PM
Son Yorum: Xesar
  Özür dilerim senden.. acemhe 0 497 02-22-2011, Saat: 03:34 AM
Son Yorum: acemhe
  Bensİz Hayatinda Mutluluklar Dİlerİm Hasretiim 0 394 05-18-2010, Saat: 11:27 PM
Son Yorum: Hasretiim
  Özür Dilerim Kalbim;;;;;;; Dostcu 11 822 01-13-2009, Saat: 10:17 PM
Son Yorum: ÐŽeşaren
  * ÖzÜr dİlerİm! * eRCi 2 521 12-18-2008, Saat: 01:13 PM
Son Yorum: нüzüηçiçÑ”ği

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-28-2024, 04:51 PM