:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
a?k? y?r?tmek bi sanat
gravesen
arkada?lar aran?zda varm? b?le sanat??lar s?rr?n?z ne bilmek isterim ben neden y?r?temiyom bu ili?kileri ya bi sorunummu var art?k ??pelenmeye ba?lad?mBig Grin Confusedmiley5:
Ara
maynax men
arkadaşım zor ama bir haylide kolay herşeyin başı güven dürüstlük tabi iki kişinin gercek sevgi üzerine olması lazım herzaman kendimizi haklı görmemek karşımızdakinede saygılı olmamız gerekiyor. aklına gelmiştir hemen sen yürütebiliyormusun die allah a şükür hatamı bildikce bi sorun cıkmadı
Ara
gravesen
ya ben de herzaman 2yönden düşünüp cevaplar veriyom ona göre davranıyorum ama karşımdaki hatasını birtürlü kabullenmiyo her seferinde ondan sonrada yürümüyo ya karşımdakiler hatalı yada bende bişe var diye düşünüyom ama her defasında da karşımdakinin hatalı olması ilginç geliyo yani hep benimi buluyolar yada bende sorun var düye düşünüyorumSad
Ara
bilgeis
sanat mı ? aşk, duyguyla mücadelenin yoğrulmasıyla kazanılır bence....
maynax men
o zaman arkadaşım yaşın daha 21 sen gercek sevgiyi arıyorsun ama karşındakiler ölesine takılıyor sende daha gencsin sende takıl hayatını yaşa bu yaşta ne bu ciddiyet boşverrr
Ara
gravesen
haklı olabilirsin kardeş saol.

Alıntı:sanat mı ? aşk, duyguyla mücadelenin yoğrulmasıyla kazanılır bence....

ya kardeşim ne yoğrulması kek mi yapiyosun Smile
Ara
bilgeis
gravesen Adlı Kullanıcıdan Alıntı:hakl? olabilirsin karde? saol.

ya karde?im ne yo?rulmas? kek mi yapiyosun Smile

evet Smile a?kta da ama? tatl?l?k de?il mi zaten Smile
gravesen
tatlı olduğu kadar tuzuda var bunun onun için hem tuzlu hemde tatlı bişe yapmak lazımSmile
Ara
Dr.Love
Dünyada en güzel ilişkiler en kötü kavgalardan başlar dünyadaki en kötü ilişkiler her türlü nedenden başlar.Aşk bir sanatmı hem evet hem hayır ip cambazlığını sanattan sayarsanız tabi.Sanırım sen ilişkilerde kaptan olmayı seviyosun ve yanlış emirler verdiğinde yüzüne söylenmesini sevmiyorsun emin ol çok şey istiyorsun ilişki dediğin hamur misalidir sevgilyle anlayışla hem yoğurdu hem şekeriyle kabul etmelisin bazen elindeki sadece ekşi yoğurtdur ama sana faydası çoktur olabilir önemli olan şu acaba ben çok mu yargılıyorum yada karşımdakine zaten bitecek bir ilişki gözüylemi bakıyorum şuan bence senin herhangi bir ilişkiye başlaman tamamen sakıncalı kafandaki bu soruyu atmalasınki bu sefer doğru kararlar alabilesin yoksa bi ömür boyu şu soruyla gezersin Doğrumu??
Ara
s?la
askı yurutmek degıldır zor olan,zor olan gercek askı bulabılmektır
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-28-2024, 10:08 PM