:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
..::A?Ka iNaNmAyAnLaR FaN ClUp::..
tatlı_cadı
"A?k yalan olmu? dostum, Sak?n ola inanma, Bir vefas?z u?runa sende benim gibi yanma!"

A?ka inanm?yorum ve a?k?n en fazla 4 ay bilemedin 5 ay s?rd???ne inanarak A?k?n yerini sevgiye b?rak?yorum.....

svsi7.jpg

KEND?NE ?Y? BAK DERLER VE G?DERLER...

"Kendine iyi bak. Aram?zda ge?en her?eye ra?men benden sonra iyi oldu?unu bilmeyi tercih ederim. Asl?nda bilmem ?ok ?nemli de?il, iyi oldu?unu varsayaca??m ben. Seni bir daha asla g?rmemek ?zere gidiyorum ben, seni kendinle ba?ba?a, yapayaln?z b?rak?yorum ben. Biliyorum kendini b?rakacaks?n benden sonra, o y?zden iyi bak diyorum. Asl?na bakarsan, ?ok da fazla umursam?yorum."

"Kendine iyi bak" derler ve giderler. Tutkuyla sevenler, bazen birden fazla s?ylerler bunu. ??nk? onlar? ay?rmak, eti t?rnaktan ay?rmak gibidir. Kolay kolay kopamaz onlar, s?re? ?ok ac? vericidir, y?rek par?al?y?c?d?r. Her seferinde azalan umutlarla geri d?ner ve yine “Kendine ?yi Bak” g?zleriyle ayr?l?rlar. Ta ki umut da, sevgi de t?keninceye kadar…Ta ki son elveda mezar sessizli?ine b?r?n?nceye kadar…

Tutkunun ?tesinde sevenler, bir kez “Kendine ?yi Bak “ derler ve giderler. Onlar eti t?rnaktan ay?rmak yerine ?l?m? ye?lerler. Onlar bu ac?y? bir kezden fazla kald?ramayacaklar?n? bilirler.

"Kendine iyi bak" derler ve giderler. Bu s?zlerin i?inde ihanet yok, hi? bir zaman olamaz derler ve giderler. En b?y?k ihanet de?il midir asl?nda seni seveni, ihtiyac? olan? y?z?st? b?rak?p gitmek. "Kendine iyi bak" derler ve giderler. Seni suskunlu?a mahkum edip giderler. Seni par?alara ay?r?p, en b?y?k par?ay? yanlar?na al?p giderler. Seni senden al?p giderler.

Arkalar?na bakmadan ?ekip giderler e?er yaln?z kalm??san, ??nk? insafs?zl?klar?n? g?rmek istemezler. Her?ey o saniye orada bitsin, kapans?n bu sayfa isterler. "Bitti" diyemedikleri i?in, "kendine iyi bak" derler. "K?r?ld?m ve affedemiyorum" diyemedikleri i?in "kendine iyi bak" derler. "Seni istemiyorum art?k, hayat?mdan ??karaca??m ama bil ki hi? unutmayaca??m" diyemedikleri i?in kendine iyi bak derler. "Biliyorum ?ok kanayacaks?n ama daha iyisini yapam?yorum" diyemedikleri i?in "kendine iyi bak" derler. Vicdanlar?n? rahatlatmak i?in kendine iyi bak derler, ??nk? o kan uzun s?re akacakt?r ve o yara asla kapanmayacakt?r, bilirler.

"Kendine iyi bak" bir noktad?r ?o?u zaman. Kendine iyi bak deme bana, sadece k?t?l?kler noktalans?n isterim ben. Oysa sen iyisin… Sen g?z?mdeki ???k, duda??mdaki tebess?m, sen i?imdeki sevin?ssin. Sen hayat?ma renk katan, sen y?re?imdeki ?arp?nt?, sen hayat?mdaki ne?esin. Sen yolumu ayd?nlatan, sen dert orta??m, sen g?n?l yolda??m, sen bir tanesin. "Kendine iyi bak" deme bana. Nokta koyma.

Ke?ke b?yle ya?anmasayd? baz? ?eyler, ke?ke affedebilsen beni, ke?ke ben de affedebilsem… Ke?ke d?nd?rebilsek zaman? geriye. Ke?ke bug?nk? akl?m?zla ya?asak her?eyi ba?tan. Nafile... Ama yine de, gitmesen olmaz m?? Bitmesek olmaz m?? Sen eksikken, ben nas?l tam olurum? Senden kalan bo?lu?u kimlerle doldururum? Sava?sak, aram?za giren ?eytanla olmaz m?? Hani b?y?k a?klar her t?rl? engeli a?ard?, hani ger?ek dostluklar her s?nav? ge?erdi, hani sevgi eninde sonunda kazan?rd?? Hani hayatta hi? kirlenmeyecek de?erler vard?? Hani en b?y?k zaferler, en kanl? sava?lar?n ard?ndan kazan?l?rd?? Bunlar?n hepsi yalan m?? Sahiden..., gitmesen olmaz m?? Bitmesek olmaz m??

Peki o zaman... Senin istedi?in gibi olsun... ?yleyse...Sen de "Kendine ?yi Bak."

SEN?N ???N ?L?R?M.......

153252ei0.jpg

YALANNNNNNNNNNNNN faja_na.gif Confusedmiley10:

uzakii8.jpg

nE OLDU O ?ok g?vendi?in A?k'?n seni yaln?z m? koydu icon5.gif

A?K'I GER?EKTEN YA?AYANLARA SAYGIMIZ SONSUZ AMA B?ZDEN NAS?HAT ??MD?DEN KEND?LER?N? HAZIRLASINLAR A?K B?RG?N B?TECEK ....SEVG?Y? DE AYAKTA TUTMAK S?Z?N EL?N?ZDE Confusedmiley2:

Bana hi? bir?ey s?yleme
Ate? k?l oldu i?imde
B?y?tt???m sen zamanla
Yok olup gittin benimle

T?rk? yak?p d??t?n m? yoluma
Ad?m? and?n m? sabah olunca
Ne kald? senden sonra elimde
Al???r?m elbet yoklu?una

Yalan dostum a?k diye bir ?ey yok
A?k dedi?in ?? g?nl?k e?lence
Bilemedin be? g?n s?rs?n
Kap?l?pta s?r?nen ?ok

Yalan dostum yok yok yok....
Yalan dostum yok yok yok...

A?k'?n E Hali..

Hi? bir ?eyi senin kadar istemedim
Ama yetmiyor nekadar istesemde g?zlerimdeki resmin gitmiyor
Ya?murlar i?ime i?ime i?ime ya??yor i?imdeki kurakl?k bitmiyor
Bitmez sand???m yollar ayn? ??kmazda t?keniyorrr
??nk? yoksun
Gelmiyorsun
Bir ??? gibi b?y?yorsunnnnnn
A?k bumu
A?k ac?m?
Ac?t?rm? incitirmi
A?k bunu bana yapmaya mecburmu........

Varm? Benden Ba?ka A?K'a inanmayan Sevgici gen?lik Confusedmiley3:
Ara
gurbetci
canim yazilar cok güzel bende inanmayanlardanim emegine saglikWink
Ara
ManyaX_GirL
En büyük ihanet değil midir aslında seni seveni, ihtiyacı olanı yüzüstü bırakıp gitmek.
Sen yolumu aydınlatan, sen dert ortağım, sen gönül yoldaşım, sen bir tanesin. "Kendine iyi bak" deme bana. Nokta koyma.
Keşke böyle yaşanmasaydı bazı şeyler, keşke affedebilsen beni, keşke ben de affedebilsem… Keşke döndürebilsek zamanı geriye.

süper yasılar...
sanırım artık ben de yawaş yawaş size katılıorumm..
ama aşk wardırr..
we bir gün biterr...
Ara
gurbetci
mervecim niye böle düsünüyosunki?
bence siz sevgiyi en icten gösterensiniz,birazcik bile inancimiz kamissa bu cevremizde gördügümüz güzel örnekler sayesinde ki benim icin bu örneklerin basinda geliyosunuzWink
Ara
AdAmIn1i
Bende İnanmıyorum Yokmu Artıran Big Grin
Ara
aSi_PrEnSeS
inanmaq istiorum ama inanamıom nası bişe bu yaa :S
Ara
pamuk_prenses
kanka ellerine sağlık nerden buldun lan nys snr sölersin güzelmiş
Ara
tatlı_cadı
kanka bırak oda bende kaLsın Big Grin Wink