:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Öl istiyorum...
acemhe
Dişlerimi sıkarak gidiyorum.. Düşlerim etimi parçalayacak gibi.. Gidiyorum gitmeleri harcayarak ayaklarımın altında.. Yollara desen oluyor kanamalarım.. İçimi parçalayarak ve köpük köpük çoğaltarak kalbimden akan gözyaşlarını.. Kolay değil zorla gidiyorum sırf sen istedin diye dişlerimi sıkarak gidiyorum.. Kendime öfke dolu..

Ve şimdi öl istiyorum

Ve öl istiyorum

Ve ölmeni istiyorum..

Artık durma öl istiyorum..

Senden kurtulamıyorum..

Her an aldığın nefes beni deli ediyor paronayak oluyorum çıldırasım geliyor kendimi tutamıyorum öfkeleniyorum ağlamaktan önümü göremiyorum lütfen öl istiyorum lütfen öl kahrolası öl dedim sana öl öl öl..

Bu dünya da varlığın yokluğuna gebe oldukça senden kurtulmam imkânsız!

Düş yakamdan istiyorum attığım her adımda önüme çıkma dinlediğim her şarkıda kulağıma esme baktığım her aynada benden önce sen karşılama beni git başımdan git hayatımdan git rüyalarımdan ve hayallerimden artık git lütfen git istiyorum beni bana geri ver ve sonsuza dek git..

Eskisi gibi olmak istiyorum yüzüme tebessüm takmak kendime güvenmek gülüşümle neşelenmek.. Gezmek dolaşmak kuş gibi özgür olmak istiyorum dünyanın dibine kadar inip orada ne varmış diye bakmak ve daha derinlerde bir yerde cehennemi keşfetmek istiyorum..

Taş oluyorsun yollarıma mil çekiyorsun bakışlarıma set örüyorsun sözlerime engel oluyorsun tavırlarıma.. Senin bütün bünyemi etkisi altına alan içime yerleşmiş ve kalkmaya hiç niyeti olmayan bu yoğun sevgin beni benden daha fazla öyle çok sahiplenmiş ki her şey sana göre yaşanıyor bu vücutta..

Yok ol istiyorum; rüzgarın savurduğu birkaç kum tanesinden biride sen ol sonra ister deniz ol istersen çöl.. Ne olursan ol istiyorum ama en çok yok ol istiyorum..

Hiç doğmamış ol; yaşam nedir ölüm nedir salık ver gitsin ruhunu boşluğa hayat denen bu zırvalıkta varlığın olmasa da eksik hissetmez bu dünya..

Buhar ol uç istiyorum; bulutlara karışoradan yağmura oradan toprağa git çiçekleri besle varlığınla sonra yine buhar ol nefes gibi karış havaya..

Seni unutmak istiyorum; sanki hiç olmamışsın gibi dokunmamışım gibi alevinle yanmamış gibi gönül bağı kurmamışız gibi gözlerinin rengini hiç görmemiş gibi sıcaklığına tenim şahit olmamış gibi beni hiç ısıtmamışsın gibi seni unutmak istiyorum.. Bir daha hiç hatırlamamak..

Ve kusmak istiyorum

Ve bağırmak

Ve ağlamak

Ve çığlık atmak

Ve koşarak kaçmak istiyorum senden her şeyden herkesten sayende kendimden..

Üşümek istiyorum yokluğumla öylesine mutluydum ki ben yalnızlığım beni mutlu ediyor sanıyordum ağlayınca kurtuluyordum acılardan yürüyünce hafifliyordu yalnızlığım..

Yağmur yağarken saklanıyor ve o damlaların tenime değmemesi için verdiğim uğraş bile beni mutlu ediyordu.. Kar yağdığında sokaklara atıyor kendimi ve ayakkabılarım eskiyene kadar oyunlar oynuyordum kendime tüm kaybettiklerim için beyazdan kardan adam yapıyor ve ona sarılınca her şeyi unutuyordum.. İçimde ki deli nefretler yerini affetmenin hafifliğine bırakıyordu.. Penceremden dışarı bakıp her geçen arabanın far lambası ile dünyamı aydınlatıyor ve umudumu yeşertiyordum. Sabahları dünden kalma şiş gözlerle uyanmadığım ve ıslanmamış bir yastığa emanet ettiğim için düşlerimi huzurlu uyanıyordum..

Bilmeni istemiyorum; bütün bunları bilmeni hiç ama hiç istemiyorum..

Gururunu ayaklarımın altına atıp çiğnemek istiyorum

Kalbini ellerimin arasına alıp lime lime içinde kendimi aramak istiyorum

Beynini ikiye bölerek araya sıkışmış tüm anılarımı senden almak istiyorum

Ruhunu taşlamak istiyorum

Sonra gidip Allah'a günah çıkartmak istiyorum..

Beni böl istiyorum

Beni parça parça kes

Beni delik deşik et

Her bir parçamı bütün ömrüne bölüştür ve her gün bir parçamı daha zevkle ye istiyorum

Beni damarlarımdan kurtar ve onlardan dokuma bir halı yap istiyorum sonra üzerine çık ve canım çıkana dek çiğne istiyorum..

Beni tırnaksız bırak istiyorum

Beni bileklerimden kes ve bedenimden bütün kanım boşalana dek tavana tersimden as istiyorum..

Evet şimdi ölmek istiyorum

Ölmek istiyorum

Beni öldürmeni istiyorum senden

Öldür beni vakit varken; senden her saniye kurtulmak biraz daha imkansızken.. Yelkovan ve akrep seni bana bağlamak için birbiriyle yarışırken..

Ya şimdi ya da sonsuza dek seçim senin!

Ya kendini ya da beni tercih senin!

Yoksa ölmeni istiyorum

Ölmeni istiyorum..

Ölmeni

Ölüm bizi ayırana dek..
Ara
history
Üşümek istiyorum yokluğumla öylesine mutluydum ki ben yalnızlığım beni mutlu ediyor sanıyordum ağlayınca kurtuluyordum acılardan yürüyünce hafifliyordu yalnızlığım..
Ölüm yaşamın bir gerçeği ama,,,diğer geçek MUTLU olmak,
ben mutlu olmayı seçtim,
çünkü defalarca öldüm,
bir değil,on değil,
artık bir başkası için ölmüycem,
kendim için mutlu olmayı seçtim,,
mutluyum.
Duygularına sağlık,çok güzeldi.
Ara
eRCi
Sonbahar sonu bu solgun gecenin ortasında,
Hala seni bekliyorsam ve,
Sen hala bensiz yaşlanıyorsan,
Ölmeliyim işte ozaman...

Teşekkürler....

ZencefiL
mükemmeldi cok teşekkürler . .
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  D€Lirm€min biL€ S€nLi bir Sebebi OLsun İsTiyoRum.. €BeRimSin 7 405 04-09-2022, Saat: 11:00 AM
Son Yorum: wildfang
  Gecelerce kalbinin derinliklerindeki sızı olmak istiyorum... PaPaTYa_PReNSeS 8 655 04-09-2022, Saat: 01:07 AM
  .. Seni istiyorum, yar?n de?il... ?imdi!.. >As!_M€L€q< 6 323 04-04-2022, Saat: 04:32 AM
  sadece beni sewmeni istiyorum friendly82 5 418 03-31-2022, Saat: 09:15 PM
  Birini sevmek istiyorum Beyaz 2 528 11-14-2014, Saat: 02:26 PM
Son Yorum: Beyaz

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 03-29-2024, 09:22 AM