:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Hani derler ya
eRCi
[align=-webkit-center]
Hani derler yavirgul.gif

Sevince insanın yüreğinin bir yeri

Acıyor titriyor diye.

Garip bir his

Hoş olduğu kadar canını yakan bir tarafı da var iştevirgul.gif

O canını yakmak bile insanın hoşuna gidiyor.

Sevmek hayatın en güzel duygusu hayatta olduğumuzu yaşadığımızı gösteren hava gibivirgul.gif yemek gibivirgul.gif su gibi olmadan yaşayamayacağımız tek duygu… Seversin hem de çok seversin hep onunla olmak istersin onsuz geçen saniyeler acı verir yüreğini acıtır. Buluşursunvirgul.gif elini tutarsın ve sonra hiçbir şey hatırlamazsın eve dönene dek. Akşam eve dönünce rüyadan uyanır gibi olursun dudaklarında hala onun dudaklarının tadıvirgul.gif bir şey yemek istemezsin birazcık daha kalsın dudaklarında o tat… Elin hala onun ellerini tutuyor gibi uçuyorsun sanki… Düşünürsün onu düşünürken bile mutlu olursun paylaştığınız anlar rüya gibidirvirgul.gif gördüğün en güzel rüya…. Yine ona gitmek istersin gel dese onu 1 dakika görmek için saatlerce yok gitmeye hazırsınvirgul.gif kalbin elinde atıyor sanki öylesine hissediyorsun. Dayanamaz telefon edersin sesini duymalısın belki özlemini biraz bastırır… O telefonda sevgisini anlatırvirgul.gif öyle saftır ki duygularınız gözlerin dolar o konuşurken ama erkek adam ağlamaz sana öyle öğretilmişti hissettirmezsin konuşurken. Telefonu kapatır ağlarsınvirgul.gif sevgin durmuyor artık içinde ondan ayrı zindanda hissedersin kendini… Yüreğin titrer ama içinde acır bir taraftan garip bir his bu kadar severken bu kadar mutluyken ağlamak senin için… Karşında yapmacık hareketlere alışmıştın senvirgul.gif

yapmacık öpüşmelerevirgul.gif zorla bakan gözlere… Anlarsın o zaman kendini bu zamana kadar seviyorum deyip kandırdığını… Gözleri gelir aklına sana bakarken sevgiyle dolu gözleri sonra öpüşmeleriniz birbirinizi bir ömür öpseniz doyamazsınız o kadar birbiriniz tanımış ve tek vücut olmuşunuzdur ki hiç konuşmasanız bile birbirinizi anlarsınızvirgul.gif o sen; sen o olmuşundur artık. Onunla tekrar aşkıvirgul.gifsevgiyi hayatı yorumlamaya başlarsın. Şaşırtır seni hiç olmadık bir anda elini öper meselavirgul.gif şaşılırsın hiç alışık olmadığın bir şey bir kız senin elini öpüyorvirgul.gif durduk yerde elini aldı ve öptü sonra şaşkınlığın mutluluğa dönervirgul.gif hiç yaşatmadığın duyguları yaşarsın ne güzel delice seni seviyorum demek ne güzel delice sevilmek… Hani derler ya sevince insanın yüreğinin bir yeri acıyor titriyor diye garip bir his hoş olduğu kadar canını yakan bir tarafı da var işte o canını yakmak bile hoşuna gider doyasıya yaşarsın sevgini…Yatarsın yine onu düşünerekvirgul.gif telefonda beraber çekindiğiniz resimleri tek tek öpersin ve seni duyduğunu bilerek “iyi geceler sevdiğim” dersin…

ZencefiL
sevmek hayatın en güzel duygusu evet ama sevilmek sevildigini bilmek o ne müthiş bişeydir.. teşekkürler erci

Ara
acemhe
Biliyorum
hicbir zaman kapımı çalmayacak ellerin hiçbir zaman ellerini tuttugumda
avuç içlerin terlemeyecek.
Bırak bu dünya bize hasret borcu olsun.

Hasretlikler hep demir parmaklıkların ardında kalsın.
Kavuşmasın
sırtlarımız birbirlerine.
Değmesin dudaklarımız dudaklarımıza.
Sevgi bu
değil mi ?
Yokluğunda bile sevmeyi bilmek.
Aşkı yücelten bu değil midir
ki ?
Bak şehrime yağmur yüklü bulutlar konuk olduğunda ben seni ararım
her damlasında.
Saçlarımı ıslatan bir yağmur damlası kadar berraktır
sevgin.
Musluğu açıp avuç içlerime akan suyu delice içmek.
Çünkü içtiğim
sendin.
Kana kana yüreginin deryalarındaki nefesi içtim her defasında.

Benden de olsun istedim bu satırlar...
Uzaktaki sevdalara...

Yüreğine sağlık Erdem...
Ara
eRCi
Nefesinde baharların soluduğunu ?

Bilir misin her gece

Yetim kuşların yüregine dolduğunu ?

Bilir misin her gözyaşınla

Topraktan yeni filizler doğduğunu ?

Uzaklar da bir adamın

Senin her gülüşünde

Hayata sımsıkı tutunduğumu

Bilir misin ey yar ?

Teşekkürler FUNDA Kısa ama uzun anlamlar yüklenen öz ve mükemmel birşey olmuş.
Bu yazın her harfinde 'sevgi' var...
senin yüreğinden aheste aheste yazılmışvirgul.gif
Yalnızlıkvirgul.gifhasret virgul.gifhüzünvirgul.gif haykırış bir arada

yüreğine emeğine sağlık...

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  hani a?kta her?ey m?bahd?r ya Dr.Love 3 389 04-06-2022, Saat: 07:46 PM
Son Yorum: wildfang
  Hani bana derdin ya sen mscxcs 4 347 04-06-2022, Saat: 11:40 AM
  Hani Bir An Gelir... eRCi 3 293 04-02-2022, Saat: 08:12 PM