:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
bu bir “seni çok özledim mektubudur”.
history

m50197395sg9.jpg

Bu özlemeninvirgul.gif “sensiz hiçbir şeyin tadı olmuyor”un yazısıdır. Yokluğundan bıktımvirgul.gif duvarları yumrukluyorum. Gecelerle kavgalıyımvirgul.gif gündüzlerle aram iyi değil. Sensiz yaşadığım dünyavirgul.gif açık bir hapishane gibi gelmeye başladı bana. Bu kocaman açık hapishanede sensiz yaşama cezası çekiyorum. Bu ceza hangi suça kesildivirgul.gif kim verdi bu hükmü ve ne zaman bitecek bu ceza bilmiyorum. Yokluğunu bilmekvirgul.gif hissetmekvirgul.gif daha uzun bir süre gelmeyeceğinin bilincinde olmak katlanılmaz bir acı veriyor bana.
Sensiz bu şehirde sürgünde gibiyim. Kendi şehrimde kendi evimde sürgündeyim. Bir yer bulabilir miyim acaba senden bir iz taşımayan. Bir anvirgul.gif bir zaman yaşayabilir miyim içinde senin silüetin olmayan. Hayatımın her parçasına ince ince sızarkenvirgul.gif nasıl da farkında değildimvirgul.gif artık sensiz bir dünyadan tat almayacağıma.

Siyahvirgul.gif simsiyah bir dünya bıraktın giderken ardında. Sesini duydukça grileşiyor dünyamvirgul.gif seni göremiyorum ki beyaza kavuşayım. Giderken bütün renklerini ***ürdün bu şehrin. Sana mavi güller aldığımvirgul.gif turuncu günlerimizi özledim. Sana hesapsız kitapsız sürprizler yapmayıvirgul.gif beğendiğin her şeyi sana almayı özledim.

4 mevsim kışvirgul.gif 365 gün gecevirgul.gif24 saat karanlık bu şehir. Güneş yerine her sabah hüzün doğuyorvirgul.gif yağmur yerine hüzün yağıyorvirgul.gif bulutlar siyahvirgul.gif karlar siyah....

Saatim seni en son gördüğüm dakikada durdu. Bir daha da kurmadım. Ben hala trende sana öpücük kondurduğum andayım. O tren hiç kalkmadı ve sen hiçbir yere gitmedin. Sen hala camdan bana bakıyorsun ve ben o ufak bankta seni izliyorumvirgul.gif sessiz sedasız....

Gelvirgul.gif çabuk gel. Gelmezsen çıldıracağım. Gelmezsen sabahlara kadar günlerce yazacağım. Bir geceliğine gelvirgul.gif bir dakikalığınavirgul.gif saçlarından bir kere öpeyim seni sonra bir ömür daha beklerim seni.

“Uzun yazılarını seviyorumvirgul.gif uzun yaz” diyordun ya.. İşte sana büyük bir aşkınvirgul.gif uzun bir hasretinvirgul.gif bitmeyenvirgul.gif eksilmeyen bir sevdanınvirgul.gif bir hasret yazısıvirgul.gif bir iç kanaması... Yazıp da gönderemediğim mektuplarımınvirgul.gif aklımdaki binlerce kelimeninvirgul.gif kimselere anlatamadığım duygularımınvirgul.gif kontrol edilmeyen arz-ı hali....
Ara
ZencefiL
tamda içimi okumuş bu yazı yüreğine sağlık.. Sad mükemmeldi
Ara
history
Teşekkür ederim..
Ara
ZencefiL
rica ederm Smile
Ara
history
Bir mektup mu yazsam,telefon mu etsem.?