:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
romantik nickler
agirdelikanli
ROMANT?K N?CKLER?N?Z BUYRUN
1- Sana Ne Demeliyim Bilmiyorum.G?nesim Desem G?nes Batiyor.Hayatim Desem Hayat Kisa.G?l?m Desem Oda Soluyor.Sana Canimmm.gifm Demeliyim,??nk? Bu CaN sENInle YasIyO...
2- Sen benim i?imde kalan nefes,Anlatamadigim duygularimsin
3- kavusmak ?l?m ise hasretin zul?m, elbet kavusuruz bekle be g?l?m, tek sana aittir kanayan su g?nl?m,ben yolumu ?oktan ?izdim, ya sen yada ?l?m,askim
4- Sen dardaysan ben zordayim, sen atesteysen ben kordayim, bir g?n bu d?nyadan g???p gidersen, BiLKi SENDEN ?NCE ORDAYIM
5- SENI SEVIYORUM! DIYEN DILLERE DEGIL...SENIN ICIN AGLAYAN GOZLERE INAN...
6- BEN SENI SECTIM SEN BENIM ICIN YALAN DUNYADAKI TEK GERCEKSIN...
7- INSANLAR TANIDIM YILDIZLAR GIBIYDILER,HEPSI GOKTEYDI AMA BEN SENI GUNESIM SECTIM VE BIR GUNES ICIN BIN YILDIZDAN VAZGECTIM.
8- SEN GOZUMDEKI BIR DAMLA YAS OLSAYDIN SENI KAYBETMEMEK ICIN HIC AGLAMAZDIM..
9- GUNUN 24 SAATI UYUDUGUM ICIN BANA DELI DIYORLAR AMA BU DELILER SUREKLI SENI RUYAMDA GORDUGUMU BILMIYORLAR...
10- GOZLERINDEN SUZULEN BIR DAMLA YAS OLMAK ISTERDIM. GOZLERINDEN DOGUP, YANAKLARINDAN SUZULUP, DUDAKLARINDA OLMEK ICIN...
11- SERT RUZGARLAR KARANLIK GECELERI SEVERMIS , AYNEN BENIM SENI SEVDIGIM GIBI...
12- HUZUNLERI KARLARA YAZDIM,GUNES CIKINCA ERISIN DIYE,SENI KALBIME YAZDIM ORADAN HIC SILINMEYESIN DIYE...
13- ASKIMIZ ICIN KAN AKIT DERSEN DUNYANIN ATAR DAMARINI KESERIM ILLE DE SENIN KANIN DERSEN BEN SENI KARA TOPRAKTA DA SEVERIM...
14- En b?y?k felaketler i?inde dahi ?midini kaybetme , unutmaki en yumusak ilik en sert kemigin i?inden ?ikar.
15- G?lmek senin i?in bir tutku olsun , olurda bir g?n aglarsan o da mutluluktan olsun
16- Biliyor musun, seni g?ky?z?ndeki yildizlara benzetiyorum. Ama tek farkin onlardan milyonlarca var. Ama sen bir tanesin.
17- D?n g?llerle seni karsilastirdim. G?ller g?zel ama sen daha g?zelsin. B?t?n v?cudumu ateslere at yansin. Ama sadece kalbim kalsin. ??nk? i?inde sen varsin bir tanem.
18- Mutluluklar seninle olsun. Yanlizliklar benimle... Git...Ama birg?n aklina gelecegim!..
19- Hani g?zler vardir ya s?zleri anlatir, hani s?zler vardir ya g?zleri aglatir, hani anilar vardir ya degeri ge? anlasilir; bir de ask vardir ya seni anlatir...
20- Ask dudaktan ?ikan bir kelimde degil g?zlerden akan yastir.Maksat bir sevgili ugruna ?lmek degil ugrunda ?l?necek bir sevgili bulmaktir.
21- Seni y?z kisi seviyorsa bilki i?lerinde ben de varim. Seni 10 kisi seviyorsa onlardan biri benim. Seni bir kisi seviyorsa o benim. Eger seni hi?kimse sevmiyorsa bilki askindan ?lm?s?md?r!
22- Birakip gittin beni..Seni unuttum sanma, zaman alismayi ?gretti belki ama unutmayi asla...
23- Agzimdan ?ikacak s?z olsan konusmam, g?z?mden akacak yas olsan aglamam, kalbime hapsettim seni hi?bir yere birakmam!
24-Eger Bir G?n Adini Anarken kisilirsa Sesim Hasretinden, Kapanirsa G?zlerim Askindan, Durursa Kalbim Bilki Ben Yanliz Seni SEVDIM ...
25- Bana '' Seni Seviyorum '' diye yalanda s?ylesen, bu yalani d?nyanin b?t?n gerceklerine degismeye raziyim..
26- Yanlizlarin adamiyim uyku yok g?zlerimde. Yanlizlarin adamiyim baskasi yok g?z?mde. Yanlizlarin adami seni d?s?n?yor her gece.
27- Beni sevmiyorsun diye sanmaki kalbim yetimdir. ?l?r?mde yalvarmam Askim Asaletimdir
28-Eger birg?n gelir beni unutursan,bilki silahim artik belimde degil elimde,ama ici bos,c?nk? kursunu beynimde....!!!
29- YAPRAKLAR DOKULUR,GULLER SOLABILIR,SENI HERKES UNUTABILIR,BEN ASLA!
30- sana gelemedigim g?n,bilki ?ld?g?m g?nd?r....!!!
31- akilli olup d?nyanin kahrini ?ekecegime,varsin deli desinler,d?nyalar benim olsun..
32- Deniz kumlardaki izleri siler ama hi? birsey kalbimdeki sevgini silemez.
33- G?l nedir ki? Solup gider. G?n nedir ki? Gelip gider. Ates nedir ki? S?ner biter. Ama sana olan sevgim sonsuzdur, ancak mezarda biter.
34- Biliyorum Sen G?nesSin Etrafinda Binlerce Gezegen Var, Ama Sende Biliyorsun Ki Ben D?nyayim Ve Bir Tek Bende Hayat Var..

maymunmv0.gif
*TATLI BELA*
TŞKLR ARKADAŞIM....

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  EN Kral Nıckler KAÇIRMA BAKKK :))) experiance 7 938 04-10-2022, Saat: 05:21 PM
Son Yorum: wildfang
  süperr nickler bakmadan geçmeyin gizemustafa 0 1,488 05-01-2007, Saat: 02:00 PM
Son Yorum: gizemustafa
  g?sel s?zl? nickler de war Rüya Güzeli 3 1,268 12-30-2006, Saat: 10:31 PM
Son Yorum: ozlem_66
  g?zel s?zl? nickler 2 Rüya Güzeli 7 1,658 11-13-2006, Saat: 08:10 PM
Son Yorum: Son Noktam

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-30-2024, 03:27 AM