:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
2 tane çocuğumuz olsun..
ZencefiL
bebekler1_1_.jpg
‎2 tane çocuğumuz olsun biri kız diğeri erkek. Gözleri sana dudakları bana benzesin her ikisininde. Her uykumuzu böldüklerinde aşkla bakalım gözlerine. Canımız yansın düştüklerinde.
Büyüsünler biraz. Artık akılları başlarında iki genç gibi davranmaya başlasınlar.
Biz kek yapalım siz oglumuzla mac izliyin. Bir anda onların tartışmaları içinde bulalım kendimizi. Aşık olsun kızımız. Sana anlatmaya ...çekinip omuzlarımda ağlasın seviyorum diye. Sonra bizi anlatayım ona. Her gece tek dileğimin sen olduğunu, yaptıklarımız, yaşadıklarımızı, birbirimizde ki yerimizi, dayandığımız, katlandığımız onca şeyi. En önemlisi sevgimizi. Bitip tükenmek bilmeyen sevgimizi..
Hep bizi örnek alsınlar yaptıkları her şeyde gururlandırsınlar. Endişelerimiz olsun onlar hakkında. Tartışıp çözümler bulalım. Kavgalar edelim birbirmizle ağzımızdan ne çıkarsa çıksın, gözlerimiz hep aynı baksın.
Bizden gördükleriyle ayakta durmaya çalışsınlar sonra.
Biz tekrar iki kişi kalalım geçmişe baktığımızda onlarca farklı insan olsada değişmeyen tek kişi sen ol hayatımda
Ara
sıla
wuuuuuuuuuu süpeeeeeeeeeer Smile amin amin öyle olur İnşallah Smile
Ara
ZencefiL
teşekkrlerr... aminnnnnnnnn herkese bölesi nasip olur inşallah Big Grin
Ara
sıla
amin amin Smile
Ara
ZencefiL
aminnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn Big Grin
Ara
history
Bayıldım ya,çok okudum inanki...teşekkürler.
Ara
ZencefiL
rica ederimm Big Grin sevindimmmm
Ara
ZencefiL
Angel Angel Angel
Ara
history
Her uykumuzu böldüklerinde aşkla bakalım gözlerine. Canımız yansın düştüklerinde.
Biz tekrar iki kişi kalalım geçmişe baktığımızda onlarca farklı insan olsada değişmeyen tek kişi sen ol hayatımda...
Çok güzell,çookkkk..
Cool
Ara
ZencefiL
dimiiiii cok güzel...bunu hayal ettiğin kişi yanındaysa eğer kıymetini bil çünkü ona cok aşıksın Wink
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  bir a$k oLSun!!! €BeRimSin 6 348 04-13-2022, Saat: 03:04 PM
Son Yorum: wildfang
  Lanet Olsun! ÇiLeK 18 966 04-11-2022, Saat: 11:02 AM
  YoLun AÇık OLSun..! €BeRimSin 1 322 04-10-2022, Saat: 04:42 AM
  D€Lirm€min biL€ S€nLi bir Sebebi OLsun İsTiyoRum.. €BeRimSin 7 414 04-09-2022, Saat: 11:00 AM
  Masal Olsun.... ÇiLeK 3 313 04-09-2022, Saat: 08:59 AM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-20-2024, 05:54 AM