:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ahadaa biz geldik.......
p£r!k!z!
yaf ii de senn yoksun snırım bu resimde uykucuu =) bu arada bana saydıgın isimler bu resimde mi Big Grin varmı yane Big Grin
Ara
uykucu_34
YaGMuR_Y?RekL! Adlı Kullanıcıdan Alıntı:G?zelll resimm hemsooSmileSmile

paylasimin icn tesekk?rlerSmile
sagol kankaaaaBig Grin Big Grin Big Grin
Ara
uykucu_34
p?r!k!z! Adlı Kullanıcıdan Alıntı:yaf ii de senn yoksun sn?r?m bu resimde uykucuu =) bu arada bana sayd?g?n isimler bu resimde mi Big Grin varm? yane Big Grin
onlar? koymuyorum koyarsam s?md?..Big Grin s?md? dusup bay?l?rs?n?z..yaww..Big Grin Big Grin sen hala soruma cvp vermed?n hee..samsunluBig Grin Big Grin
Ara
ManyaX_GirL
güsell resim Big GrinBig GrinBig Grin
paylaşım için tşkkrlrr...
Ara
ciciKIS
yaavuz o en sağdakinden nefret ediorum nan salah hep bakıo ıyk bide resmini koymuşsun olum serdarlarınkini koysana janım benim uyusum...Smile
Ara
ciciKIS
ya şu soldaki serdara çok benzio yah abisi falanmı ciddiWink
Ara
uykucu_34
ciciKIS Adlı Kullanıcıdan Alıntı:yaavuz o en sa?dakinden nefret ediorum nan salah hep bak?o ?yk bide resmini koymu?sun olum serdarlar?nkini koysana jan?m benim uyusum...Smile
had? can?m sende ona bakarsan oda sana bakar tab?k?..onun k?zla m?zla ?s? olmaz..kend?s?..piskopat?n tek?d?r..azda olsa sende tan?rs?n onuConfusedmiley22: Confusedmiley22:
Ara
uykucu_34
ciciKIS Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ya ?u soldaki serdara ?ok benzio yah abisi falanm? ciddiWink
mannakk serdar?n ab?s? yok ki......:yikildim: :yikildim: :yikildim: :yikildim:
Ara
ciciKIS
uykucu_34 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:hadı canım sende ona bakarsan oda sana bakar tabıkı..onun kızla mızla ısı olmaz..kendısı..piskopatın tekıdır..azda olsa sende tanırsın onuConfusedmiley22: Confusedmiley22:
şşşşşş bi gün gelde gösteriyim uyuz geçen annemle gidiyoduk yemin ederim annem dediiki bu saf saf nie bakıo sana dedi ama başımı çevirip bakmadım uyuz etme beni...sende benim ne kadar harbi olduumu erkek gibi kız olduumu biliosun kenar mahalle serserilerine bakıcak insan dedilim gerçi kimseyle işim olmaz ama hadi bakalım Confusedmiley30: by jnm...
Ara
uykucu_34
ciciKIS Adlı Kullanıcıdan Alıntı:?????? bi g?n gelde g?steriyim uyuz ge?en annemle gidiyoduk yemin ederim annem dediiki bu saf saf nie bak?o sana dedi ama ba??m? ?evirip bakmad?m uyuz etme beni...sende benim ne kadar harbi olduumu erkek gibi k?z olduumu biliosun kenar mahalle serserilerine bak?cak insan dedilim ger?i kimseyle i?im olmaz ama hadi bakal?m Confusedmiley30: by jnm...
dab? dab? oyled?r....gel?yorum..zaten....b?de sana bak?yoo hee...bak buna hele h?c ?nanmam...yaww...sen? tan?yor...hemm..Big Grin Big Grin Big Grin
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-28-2024, 04:38 AM