:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kald?ramad?m Yoklu?unu
eRCi
Kald?ramad?m Yoklu?unu

Yoklu?un i?imde ate?ten bir g?mlek. Her g?n yenisiyle de?i?tiriyorum. Her g?n bir ?ncekinden daha ?ok yan?yor can?m. her g?n bir ?ncekinden daha ?ok ?l?yor ruhum. Senin sevginle hayat bulurken di?er yandan yoklu?unla biraz daha yok oluyorum.

Yoklu?un i?imde f?rt?na ?nceki bir sessizlik.

Her zamankinden daha ?ok durgunum, her zamankinden daha ?ok yaral?. R?zgarda yolunu ?a??rm?? bir kelebek misali sal?n?yor cans?z bedenim sensizli?in girdab?nda..

Sana deli gibi a??kken kollar?m?n hep bo?lu?u sarmas? ac? veriyor. S?zler dokunu?lar?n yerini alm?yor. Bu y?zden ne s?ylesem hep yar?m ne yazsam hep eksik kal?yor.

Seni sensiz ya?amaya al??t?m demi?tim ya.. Yalan s?yledim sana. Kendimle birlikte kand?rd?m seni de.. Bir avuntuydu imkans?zl???na kar??.. Bir teselliydi ?aresizli?imize nispet..

Bug?nlerde garip bir hal var ?zerimde.. Al??t?m sand???m yoklu?un y?re?imi eziyor. ?ark?m?z? dinleyemiyorum art?k.. ?mkans?zl???n ruhumu yak?yor. ?ark?m?zdan akan her ezgiyle, g?z?mden akamayan kristal g?zya?lar?m kalbimi ac?t?yor.. ben g??l? de?ilim.

Kalbim kalbine emanet yar..

Hani derler ya, “gitmek mi zor kalmak m?”... ben bu sorunun cevab?n? veriyorum ?imdilerde gece g?zl?m. Benim i?in en zoruydu a?k?n? sensiz ya?amak, seninle sensizli?inde kalmak.

Her?eyi ard?nda b?rak?p da gitmek.. ruhunu emanet ald???n yere teslim etmek..

87vs5.png

ÐŽeşaren
paylasimin icin tesekkürler arkadas

cok güzelSmile
Ara
p£r!k!z!
tşkrler ercii
Ara
eRCi
benConfusedmiley14: te?ekk?rederim
eRCi
benConfusedmiley14: te?ekk?rederim

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  S€nd€ Kald? Y?r€?im... €BeRimSin 4 542 04-07-2022, Saat: 12:22 AM
Son Yorum: wildfang
  sen ?z?lme diye sat?r aralar?na ?rd?m yoklu?unun sanc?lar?n?... PaPaTYa_PReNSeS 3 436 04-06-2022, Saat: 05:49 AM
  ...A?kta g??s?z kald?m Sevgilim ba???la... eRCi 6 491 04-05-2022, Saat: 09:16 AM
  Sat?r Aralar?na ?rd?m Yoklu?unun Sanc?lar?n? Stinq 1 360 04-04-2022, Saat: 03:28 AM
  ben sende tutuklu kald?m CeYDa HaNDe KeSiM 5 594 04-03-2022, Saat: 11:07 PM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-27-2024, 09:54 PM