:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
En Dibe Vurmu? Hallerimdeyim
ROSE
En dibe vurmu? hallerimdeyim...Vurgun yemi? y?re?im.. nefessizli?imden kurtulamayaca??m? san?yorum. ?stiyorum ki bir ??rp?da ge?sin zaman, unutulsun bug?n konu?ulanlar... Ertesi g?n ?st?nden y?llar ge?mi? gibi uyan?ls?n. Y?re?imi ac?tan o kelimeler ?imdi ki gibi ac?tmas?n i?imi...

B?yle bir anda ?ekip gitmek istiyorum i?te... susmak istiyorum.. biliyorum o da ?zg?n.. H?z?nlerde kal?nca y?rekler.. ?aresizce..

Telefonun ucunda tutulmu?ken dilim, kalbim o an atmay? b?rak?vermi?ti sanki... kelimeler... Dudaklar?m yap??m??ken birbirine, tek bir kelimeyle, o kelimeyi ?ekip alas?m geldiydi oysa dudaklar?ndan...

Ama bir kere ??kt? m? s?z a??zdan,bir kere ??kabilmeyi ba?arabildi mi y?re?in... Bir kere a??ld? m? kilit, bir kere tekrarland? m? o kelime... Kendini dinlemeye ba?l?yor insan.Dinledik?e b?y?yor, ac? oluyor y?re?inde duyduklar?n..

"A?lama" diyor i?imden biri, ama dinlemiyor y?re?im.. Bir daha a?lamamak i?in, bu son olsun diye a?l?yorum... Ne de olsa yaln?z kalmalara al???yorum.. Kalbimi hapsetti?in demir kap?lar?n bir daha a??lmamak ?zere kapand???n?,yorgun ve bezgin s?zlerini duyuyorum kulaklar?mda... biliyorum art?k ?are yok ayr?l??a.. Kimbilir hakl?s?n belki... ?yle kolay m?d?r sence y?re?ine biriken k?lleri temizlemek...

Yang?n yeridir y?rek, k?lleri kelimeler... Konu?tuk?a yanar, yand?k?a k?llenir...

g?n gelir...y?rek elde bir ba??na beklenir...
Ara
eRCi
everlastinglovebybasixxfr2.jpg
ROSE
SmileSmileSmile çok güzellllll teşekkürler
Ara
p£r!k!z!
Yangın yeridir yürek, külleri kelimeler... Konuştukça yanar, yandıkça küllenir...

gün gelir...yürek elde bir başına beklenir...
Ara
MasaL_perisi
Teşekürler rose...Smile
Güzel bir paylaşım...
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-27-2024, 09:19 PM