:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jur? Ba?kanl?k Sec?m? Haber?...
ZiBiDi_RoMeO
EVET ARKADA?LAR...

?OK B? GEL??ME DAHA

YAP?LMAKTA OLAN ???R JUR? BA?KANL?K SEC?M? ANKETLER?NE H?LE KAR??T?G? ?DD?ALAR? GUNDEM? DEG??T?RM?? BULUNUYOR..

KONUYLA ALAKAL? ??LEM YAPM?AK ?C?N KONUYA EL ATAN SUPER MODLAR?M?ZDAN YARG?C VE CO ADM?N?M?Z MANNAK BOY KONUYLA ?LG?L? ARA?T?RMA ESNAS?NDA

ROSE VE PAPATYA PRENSES? B?R SURE ?NCELEMEYE ALM?? VE YAP?LAN SORU?TURMA SONUNDA ANKETTEK? ?DDAN?N DOGRU OLMAD?G? SADECE ORTAK KULLAN?MDA OLAN MODEMLERDEN KAYNAKLAND?G? ORTAYA C?KM??T?R..

BUNA EK OLARAK KONUYLA ALAKAL? BA?KAN ADAYLAR?M?Z ROSE VE PAPATYA PRENSES?NDEN FORUM YONET?C?LER?M?Z OZUR D?LEM?? VE KONU ???GA KAVU?MU?TUR...

yonetici arkada?larimiz i Confusedmiley32: Confusedmiley32: Confusedmiley32:
BY Z?B?D?_ROMEO B?LD?RD?....Confusedmiley20: Confusedmiley20: Big Grin
Ara
maynax men
evet arkadaşlar daha ilk günden neler oldugun ne bittigini ögreniyoruz ne kadar renkli bu formumuz var hele bu zibidi arkadaşımızın yayın yönetmeni(yaygaracıWinkacıklamalarıyla daha da net ögrenmiş bulunuyoruz herkeze hayırlı olsun ama lazım yani böyle arkadaşlarımız sayın haberci yayıncı özgür basın a tşk ler
Ara
ZiBiDi_RoMeO
evet abim eywallah senin gibi düşünenlerin cogunlukta olmasi butun temenim şefaflik dan odun vermedik hic vermicezde.......

satir satir gercekeler.... duygusuz.com
Ara
maynax men
yürü beeee seni gidi acar gazeteci seni magazinede bakıyonmu sennn
Ara
ROSE
KONUNUN ???NDE ADIM GE?T??? ???N CEVAP VERME GERE?? DUYDUM..TEK B?R ?EY SORMAK ?ST?YORUM BU FORMDA BAZI ?EYLER? B?L?YORUM VE KUZEN DE BEN? B?L?R..BUNUN B?L?NC?NDE OLARAKTA ?YLE B??EY YAPMAM SA?MALIK OLURDU ZATEN BEN? ?STEYENLER BELL?YD? BUNA ARTI B? ?ABA DUYMAM DA YERS?ZD?R.H?LE LAFI NE KADAR YANLI? B?R LAF..ZATEN OLAY SONU?LANDI..BUNUN ???N ARTI BA?KA S?ZE GEREK DUYMUYORUM..MODEM KURBANI OLDUM.IP NUMARALARININ G?Z?KT???N? B?L?YORUM.. BANA SORUN OLDU B?LG?SAYARIMIN BA?KA ARKADA?LARIM TARAFINDAN KULLANILMASI...SadSad
Ara
ZiBiDi_RoMeO
rose ben sadece işimi yaptim bana kizmani istemem.... bu haberi duydum gördüm yazdim Sad

sanirim kızdırdım seni?
Ara
PaPaTYa_PReNSeS
=ZiBiDi_RoMeO;

YAP?LMAKTA OLAN ???R JUR? BA?KANL?K SEC?M? ANKETLER?NE H?LE KAR??T?G? ?DD?ALAR? GUNDEM? DEG??T?RM?? BULUNUYOR..

ROSE VE PAPATYA PRENSES? B?R SURE ?NCELEMEYE ALM?? VE YAP?LAN SORU?TURMA SONUNDA ANKETTEK? ?DDAN?N DOGRU OLMAD?G? SADECE ORTAK KULLAN?MDA OLAN MODEMLERDEN KAYNAKLAND?G? ORTAYA C?KM??T?R..

BUNA EK OLARAK KONUYLA ALAKAL? BA?KAN ADAYLAR?M?Z ROSE VE PAPATYA PRENSES?NDEN FORUM YONET?C?LER?M?Z OZUR D?LEM?? VE KONU ???GA KAVU?MU?TUR...

yapm?? oldu?un a??klama i?in ?ncelikle sana te?ekk?rlerimi sunuyorum.G?zel bi haberdi hakikatten haberrin i?eri?i ve a??klamas? tatmin edici idi. + 1 daha a??klama yapma gereksimi duymuyorum.

iyi g?nler diliyorum
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Manşet Haber; Forumun Ukala Bit'i Dile Geldi... €BeRimSin 34 4,916 12-07-2009, Saat: 03:06 PM
Son Yorum: sıla

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-29-2024, 04:23 PM