:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Aşkın Tarifesi Gecedir Sevgili
YasSmin

feneri_gece.jpg

Aşkın tarifesi gecedir sevgili ve son durak geldiğinde sana ait olmasa bile bu tarife üzerinden kesilen her bedeli ödemek zorunda kalırsın

Bazen de soracak olursun, isyan edecek, neden ben neden her sonda bedel bana kesiliyor diye? Ama karşında cevap verecek kimse kalmamıştır artık
Sense elinde bu fatura we karşında tahsilât yapacak gecelerle bir başına kalırsın
Gecelerce bir odaya kapanmışsındır artık, karanlık bir oda duvarlar soğuk, odanın ortasında küçük bir iskemle beyazlar içinde, ellerin karın boşluğunu sarmış, başın havada gözlerin tavanda küçük bir noktada Yalnızlığını sorgularsın
Ve yüreğinle günlerce tercüman olur çığlıkların
Sonra her seferinde irkilen bedenin içinde kırılan kristal bir vazo dizgini olur kelimelerin ve artık damarlarında dolaşan bu etkileşin Her hücreni değiştirmeye başlar Susmak artık senin için kutsal bir eylemdir.

Konuşarak anlatamıyorsam ve yerli yersiz bunca acı çekiyorsam, her şevisimde bir fatura sunuluyorsa önüme susmak benim için daha sevgili dersin

Giden gecelerle işbirliği yapmışken, sen yüreğini yakan kırıkları toplamaya başlarsın..

Artik küçük bir odan o tavandan dağılan ve yalnızlık kokan masum bir mutluluğun var

Sen günlüğünü her karaladığında sadece ''bir deli''nin günlüğünde yazan hikâyeler canlanacak ve burada çığlıklar, acılar, yalnızlıklar, susmalar ve en önemlisi de tarifeler olmayacak sevgili
Ara
iaydinol
Gecelerden nefret ediyorum...Dayanılmaz içinden çıkılmaz bir hal alıyor. Çok uzun zaman sonra gördüm seni rüyamda, daha doğrusu görmedim o güzel dinlemeye doyamadığım sesini duydum. Banao güzel sesinle öyle bir şey söyledinki. Artık dayanamıyorum. Ben istedim ben yaptım ama başka çarem yoktu. Keşke beni duysan beni görsen sana söyleyemediğim şeyleri bilsen.
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  kırık bir aşkın gece notları... levell 6 503 04-14-2022, Saat: 02:36 AM
Son Yorum: wildfang
  Aşkin 50 Işareti yaraliyureq 4 369 04-13-2022, Saat: 11:16 AM
  askın 50 işaretiii..... Gulguzeliii 3 335 04-12-2022, Saat: 11:13 PM
  Gece ve sevgili yalnızlığım... €BeRimSin 10 454 04-12-2022, Saat: 11:50 AM
  ...askin Aci Hali... peri kızı 1 307 04-12-2022, Saat: 11:29 AM