:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sabah Esprileri; Taze Çıktı
YasSmin
Bazı erkekler var ki,kızla bi kere göz göze geldi diye "vay anasını hatun resmen yedi beni" havasına kapılıyo. Hay canına yandım

Laboratuvar ortamında 12saniye hafıza kapasitesine sahip yapay beyin üretiLmiş -Nihat 'a taksaLar ya.hiç yoktan iyidir.belki bi qeLişme oLur =)

Aynanın karşısına geçtiğinde ağzına, burnuna, saçına değilde gözlerinin içine bakıyorsan; sen yalnızsın arkadaş.Wink

Hanginiz çıplak yatan bi kadına el sürmek yerine üstünü örtecek kadar adamsınız''Diye yazıyor herkes.Peki o kadının yatakta çıplak ne işe var,ya da kadın yatakta çıplak yatıyorsa senin odada ne işin var.Odada olabilmen için kocası olman gerekir o zaman da sorun olmaz.He eğer kocası değilsen ve çıplak yatan kızın yanındaysan zaten kızın amacı bellidir. Smile

O Değilde; O kadar şanssız bi insanım ki, hiç bi sevgilimin babası ''al bu parayı ve kızımın peşini bırak'' demedi bana.♥

'Benim babam toyata gibi adam' diyen çocuk babasına babalar günü hediyesi olarak turbo taktırmış.

Bence şu "al gırdın gırdın" diyen çocuk Taner'in küçüklüğü.

İstanbul'u dinliyorum, gözlerim kapalı. Sonuçta göz ile duyulmuyor yani açık olmasına gerek yok. Haksızsam haksızsın de.

Mesαj αtαrken yαnlisliklα αrαdiginda hemen kαpαtmα tuşunα αbαnip pαnigin zirvesini yasiyorsan, selαm ben de sizdenim =)

Barajı aşamayacağıni düşunen bir grup öğrencinin , LYS ' ye bagımsız oLarak qirdiği öğrenildi ♥ =)

Basın açıklamasnda nihat doqan'ı "neden aLdırmadınız?" Sorusna"doktora aLmasını söyLedk sadece beynini aLmış" dedi.Salon Felç.

Bizim okulda bi kız var fiziği mükemmel, sınavdan 100 almış bea

Ara
YasSmin
İbrahim Tatlıses "Yalnızım dostlarım,yalnızım,yalnız" diyor. Yalnızsa neden "dostlarım" diyor? Dostları varsa neden kendini yalnız hissediyor? Vanilya neden böyle güzel kokar? Babam böyle pasta yapmayı nerden öğrendi ?

Bu facebookda güzel bir söz yazınca hemen altında 'çaldım' yazan cins arkadaş polisler tarafından götürüldü. Ohh canıma değsin.![b]

Otobüse bindiğinde güneşin hangi tarafa geleceğini hesaplayıp diğer tarafa oturanlar, Einstein'dan daha zekiler bence.
[/b]

Annesi, Justin Bieber'in karnesindeki kırıkları görünce oğlunun menajerine ateş püskürdü: "Sen şımarttın bu çocuğu!"

Hadise'de 'Beyonce Sendromu' başlamış. Benzemeye çalışırken sahnede deli dana gibiydi. Allah başka dert vermesin.

Bir kızın içi güzel olsun dışını avon halleder diyen erkeklere sesleniyorum.
İçi güzel olanların ağzına sıçtınız, dışı güzel olanlarıda or*spu ilan ettiniz. Siz önce adam olun gerisini biz hallederiz.. - Oriflame

XY: ERKEK
XX: DİŞİ
XD: ERGEN

Boyun fıtığına yakalanan genç kıza doktorlardan üzücü haber: "Yaşayacak ama profil fotoğrafı çekinebilmesi mucizelere bağlı."
Ara
YasSmin
Hakimlik sınavını kazanamayıp ağlayan arkadaşıma ''daha gözyaşlarına bile hakim olamıyosun'' dedim. artık arkadaş değiliz.

Üşengeçlik yarışmasına falan katılsam 1. olma ihtimalim çok yüksekte... Şimdi oraya kim gidecek.

Bazen soruyorlar, "solundan mı kalktın" diye. Ulan sağdan kalkmam mümkün değil ki. Duvar var bea.

anCeLina Culi,hatay'da cay isterse bardağının yarısının bos oLmasına sasırmasın "dudak payı var" Big Grin o nası dudak oyLe =)

Bilgisayarımın saçları olsa hep düzgün kalırdı, çünkü bilgisayarımın tarayıcısı var, her gün tarardı.

:arf: :arf: :arf: :arf: :arf: :arf: :arf: :arf:

Ara
sıla
hehehehee süperler Big Grin Big Grin

işte bu da ben :yikildim:

Otobüse bindiğinde güneşin hangi tarafa geleceğini hesaplayıp diğer tarafa oturanlar, Einstein'dan daha zekiler bence.
Ara
YasSmin
Zeki adminiçem benim Big Grin Adminiçe dediğin Einsten'i bilem geçmeli dimi :lol:
Ara
sıla
yaniii Big Grin
Ara
YasSmin
Big Grin
Ara
history
Hepsi güzel,teşekkürler...
Ara
YasSmin
Ben teşekkür ederim =))