:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
k?zlar bakmadan ge?meyin seni seviyorum diyen erkekleri g?r?cez
Rüya Güzeli
ewt ark lar ben ge?en g?nlerde mert arkada??m?za bi s?priz yapcam beni sewenlere we bunu foruma s?ylicem demi?tim ba?l?yorum anlatmaya sizde deneyin bnm bu yapt?klar?m?

erkekler seni seviyorum a?k?m diyo acaba ne kadar seviyo ben beni deliler gibi sevdigime inand?g?m tek ki?iyi internete yollad?m (ewde neti oldugu halde) g?r?nt?l? konu?ma ba?latt?m ?imdi sana s?liceklerimde ciddiyim dedim net te ayaga kalk we y?ksek sesle beni sevdigini s?yle dedim ?ocuk nette ayaga kalkt? we herkes ona bak?yor we beni sevdigini s?yledi bence bunu birtek sewen erkek yapar bence b?t?n k?zlar denesin o sizin fikriniz:yikildim:
Ara
ManyaX_GirL
hmm farklı bşi..
ben daha farklı şeler yapmıştım Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin
Ara
ÐŽeşaren
vallahi acayip bisey ama bence bana gerek yokBig Grin

yinede tesekkürler güzelimSmileSmile
Ara
Rüya Güzeli
rica ederim ya ilk deneyi?imdi daha ne denemeler yapcam burnundan getircem ger?i ?imdide yap?om ama sefdigi i?in katlan?o cnm bnmConfusedmiley2: Big Grin
Ara
bY_mYtWeetY
aLLAh herkese öLe bi sevqiLi versiNWink
Ara
Lacey
amaaann yok yok kaLsın Big Grin Big Grin Big Grin
ben sevgiyi böLe öLçmem ..
BENİM mantııma asLa uymaz ..
yani bu "beni seviyosan git kendini reziL et! seviyosan yaparsın .." mantığına eşdeğer BENCE ..
ama yine de değişik bişe denemişsin,tebrikLer Smile
gravesen
Alıntı:ewt ark lar ben geçen günlerde mert arkadaşımıza bi süpriz yapcam beni sewenlere we bunu foruma söylicem demiştim başlıyorum anlatmaya sizde deneyin bnm bu yaptıklarımı

erkekler seni seviyorum aşkım diyo acaba ne kadar seviyo ben beni deliler gibi sevdigime inandıgım tek kişiyi internete yolladım (ewde neti oldugu halde) görüntülü konuşma başlattım şimdi sana söliceklerimde ciddiyim dedim net te ayaga kalk we yüksek sesle beni sevdigini söyle dedim çocuk nette ayaga kalktı we herkes ona bakıyor we beni sevdigini söyledi bence bunu birtek sewen erkek yapar bence bütün kızlar denesin o sizin fikriniz

hayatta yapmam ne gereği var böle yapan seni sevenmi oluyo çok saçma bence sonuçta bi insan yalan söylüyosa ordada söyler yalan söylemekten utanmayan adam aya kalkkıp milletin içinde bağırmaktanda utanmaz zatenSmileSmile
Ara
maynax men
arkadaşlar ben farkı bi yönden girecem konuya seni seviyorum demek bu kadar basitmi ne bileyim ben her zaman söylenmesinden yana değilim ona bi bakışım bile onun bunu anlamasına yetmeli
Ara
blue_belial
Big Grin derın mevzular bunlar, dalmamak lazım
Rüya Güzeli
ark.lar bnm burda anltamak istedigim ?ok ayr? bir konu ztn baz? ark lar?m bunu anlam?? ?ok t?k. ederim yorumlar?n?zaBig Grin
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Kadınlar hangi tür erkekleri çekici bulur Hasretiim 0 525 09-17-2010, Saat: 12:25 PM
Son Yorum: Hasretiim
  [-Erkekleri Büyüleyen Kadınlar-] BiRiciGim 21 1,207 06-27-2008, Saat: 02:13 AM
Son Yorum: theropoda
  erkekleri kadınlardan kaçırtan davranışlar simla 13 978 06-18-2008, Saat: 03:38 PM
Son Yorum: nry8
  kızlar gelinde keşfedin(: ideal erkekleri Seyduna 5 516 06-12-2008, Saat: 01:59 PM
Son Yorum: ¤ ćaяaмєLL ¤
  erkekleri seviyoruz çünki izmitli_peri 5 638 06-10-2007, Saat: 03:06 PM
Son Yorum: G l s M

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-29-2024, 09:23 AM