:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
SuS G?nl?M.........
eRCi
Sus g?nl?m.?ok dile getirme.Sen dile getirdik?e g?nl?n daha da co?uyor,daha meraklan?yor ve beklemek daha da zorla??yor.

Sus g?nl?m.?ok laf etme.Az s?yle ki i?imiz olgunla?s?n.Az s?yle ki Hakka kar?? yanl?? kelam ??kmas?n.

Sus g?nl?m.Bir elif miktar? sus.Az kald? bahara.Dayan g?nl?m.Denizin i?inde meydana gelen g?r?nmeyen dalgalar gibi y?re?in biliyorum.Beklemekten ba?ka ?are olsayd?,seni durdurmazd?m...?nan bana...Ama yok.Ba?ka ?are yok.Unutma ki ila? bile beklemeden tesir etmez,?i?ek bile vakti gelmeden ?nce a?maz...

Sus g?nl?m.Bu k???n bahara d?n?nceye kadar.Bu gece g?nd?z oluncaya kadar.Uzak yollar yak?nla??ncaya kadar.Bu s?k?nt?n?n ard?ndan ferahl?k gelinceye kadar.Ve y?z?m?z vuslat g?zya?lar?yla ?slan?ncaya kadar sus...

Sus g?nl?m.Seni senden daha iyi bilen Rabbinin h?km? vuk'u buluncaya kadar.Senin nasibin sana ula??ncaya kadar,ula?mayanlar?nsa senin nasibin olmad?n???n? anlayana kadar sus...

Sus g?nl?m.Onun gelece?ini g?r?nceye kadar.Ac?n?n bala d?n??t???n? farkedinceye kadar.Onun g?nl?n?n senin g?nl?ne muhabbet d???m?yle ba?land???n? g?r?nceye kadar.

Sus g?nl?m.Sebepler var edilinceye kadar.Bahaneler olu?uncaya,birbirimizin nasibi oluncaya kadar sus.

Sus g?nl?m.B?t?n bu susmalar?na kar??l?k her ?eyin hay?rl?s?n?n olaca??na inanarak sus.

Sus g?nl?m.Her susu?un bir cevap olsun.Her susu?un,sabr?n olsun.Her susu?un,duan olsun.??ten yakar???n?n ad? olsun,susu?un.Bekleyi?inin.umut edi?inin,inanc?n?n,sevdi?inin vurgusu olsun,susu?un...

lignecoeur11bern2.gif
MasaL_perisi
Teşekürler Erci...
Yine güzel bir paylaşım...
Ve yine paylaşan yüreğine sağlık diliyorum
Ara
ROSE
Sus gönlüm.Bütün bu susmalarına karşılık her şeyin hayırlısının olacağına inanarak sus.

acaba benimde gönlüm susar mı ??

teşekkürler emeğine sağlık arkadaşım...
Ara
p£r!k!z!
Sus gönlüm.Çok dile getirme.Sen dile getirdikçe gönlün daha da coşuyor,daha meraklanıyor ve beklemek daha da zorlaşıyor.

doru güzel söz.. tşklr paylaşım hoşmuş

Ara
eRCi
Te?ekk?rler Confusedmiley17:
p£r!k!z!
rica ederim erci ...
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-02-2024, 02:48 AM