:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dünyaya bir de kuşbakışı bakın
sıla
9.000 metre yüksekten dünyaya kuşbakışı bakan ve bu açıdan fotoğraf çekmeyi seven ünlü fotoğrafçının eserleri yaşadığımız dünyanın güzelliğini birkez daha gözler önüne serdi... İşte Richard Wanderman'ın gözüyle dünyamız...

index33333.jpg

5863f3index28890.jpg

pictures_from_the_sky_29.jpg

pictures_from_the_sky_26.jpg

pictures_from_the_sky_30.jpg

pictures_from_the_sky_28.jpg

3c32d5index33.jpg

cda286index34.jpg

f40160index35.jpg

9df99bindex31.jpg

pictures_from_the_sky_38.jpg

pictures_from_the_sky_39.jpg

pictures_from_the_sky_36.jpg

pictures_from_the_sky_37.jpg

pictures_from_the_sky_33.jpg

pictures_from_the_sky_48.jpg

pictures_from_the_sky_44.jpg

pictures_from_the_sky_45.jpg

58f284index29.jpg

index14.jpg

Ara
ZencefiL
ayyyy tekkelimeyle mükemmelBig Grin kalpliler hele çok güzeeeeeeeeeL..vay bee
Ara
YasSmin
Mükemmellll...
Aslında dünya big beng sonucu kendi kendine oluşmuş olayları harici süper bir şekil verilmiş dağlarına ovalarına yeşilliğine aklınıza ne gelirse her bi zerresine. Mesela ilk resimlerdeki dağlar yarık gibi ama ortada buruşulmuş ucu tutulmuş bi kağıdın son hali gibi de farklı ama mükemmel
Ara
sıla
valla harika muşteşem Big Grin ben de İstanbula 286mt yukardan baktım ama 9000 metreden de düşünemiyorum yani bakamam Tongue iyiki Richard Wanderman amcam çekmiş fotolarını saolsun Big Grin
Ara
ZencefiL
hmmmm Richard amcam clgın yaaa sevıorum onu Big Grin dünyanın ne kadar büyük ve güzel oldunu ilk uçaga bndigimde anladım (gecen sene) kaç bin yüksekteydim bilmıorum ama tuhaf oluo insan güzel yaa
Ara
sıla
uçak feci yaa zati korkuyorum ilk defa tek başıma uçağa bindiğimde (2sene önceBig Grin Big Grin) napıcağımı bilememiştim cam kenarındaydım bi de etrafa bakınmıştım süperdi hem korkuyosun hem harika bir manzara Big Grin
Ara
ZencefiL
evet bnde korkup kormıcamı bilemedim otrdum pencere kenarına .. uçuyosun yaa anlamaya calısıosun manzaranın güzelliğinde nasıl uçtugunu filan böle kal geldi bana konusamadımBig GrinBig Grin
Ara
YasSmin
Allah'm darısı başıma inşallah Big Grin
Ara
ZencefiL
sendemi binmedin heç bebemBig Grin
Ara
YasSmin
Binemedim ben onaaaa :bawling:
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi