:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
EVli çiftin günlüğü :D
p£r!k!z!
Kad?n?n G?nl???
Bug?n ?? y?l bitti. Onun kar??s?na gelinlikle ??kt???m g?nk? kadar mutluyum.

Tanr?m, onu ne kadar seviyorum. M?kemmel bir erkek,cazibeli, yak???kl?, anlay??l?,sevecen, her ?ey var.

Bug?n Cumartesi,b?rakt?m arkada?lar?yla e?lensin. En sevdi?i yemek olan past?rmal? Kurufasulye ile pilav yap?yorum. Pi?ti, demleniyor.Banyo yapt?m, en sevdi?i k?yafeti giydim. Yemekten sonra, ??minenin kar??s?na bir ?i?e k?rm?z? ?arapla uzanaca??z.. Eve geldi sonunda. Beni ?p??? biraz so?uktu, akl? ba?ka yerde sanki. Aman Tanr?m, yoksa? T?m cilvelerime ra?men, bana yana?mad?. Arkada?lar?yla ne yapt???n? sordum, a?z?nda bir?eyler Geveledi. Yemekte biraz keyfi yerine gelir gibi oldu, ama hala dalg?n,hala uzak,hala kabu?una ?ekilmi?.

Herhalde ?TEK?N? d???n?yor.Benden gen? mi acaba? ??yerindeki sar???n pazarlama temsilcisi olmas?n?

??minenin kar??s?nda ?arab?m?z? yudumlarken, art?k dayanamad?m "neyin var?" diye sordum. G?l?msedi, zoraki bir g?l?mseme, ac? dolu, uzakl?k dolu.. "Yok bir?eyim" diye ge?i?tirdi.

O g?r?l g?r?l yanan a?k?n bu kadar ?abuk bitece?ine inanam?yorum, daha d?n bana ebediyete kadar benimle olmak istedi?ini s?yl?yordu. Bug?n aram?zda ileti?im kopuklu?u ba?lad? bile.Belki de kilo al?yorum.

?ok mu v?r v?r yap?yorum? Elini tuttum. Elimi ok?ad?,ama eller hissiz, parmak u?lar? so?uk... Stepe ba?lasam?

?ocuk istesem? Yalan, yalan, yalan. Kendimi kand?rmaktan ba?ka bir ?ey de?il bunlar.

Bitti...Bittti...Bitti. Tanr?m, ?lmek istiyorum. Kendimi son kez onun kollar?na att?m. A?laya a?laya uykuya dalm???m.

Erke?in G?nl??? :
?ff be, FENERBAH?E Y?NE yenildi. Ama, kuru fas?lye g?zeldi...
Ara
w00w
Big Grin Teşekkürler Paylaşım için... Ama daha önce verilmişti forumda...
Ara
p£r!k!z!
werildigini bilmiordum soorry ...
umarım bizim günlük böle olmazz =( hoşşş o gunlugun olup olmayacagı da belli deil ya
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Evli erkeğin duası.... Pessimist 9 619 04-14-2022, Saat: 01:53 PM
Son Yorum: wildfang
  BiR BiLgisayaRıN AcI HüzüNlü GüNlüğü:D p£r!k!z! 3 495 04-13-2022, Saat: 12:42 AM
  Bir Hamamböceğinin Günlüğü Crazy Semo 3 501 04-06-2022, Saat: 08:54 AM
  Evli erkek ve evli kadının espritüel duası :) MaSaL 3 850 01-16-2011, Saat: 04:31 PM
Son Yorum: history
  Kristof KOLOMB evli olsaydı MaNeSiA 2 500 08-05-2010, Saat: 07:58 PM
Son Yorum: MaNeSiA

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-27-2024, 12:46 PM