:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ömür boyu aramak
MaSaL
Ömür boyunca aramak.. Yalnız seni aramak. Paslı teneke kutulardasmiliv.gif küf kokan dolaplardasmiliv.gif çerçevelerdesmiliv.gif tenhalardasmiliv.gif sonra vapurlardasmiliv.gif trenlerde hep seni aramak. Belki bu şehirde değilsin. Ne çıkar? Seni arıyorum ya. Belki de aynı sokakta evlerimizsmiliv.gif sabahları beni görüyorsun işime giderken. Sonra akşamı bekliyorsunsmiliv.gif alacakaranlığı… Beni bekliyorsun ya da bir başkasınısmiliv.gif bir başkasını.

Hiç gel demeyeceğim sana. Aramak neredeyse ben oradayım. Ayaklarım ne güne duruyor? Yok yok birden karşıma çıkma. Kaçsmiliv.gif saklan. Seni aramak istiyorum.

Git bu şehirden haydi git. Dağlara çıksmiliv.gif o uzak dağlara. Rüzgârların krallığında hüküm sür. Baktın ki oraya da geldim yine kaç. Başını alsmiliv.gif açıl denizlere. Gemilerin en güzelismiliv.gif en büyüğü dilediğin limana götürmeli senismiliv.gif dilediğin yerde demir atmalı. Ben küçük bir balıkçı kayığı ile peşinden gelsem yeter. Seni arıyorum ya!

Bir yılsmiliv.gif beş yılsmiliv.gif on yıl değil; beşikten mezara kadar aramalı insansmiliv.gif ama ne aradığını bilmeli. Yaklaşıp uzaklaşmalı aradığından. Okyanus dalgaları üstünden bir küçük tekne gibi alçalıp yükselmeli. Yalınayak koşmalı yollardasmiliv.gif ayaklarını sivri taşlar kesip kanatmalı. Çöllerden geçmeli yolusmiliv.gif yanmalısmiliv.gif kavrulmalı. Sonra gözün alabildiğine aksmiliv.gif soğuk ülkelere düşmeli. Buzlar kırılmalı ayaklarının altındasmiliv.gif üstüne kar yağmalı.

Bir gün bulacaksam bile parça parça bulmalıyım seni. Ayaklarını Afrika’dan getirip bir kâğıt üzerine yapıştırmalıyımsmiliv.gif saçların Sibirya’da olmalısmiliv.gif dudakların Çin’de. Gözlerin Hindistan’da bir mabudun gözleri olmalısmiliv.gif ellerin İtalya’da bir heykelin elleri. Bulsam da seni parça parça bulmalıyım.

Yine de bir yerin eksik kalmalı.

Yeniden yollara düşmeliyimsmiliv.gif onu aramalıyım.

Ve tam seni tamamladığım anda ölmeliyim

[İtina ile (ç)alıntıdır.]Big Grin
YasSmin
Teşekkürler canım çok güzel çalmışsın Big Grin

Ve tam seni tamamladığım anda ölmeliyim...
Ara
Serencam
aşk ne güzel bir şey.
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Her nefesini aşk, her gülüşünü umut, ömür biliyorum . . eRCi 4 923 11-20-2015, Saat: 05:50 PM
Son Yorum: Beyaz
  Bir ömür history 3 523 02-03-2014, Saat: 02:32 PM
Son Yorum: Xesar
  Bir Ömür Seninle Aydos37 0 444 09-26-2011, Saat: 11:18 PM
Son Yorum: Aydos37
  **ömür boyu aramak.. ZencefiL 0 562 03-21-2011, Saat: 05:41 PM
Son Yorum: ZencefiL
  Sende bir aşkın hatırı kaç ömür ediyor? Hasretiim 1 419 11-29-2010, Saat: 10:50 PM
Son Yorum: history

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 03-28-2024, 11:41 AM