:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kahraman Tazeoğlundan..
ZencefiL
oysa ben yıllar yılı
ellere diken iken
tek sana gül açandım
bir canım deyişine
bin canımı katandım
...sevmeler hafif kalır
haşa sana tapandım...

SEN İSE GEÇİP GİTTİN, SADECE GİTTİN.
Ara
ZencefiL
Sevdamın sesi sensizliği soluyor şimdilerde,
Sözlerime kilit, ağzıma mühür vurdum da
Yine de susturamadım ''sen'' diye atan kalbimi../
Ara
ZencefiL
[url=http://www.facebook.com/?ref=home#][/url]

‎..
-Unutmak ne de güzel yakışmış üstüne. Bir ütülü gömlek gibi giymişsin üstüne yitip giden bizi. Unutacak ve gideceksin biliyorum. Üstünde hala ütülü duran “biz” gömleğinle sakın beni başkalarıyla kırıştırma!

Kahraman Tazeoğlu'nun çok yakında çıkacak olan "KAYIP YÜZYILIN PRENSESİ" adlı kitabından...
Ara
ZencefiL
Yokluğunda hep sana seslendim. Evet ağladım. Seni içimde acı acı biriktirip damla damla harcadım. Sesimin yankısında bulduğum tek şeyse koca bir hiçlikti. Sanki onca sesin arasında, kendisini belli edecek bir çığlık bekliyordum. O çığlığa tutunursam, seni bulabilecektim. Seni bulmaksa, tüm çığlıkların arasından en çok seni anlatanı...nı dinlemek ve ona sarılmaktı. Duyduğum her çığlığa koşarcasına gittim. Her çığlığı beni çağırıyor sandım. Halbuki duymak istediğimle duyduğum aynı şey değilmiş, geç fark ettim.

Kahraman Tazeoğlu'nun çok yakında çıkacak olan "KAYIP YÜZYILIN PRENSESİ" adlı kitabından...
Ara
ZencefiL
" -susmak aşkın dilidir- diyen sevgili
konuş şimdi, kelimelerine ihtiyacım var…"

sağım sen, solum sen, yolum sen, yönüm sen olmuşken,
senden gayrısına yok, yokluğuna râm olmuşken,
susma ömrüm!...
Ara
ZencefiL
- eğer bir gün gidersen, bil ki arkanda bana kocaman bir uçurum bırakacaksın. Ve ben o uçurumda, kendi sesimin yankısından bile şüphe etmeye başlayacağım. Zaten güvenebileceğim kaç kişi kaldı ki yanımda?
- Öyle deme yürek kuytum benim. Sen her zaman sevilen ve hiç yalnız kalmayacak olan birisin. Bunu sana kanıtlaya...
cağım. Ve eğer senin gerçek dostunsam ve yine bir gün gitmek zorunda kalırsam, seni bulduğumdan daha iyi bir yere bırakmalıyım. O zaman dostluğun hakkını vermişim demektir. Zaman zaman sana acı sözler söylemiş olabilirim. Ama bunlar hep senin iyiliğin içindi prenses. Bilirsin dost hep acı söyler. Bir diğerinin hayatını sırtlanmanın gereğidir bu. Sana rağmen, senin için kırabilirim kalbini… unutma çorbayı güzelleştiren ekmeğin bayat olmasıdır bazen…

Kahraman Tazeoğlu'nun Temmuz ayında çıkacak olan 'KAYIP YÜZYILIN PRENSESİ' adlı kitabından...
Ara
ZencefiL
[url=http://www.facebook.com/?ref=home#][/url]

“aşk!” dedim attım içime seni…
sonrası kimsenin kalbini meşgul etmeyecek kadar basit:
içimde bir sen aşk içinde…
içimde bir ben bir sen içinde
içimde bir biz bin hiç içinde…
...
sırrın kalemine perde indirdim
ve ben bir kez daha ye-nil-dim!!!
Ara
ZencefiL
Bir tek gece vardır insanın hayatında.. Ömür boyu sürer nöbeti.. Bu da öyleydi..
İyi ol..
Sağ ol..
Uzak ol..
Ama bir daha görme beni..
Ara
ZencefiL
..aşkın başı sağ olsun,
Ayrılıktan öldü körpe bir mecnun daha…/
Ara
ZencefiL
...İnsan bazen olana değil de olmayana ağlar prenses. Var mısın gerçekten? Varsan yokluğun neden burada? Varlığın ruhumu mendillere damlatmama engel olsun; sebep değil…

Kahraman Tazeoğlu'nun Temmuz ayında çıkacak olan 'KAYIP YÜZYILIN PRENSESİ' adlı kitabından...
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Sevdim-Kahraman Tazeoğlu ZencefiL 6 797 06-21-2011, Saat: 02:27 PM
Son Yorum: ZencefiL
  Kahraman Tazeoğlu – Şüheyda YasSmin 0 440 06-09-2011, Saat: 04:28 PM
Son Yorum: YasSmin
  Hemen gitme*Kahraman tazeoğlu ZencefiL 4 623 05-05-2011, Saat: 11:52 AM
Son Yorum: ZencefiL
  ArAz - Kahraman Tazeoğlu MeLeksi 1 556 12-03-2010, Saat: 06:37 PM
Son Yorum: Masal_yuzLu
  GiT - Kahraman Tazeoğlu MeLeksi 0 502 12-03-2010, Saat: 06:28 PM