:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Özcan Deniz Hapse mi Girecek?
YasSmin
Şarkıcı Özcan Deniz'e dolandırıcılıktan dava açıldı. Ünlü şarkıcı için 21 yıl hapis cezası isteniyor...

Hastalığından dolayı duruşmaya katılmadığı açıklanan Özcan Deniz için 21, kardeşi Ercan Deniz için ise 43 yıl hapis cezası istendi.

Duruşma Bakırköy 9. Ağır Ceza Mahkemesi'nde görüldü. Ercan Deniz, Varol Ilgar, Adem Zeren, Zahit Timur Güldü, Nalan Güldü hazır bulunurken hazırlanan iddianamede Ercan Deniz'in ağabeyinin maddi katkılarıyla 2005'te Özgün Turizm şirketini devraldığı belirtildi. İddianameye göre işler bozulunca Ercan Deniz, alacaklıların paralarını almalarını imkansız hale getirmek için hisseleri bedelsiz şirkette çalışan Varol Ilgar ve Adem Zeren'e devretti. Çalışanlarına, "Borçlardan dolayı şirket adına kred içekemiyoruz. Sizin adınıza kredi kullanırsak sıkıntıyı atlatırız." diyen şüpheliler, bu yolla piyasayı 2 milyon lira dolandırarak bunları bunları Özcan Deniz ve kardeşinin hesaplarına aktardı.

Ercan Deniz iddiaları yalanlarken mahkeme, Özcan Deniz'in öbür celsede hazır edilmesine karar vererek duruşmayı ileri bir tarihe erteledi.

Ara
ZencefiL
vayyyyyyyyyy :/
Ara
YasSmin
Yaaaa ben daha öncede duymuştum sanki bu haberi sizlede paylaşam dedim
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Fahriye - Özcan Barıştı Hasretiim 2 690 04-22-2011, Saat: 05:31 PM
Son Yorum: # Pè®iM§ii #
  Nurgül en iyisi asıl Özcan nerede? Hasretiim 0 486 09-20-2010, Saat: 05:29 PM
Son Yorum: Hasretiim
  Özlem Tekin: Üstün Deniz Seki, Altim Sibel Can Hasretiim 1 662 05-02-2010, Saat: 12:41 AM
Son Yorum: history
  Özcan Deniz ve Fahriye Evcen aşkı bitti _AL0n3_ 0 631 10-21-2009, Saat: 10:30 PM
Son Yorum: _AL0n3_
  Dikkat!.. “şaşirtici Benzerlik!..” Deniz Seki’nin “ikizi” Ortaya çikti!.. Melek06 30 3,116 07-30-2009, Saat: 03:55 PM
Son Yorum: chatlaq

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 03-28-2024, 02:24 PM