:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
?ok Sordular,S?yledim
ROSE
Bak??lar?ndan anlad?m; seni bir bedene, beni de bir kal?ba hapsetmi?lerdi. Seni benden ??kar?p ba?ka bir bedene yerle?tirmeyi nas?l d???nebildiler?

Soruyorlard?, ismini, ya?ad???n yeri... Onlara "ben de bilmiyorum" demek istemedi?im i?in sana ait olmayan ama olmas? m?mk?n olan bir isim ve bir adres verdim. Gidip g?rd?ler mi bilmiyorum.. Fakat, cevab? ald?klar?nda "her?eyi ??renmi??esine" ve "yine hakl? ??km???as?na" gittiler.. Evet sadece bir cevap istediler, verdim, gittiler... Gidip g?rd?ler mi bilmiyorum...

Onlara elimi uzat?p, "Gelin sizi ona g?t?reyim" dedi?imde hepsi gelirdi, eminim.. Onlara elimi uzatmad?m... (gidecek yerim olmad???ndan m?, elim olmad???ndan m?, uzatamad???mdan m?? bilmiyorum..)

Bak??lar?ndan anlad???mda seni bir bedene beni bir kal?ba hapsettikleri, d???nd?m; senin ger?ek olman durumunda bunu isteyip, istemeyece?imi... Hay?r, hayretimi, korkular?m? merak?m? anlatt???m sat?rlar h?l? benim sat?rlar?m, inkar etmiyor ve g?zlerine kimsenin mil ?ekmiyorum lanetler ya?d?rarak... Kim bir kalem olmay? kabullenirdi, s?ylesene! Onlar da s?ylesin... Kim yazabilirdi hem seni, her?eyinle, g?l???nle, tevazun ve kininle, kaprisin ve sevecenli?inle, a?k dolu y?z?n ve ellerinle... eksiksiz yani, yani her?eyinle... Kim ??zebilir ve ard?ndan elleriyle d???mleyebilirdi seni? Hi? i?te!

Gitmedi?im/gidemedi?im k?ylerin hesab?n? ister gibi sordular seni... Yolda y?r?rken aya??ma ta? ?arpt???nda neler d???nd???m? bilmeyen insanlar?n seni bir bedene beni bir kal?ba hapsetmelerine ?a??rmamal?yd?m. Aya??ma ta?lar?n ?arpt??? yollarda zihnime konan d???ncelerimi anlatmad?m. Bir ta?? art arda sektirmenin muzipli?ini ya??yormu? gibi g?r?nd???m s?rada, yani g?zlerime par?lt?, dudaklar?ma g?l?mseme yayd???m s?rada, yani yol boyunca o ta?? sektirdi?imi g?renlerin aras?ndan yaramaz bir ?ocuk gibi ge?ti?im s?rada, yani ellerimden defterleri d???rme riskini dahi g?ze ald???m s?rada, bana kalemin olmam? teklif etti?in g?n? d???n?yordum...

Onlara, nas?l bug?ne kadar bir mum olmak istedi?imi anlatmad?ysam, kalem olman?n/kalemin olman?n mutlulu?unu da anlatm?yorum.

Bilmende fayda var. Seni soranlara hep o an i?imden ge?en adresleri veriyorum. Yani bazan az ileride oturuyor oluyorsun denize kar??, bazan tam kar??dan kar??ya ge?mekte oluyorsun... Yani bazan y?z?ne yap???yor r?zgar?n ta??d??? damlalar, bazan bir kad?na ?arp?yorsun; bir eliyle pazar ?antas?n? tutan kad?na.. Yani bir sorduklar?nda uzak oluyorsun bana, bir sorduklar?nda ba?ka... Soruyorlar ?srarla, s?yl?yorum...

G?r?nmek istemiyorsan ka?.

Ara
eRCi
Seni benden çıkarıp başka bir bedene yerleştirmeyi nasıl düşünebildiler?

Emeğine yüreğine sağlık teşekkürler....
p£r!k!z!
tşkrler rosecum .. emeğine sağlık
Ara
ÐŽeşaren
emegine saglik gül'üm cok güzel...Smile

paylasimin icin tesekkürler canim
Ara
ROSE
ben teşekkür ederim arkadaşlar hepinize ayrı ayrı ....
Ara
Carizmatic
yüreğine sağLık Smile
ROSE
teşekkür ederim arkadaşım
Ara
p£r!k!z!
rica ederiz rosecum ..
Ara
ROSE
sağol canım...
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Bana seni sordular sevgilim. Aşk'ı sen diye bildiğim seni anlattım bugün ... €BeRimSin 8 751 08-19-2008, Saat: 10:00 PM
Son Yorum: €BeRimSin

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-02-2024, 08:52 AM