:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gittiğinden beri sahipsiz bir günah gibi doluyorsun gecelerime..
acemhe
[INDENT]Aynen böyle oluyor..
Nice birbirine benzeyen gecemin konuğu oluyorsun sen..
Hayat olduğunu bilirim senin, hayatım olduğunuda elbette..

Seni nasıl kaybettiğimi bir türlü bulup çıkaramadım o gecelerin içinde sevgili..
O iki sözcük olsa daNokta.gif eski diyemiyorum sanaNokta.gifinan bana..
Aşık olduğum her kadın unutlmazdır içimde..
Kendime bile alışamadan sana alışmam ne garip bir şeydi diye düşündükçeNokta.gif içim ürperir hala..
Ve birbirine eklenen sorularla dolarNokta.gif uykuda bile yakamı bırakmayan bilincim..
Sevdanın hep acemisi olarak kalmanın bir sonucu muydu gidişinNokta.gif yoksa beklentilerin mi değişmişti acaba?

Bende bulamadıkların mı koparıp almıştı seni bendenNokta.gif yoksa özlediğin serüvenden daha fazlasını mı bulmuştun bende?
Neden gelip girersin gövdemle ruhum arasına?
Nasıl bir şeydi senin aşkın ve neydi senin aşkınlaNokta.gif aşkın doğasına aykırı bulduğum benim tavırlarım..

Bu kadar mı zordu acaba duygularımızı hep zirvelerde yaşamak ?
Birbirimize hiç dokunmadan içimizde taşımak mı bir sevgiyiNokta.gif yoksa bir arada kalarak dokunmalara alışmakmıydıNokta.gif ilişkimizdeki en naif kırılma noktası?

Sen garip bir adamsın derdin bana sitem yerine ve ben anlayamıyordum kadınların kadınların garip adamları neden sevebildiğini..
Ve asla yanıt vermezdim bu garip haline..Yıllar oldu senin gidişin..Yıllar oldu benim gidemeyişim..

Ne garip şu hayat be sevgili..
Gittiğinden beri sahipsiz bir günah gibi doluyorsun gecelerime..
[/INDENT]
Ara
YasSmin
Bu kadar mı zordu acaba duygularımızı hep zirvelerde yaşamak ?
Birbirimize hiç dokunmadan içimizde taşımak mı bir sevgiyiNokta.gif yoksa bir arada kalarak dokunmalara alışmakmıydıNokta.gif ilişkimizdeki en naif kırılma noktası?

Zordu işte bi şekilde. bitmesi gerekendi bu belkide... Teşekkürler güzeldi.
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  YokLuÄžun buz Gibi... €BeRimSin 2 371 04-09-2022, Saat: 04:01 PM
Son Yorum: wildfang
  Ruhum elimde kanarken, okşamadı kimse senin gibi yüreğimi ... ROSE 12 796 04-09-2022, Saat: 06:36 AM
  Aşk Eskisi Gibi Karanlikta Kalacak.... ÇiLeK 8 327 04-08-2022, Saat: 12:54 PM
  Aşk Eskisi Gibi Karanlıkta Kalacak Stinq 1 271 04-08-2022, Saat: 06:58 AM
  AşK eSkİsi giBi KaRAnlıKta kalAcaK...! >As!_M€L€q< 3 307 04-08-2022, Saat: 12:06 AM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-08-2024, 12:35 PM