:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Seda'ya "İkinci El"i Yakıştıramadık!
YasSmin
Seda Sayan, oğluna 700 bin liraya ikinci el Lamborghini Gallardo aldı. Sayan, otomobili almadan önce oğluna alkollü araç kullanmayacağına dair yemin ettirdi.

"Fedakar"lığıyla bilinen ünlü sanatçı Seda Sayan oğlu Oğul Can Engin'in ısrarlarına sonunda dayanamadı, kesenin ağzını açtı, Sadece bir "Lamborghini" isteyen Oğul Can ise uzun süredir istediği yeni oyuncağına sonunda kavuştu. Önce annesinin geçtiğimiz yıl 400 bin tl'ye aldığı Audi R8 otomobilini geçtiğimiz günlerde sattı. Parasını biriktiren Oğul Can, Lamborghini için ihtiyacı olan parayı da annesinden istedi.

TÜM HAYALLERİ GERÇEK OLUYOR!

Oğlunun ısrarlarına dayanamayan Seda Sayan, otomobili almadan önce Oğul Can Engin'e alkollü araç kullanmayacağına ve trafik kurallarına uyacağına dair yemin ettirdi. Annesinin isteği üzerine yemin eden Engin, galeriye giderek 700 bin liraya ikinci el bir Lamborghini Gallardo aldı. Oğulcan devir işlemleri biter bitmez otomobil inin keyfini çıkarmaya başlayacak.

Ara
sıla
:hayir: valla seda ablamıza ben de yakıştıramadım
cimrilik yapılır mı hiç 700bini veren 1.5 milyonu da verir ayıp ayıp :of:
ya şimdi çocuun arkadaşları alay ederse 2.el otomobile biniyo diye :pointlaugh:
Ara
YasSmin
Ya babam bana daha arabasını vermiyor. Elalem nie 2. el adı die kadına yakıştıramıyor yok artık yaaaa. Seda Sayan'a çıkıp "Size Anne Diyebilir Miyim" diyesim geldi bea =D
Ara
sıla
Big Grin Big Grin valla bizim bu millet birilerini gaza getirmeye bayılır belki de oğulcan çıkartmıştır bu polemiği annesi gaza gelsin de sıfır alsın diye :yikildim:
Ara
YasSmin
oLabilitesi yüksek :lol:
Ara
history
2.el 700 bin Tl. okumak ,kariyer yapmak çok boş çabalar gibi,Allahan şirket var yoksa Corolla'yı göremicezzz..
Ara
YasSmin
Hahahahah :lol: biz milynlarca üniversite bitirsek çiftin çiftine anadallardan masterlarını yapsak yinede gireceğimiz iş bize bu lamborghini aldırmaz. Ya topçu ya popçu boşuna dememişler. Ya da topçunun popçunun eşi çocuğu olcan valla :lol: Olmadı Arap emirliklerinden bol hatunlu bir prense kuma :lol:
Ara
history
Düşündüm de böyle iyi ya,amannn,helalinden kazanıyoruz,..
Alıntı:Olmadı Arap emirliklerinden bol hatunlu bir prense kuma
ee tamam da araban sarayın köşkün olsa ne yazar özgürlüğün olmayınca.....boşverrr
Ara
YasSmin
yaaaa düşününce çok kötü gelio birsürü eş arasında gelsinde senle ilgilensin saltanatın enfazla 1 hafta onların içinde yenisin die sonra yenisi glene kdr sıranı bekle hoohohooooo Big Grin
Ara
history
Bu ayrı bir vaka,önemli olan özgürlüğün,boşanmak istesen dahi senin söz hakkın yok,araban olsa ne olur,bayanlar araba kullanamıyo yasak,.Kısaca yasak,yasak ....yasak.....
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Seda Sayan, Nihat Doğan’la Ilgili Olarak Ilk Ve Son Kez Konuştu Melek06 0 1,023 06-25-2007, Saat: 01:29 PM
Son Yorum: Melek06
  Yazin Seda Sayan’i Görebilene Aşk Olsun!.. Melek06 0 665 06-25-2007, Saat: 01:27 PM
Son Yorum: Melek06

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-19-2024, 06:54 AM