:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Forvetler dikkat kalede ?f?r?k?? varrrr
YARGIÇ
Fantastik g??leri oldu?unu s?yleyen bir ?f?r?k?? kul?pleri dola??p muskayla golleri ?nleyece?ini s?yl?yor. Ve iddialara g?re ma?lara da akredite oluyor.

S?PER Lig, ma?lara akredite olan ve "?st?n yetenekleri ve fantastik g??leri" oldu?unu iddia eden "Hoca komedisi" ile kahkahalara bo?uldu. Bursaspor Ba?kan? Levent K?z?l ile g?r??en ve "Bursaspor’un gol yememesini garanti ederim ama gol atmas?na kar??mam" diyen hoca (!) Nizamettin Berber’in ayn? teklifi Vestel Manisa ve G.Antep’e de g?t?rd??? ??renildi.

S?per Lig’de herkesi g?l?mseten ama ayn? zamanda ac? ac? d???nd?ren "Hoca komedisi" ??yle geli?ti.

Aman aram?zda haa...

Tarih, 4 Kas?m 2006. 4-0 Bursaspor’un galibiyetiyle biten Vestel Manisa ma??n?n bir g?n ?ncesi. Bursaspor Ba?kan? Levent K?z?l’? i?adam? arkada?? Fethi Bonu?o?lu arar;

- Leventci?im bir arkada? seninle g?r??mek istiyor.

- Hayrola?

- Benim b?roya gel g?r??elim.

- ?stanbul’day?m... Bursa’ya geldi?imde g?r???r?z...

Bu konu?madan birka? g?n sonra Levent K?z?l, Osman ?a?l?ko? ile birlikte Bonu?o?lu’nun ofisine gider. Bundan sonras?n? K?z?l’?n a?z?ndan dinleyelim;

"Ofise gittik oturduk. Siyah sa?l?, normal g?r?n?ml? bir adam, "Benim ?zel g??lerim var" dedi. Kalecinizin boynuna bir muska takaca??m. Beni ma?a akredite edeceksiniz. Ben 90 dakika boyunca kalenin arkas?na ge?ip ve dua edece?im. Gol yemeyeceksiniz. Ama gol atman?za kar??mam, dedi. Ben de g?ld?m. Bizim b?yle ?eylerle i?imiz olmaz diyerek ayr?ld?m.

Aradan bir hafta ge?ti. 12 Kas?m’da Antep’de, G.Antep’i 2-1 yendik. Ma?tan sonra sahan?n i?inden ge?erken, Antep kalesinin arkas?nda bu hocay? g?rd?m
.

Hoca korktu ka?t?

- Hoca ne oldu, hani gol yemezdi senin tak?m?

Beni g?r?nce korktu, hi? cevap vermeden ka?t?. Ben de G.Antep Ba?kan? ?brahim K?z?l’a, "Bu adam? nerden buldunuz kim bu adam?" diye sordum. ?brahim Bey de tan?mad???n? s?yledi. Ama hoca ma?a akredite olmu?tu."

Levent K?z?l’
?n bu s?zlerini, G.Antep Ba?kan? ?brahim K?z?l da do?ruluyor. Ama Nizamettin Berber’i ma?a akredite etmediklerini s?yl?yor. Hoca komedisi b?ylece kapand? derken as?l bomba Kul?pler Birli?i toplant?s?nda patl?yor.

Levent K?z?l toplant?da bu komediyi anlat?nca, Vestel Manisaspor Ba?kan? Haluk ?ubuk?u g?lmekten yerlere yat?yor;

- Ya Leventci?im o hoca 5 Kas?m’da sabah saat 10.00’da bizim Bursa’da kamp yapt???m?z otele geldi. Bana da ayn? ?eyleri s?yledi. Bursa ma??nda okur ?flerse biz gol yemeyecekmi?iz. Hatta bu ?neriyi sana da getirecekmi? ama baban?n rekt?r oldu?unu ??renince, "Bunlar?n itikatlar? zay?f olur" diye vazge?mi?.

Daha neler olacak

Evet.. Fantastik g??leri oldu?unu s?yleyen bir hoca (!), muskayla tak?mlar?n yiyece?i golleri ?nleyece?ini s?yl?yor ve kul?p kul?p dola??yor. Ve iddialara g?re ma?lara da akredite oluyor.

T?rkiye S?per Ligi... Tavuk bacaklar?n?, stada d?k?len idrarlar?, muskalar? g?rd?.. Bakal?m daha neler g?recek...
Ara
YARGIÇ
Gazeteden aynen kopyala yapıştır arkadaşlar Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin
Üflüyo adam gol yemiyo takım Big GrinBig GrinBig Grin ama forvetlere karışmaz he Big GrinBig GrinBig Grin
Ara
w00w
Allam ya Big Grin Ne insanlar var Big Grin Teşekkürler Paylaşım için...
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Sarbi (Forma ?smine Dikkat) :) Ñ•qρα кJмя 9 1,395 04-04-2022, Saat: 09:06 AM
Son Yorum: wildfang
  Dikkat Tetik?i Var ! Ñ•qρα кJмя 1 374 04-02-2022, Saat: 06:06 PM
Son Yorum: wildfang
  Bu adama dikkat! Psycho 0 406 09-29-2009, Saat: 07:08 PM
Son Yorum: Psycho

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-02-2024, 07:04 AM