:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Seni çok seviyorum
history
romantikanlarromanticsebn8.jpg

Su anda cok uzaktasın, beni düşünüyor musun, bilmiyorum? Ama ben hep seni düşündüm bugün, hiç aklımdan cıkmadın, attıgım her adımda, yaktıgım her sigaramdaydın,
Seni öyle cok özlüyorum ki, zaten cok uzaklardaydın, bugün klevyeme dokunan parmaklarım bile sana kavusamadı Bugün bir baska hüzün cöktü yüregime, ne yapsam ,ne etsem silinip atılamadınokta.gif

Seni simdiden öyle cok özledim ki Içim acıyor, sanki anlamsız bir keder cöreklendi yüregime, gitmek bilmiyor

Seni öyle cok seviyorum ki, istersen sor bugün benimle olan yüregime akan gözyaşlarıma sor istersen, yüregime sor, giderken yanına aldıgın yüregime sor, anlatsın seni ne cok sevdigimi ne cok özlediğimi

Seni öyle cok özledim ki, sanki bugün yine ankara benimle agladınokta.gifnokta.gifnokta.gifGözyaşlarım yagmurun kilere karıstı hava kasvetli, ben bir büyük acı, senden baska kim bilebilir, cektigim bu sancıyı?

Yürüdüm yagmur da, ellerim üsüdü yine,Gözyaşlarım, yagmura karıstı .Yüregim ise sıcaktı, Giderken yanında götürdüğün için o hep ılık bir sevda sıcaklıgındaydı

Biliyor musun? ne zaman biri bana canım dese, senin seslenisin kulaklarımda cınlıyor, ne zaman bir martı cıglık atsa, irkiliyorum, mutsuz musun gene? Gene yüregin mi acıyor diye düsünüyorumnokta.gifnokta.gifnokta.gifNe zaman sahilde bir yalnız kadın görsem, senin suliyetin sanıyorum, ne zaman bir ayak izine takılsa gözlerim, yüregime geldigin günler de bıraktıgın ayak izleri aklıma geliyor, ürperiyorum

yoklugunda neleri yitirdim sen yoksan, gül güzel kokmuyor eskisi gibi, ne de güneş içimi isitiyor, ne de yagmurdan sonra toprak kokusu geliyor burnuma, buram buram
yoklugunda neleri yitirdim, sen yoksan artık gülüşüm bile içten degil, sen kahkahalar atanlara
imreniyorum hanidir sen yoksan, ipekler bile dalıyor bedenimi, sakin yanlış anlama sitemin sana degil bebegim, sitemim aşka
sana asık olmasam, sensiz günlerde böyle mutsuz olmazdım, sen, sen diye yakarıp, sabahlara kadar yıldızları saymazdım,ay dede bile konuşmuyor hanidir yada ben mi duymuyorum sesini?görüyor musun yoklugunda neleri yitirdimnokta.gifnokta.gifama sitemim sana degilsi,temim AŞKA!!!

SANA NASIL SiTEM EDEBİLİRİM? BEN SADECE SENİ SEVMESİNİ BİLİRİM
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  seni özlüyorummm... €stapitipiti 4 477 04-15-2022, Saat: 04:15 AM
Son Yorum: wildfang
  **Seni Seviyorum Masal Yüzlü** MasaL_perisi 20 1,019 04-14-2022, Saat: 08:27 PM
  Seni Yok SaydıM Masal_yuzLu 13 881 04-14-2022, Saat: 05:21 PM
  Seni Yok SaydıM--- ÇiLeK 9 388 04-14-2022, Saat: 09:47 AM
  Gittin Ama Bilki Seni Unutmadım ...! DarkLady 3 328 04-14-2022, Saat: 07:13 AM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-15-2024, 01:57 AM