:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
dost dedi?in
her?eyonuni?in
d?nyan?n en g?zel dostlu?unu ya??yorum sand?m hep. ?imdi acabalarla dolu her?ey. Acaba en sevdi?i ben miyim. Her ?eyi benmiyim. benim i?in her?eyi yapar m?. acaba ne kadar fedakar olabilir. offff. ben dostumdan ?ok ?ey mi bekliyorum. her an yan?mda olmas?n? istemek yuhaf m?.ba?kalar?yla ge?irdi?i vakitleri sadec benle payla?mas?n? istemek su? mu...
dostlu?u hakikatten ya?ad???n? d???nen arkada?lar. bana bu konuda yard?mc? olabilecek var m?. mesajlar?n?z? bekliyorum
Ara
PunisheR
dostluk deil de aşkı tarif etmişsin sanki..

o derece tutkulu olmuş..zaman zaman isteriz tabi hepimiz böle olmasını ama düşününce ne biliim dostluk gerektiğinde o kişiyi başkalarıyla da paylaşabilmektir bence..

tersi biraz egoistçe değil mi?

ki egoistliğin ne kadar yeri var bi dostlukta?
Ara
selin deniz
dostluk atkada?l?k a?k kavram? kar???r.e?er dosttum dedi?in ki?i bayansa hem cinsinse bu ki?i hep seninle ilgilenmesini istemende de bir sorun olmaz.bence bende k?z arkada??m dostum dedi?imi hep yan?mda isterim.bu candan bir sevgidir.
Ara
her?eyonuni?in
cevaplayan arkada?lara te?ekk?r ederim...

benim a?amad???m, pek ?ok defa bu y?zden kavga etti?im bi konu bu...
bu ve benzeri ?eyleri bana ilk s?yleyen dostumdu.. ?imdi ise benden uzakla?an o.. i?te buna dayanam?yorum....
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  acele dost aranıyo romantiq_exelance 4 679 04-13-2022, Saat: 09:32 PM
Son Yorum: wildfang
  dost bulmak melik 8 1,047 04-13-2022, Saat: 03:00 AM
  Ben Böyle Dost İstiyorum Firari Fırtına 12 1,061 04-11-2022, Saat: 08:10 AM
  Bilgeis - En Yürekli Dost a -- Firari Fırtına 10 942 04-10-2022, Saat: 12:29 PM
  Dost Olmak Varya.. ÇiLeK 7 1,123 04-08-2022, Saat: 02:34 AM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-03-2024, 09:46 AM