:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Uyyyyyyuzzzzz Oluyorummm
ZencefiL
sun fairy Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Harbiden güldüm çocukla çocuk olanlara çok gülerim buda onun gibi bişeydi Wink
Bu arada eminim sende çok gülmüşsündür hatta gözünden yaş bilenem gelmiştir ben yerlere yattım gülmekten Wink

demek çocuk oldunu kabul edıosun güzeeeeeeeeeeeell Big Grin
ayrıca bn abartıcak kadar gülmedim vakit harcamam senn sözlerine gülcek kadar ama sen baya katılmışınn ne mutlu bana Wink
Ara
YasSmin
Lisede olmakla ergenlikten kurtulmuşsun olmuyorsun ablacım bunu da biliyorsundur Smile Ortaokulda geçtiysen ergenliğin 11-19 yaş aralığında olduğunuda öğrenmişsindir Smile Ama benim dediğim konuda bundan bahsetmiyor. Okusanız ne demek istediğimi bilirdiniz Smile

Evet o yollardan geçince insan karşısındakinin azından ne çıkacağını ne düşündüğünü bilio hele kardeşiyle yaşıt olunca karşısındakiler Big Grin

Buarada boş muhabbetlere geçip orda devam edin bence Sıla birazdan gelip hepinizi uyarıcak demedi demeyin. Ve benim konum içinde olucak bu!
Ara
ForAway
Ben daha sitede yeniyim kimin ne konusu açtığına bakmadım.O dediğiniz konuyada bakmadım.
Benim yaşım 17 ama 22 yaşındada bir ablam var.Fakat bizim kafalarımız çok iyi uyuşuyo.
Tanıdığım herkes çok sever beni.Herkesle kafam uyuşur.Fakat siz bizi yanlış anlıyosunuz.
Anlaşmazlıklar uyuşmazlıklar oluyo.Artık bilemiceem.

Eee artık bizim karşımızdakilerde ablamız yaşında olunca bizde biliyoruz.
Vee benim bildiğim ergenlik dönemi 21 yaşına kadar sürüyo.Yani sizde daha henüz çıktınız ergenlikten.
Ara
sun fairy
ZencefiL Adlı Kullanıcıdan Alıntı:demek çocuk oldunu kabul edıosun güzeeeeeeeeeeeell Big Grin
ayrıca bn abartıcak kadar gülmedim vakit harcamam senn sözlerine gülcek kadar ama sen baya katılmışınn ne mutlu bana Wink

Demek sende çocukla çocuk olduğunu kabul ediyosun ablcaım güzelll Smile
Tabiki ediyorum ben sana çocuk değilim dedimmi?
Bizim yaşımız sizden küçük dedim.
Valla ben senşn yerşnede gülerim ablacım Wink
Ara
sun fairy
YasSmin Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Lisede olmakla ergenlikten kurtulmuşsun olmuyorsun ablacım bunu da biliyorsundur Smile Ortaokulda geçtiysen ergenliğin 11-19 yaş aralığında olduğunuda öğrenmişsindir Smile Ama benim dediğim konuda bundan bahsetmiyor. Okusanız ne demek istediğimi bilirdiniz Smile

Evet o yollardan geçince insan karşısındakinin azından ne çıkacağını ne düşündüğünü bilio hele kardeşiyle yaşıt olunca karşısındakiler Big Grin

Buarada boş muhabbetlere geçip orda devam edin bence Sıla birazdan gelip hepinizi uyarıcak demedi demeyin. Ve benim konum içinde olucak bu!

Ben ergenlikten çıktık demedim ki ortaokulda işledik o dersleri çoktan dedim.
Ergenlikten çıkmadık daha ama kafamız basıyo.Allah'a şükür duygusal ergen değiliz takmıyoruz kafamıza tokadan başka bişey Big Grin
Ara
# Pè®iM§ii #
Çok Güzel Bişiye Değinmişsin Meleğim ..

Sanırım Kücük Arkadaslarımız Aramıza Yeni Katılmış Umarım Edepleriyle Ve Saygılarıyla Devam Eder Katılımları (;
Ara
ZencefiL
neseee kızlarr muhatap olmuorum artık.Foraway sen eli miydin neidin sen daha ii anladın sanırım . bnmde 15 yasında kuzenm var cok ii anlasıoruz laf dalaşına hiç gerek yok sevmem uzatmayıda sevmemm bu konuda kapanır burdaWink
Ara
sun fairy
Kapattık biz çoktan konuyu.
sonuç olarak güzel bir konuya değinmişsin yassmin.
teşekkürler Wink
Ara
Classiic
Konunun seyri değişmiş (: Resmen yaş ve ergenliğe gelmiş.

Asıl konu haricinde (laf sokma konusu) Şu anki konuşulan yaş ve ergenlik konusunda herkes değişir.

Kimi insan vardır 17 yaşındadır ama muhabbet ettiğinizde 23-24 yaşındaki gibi olgun düşüncelere sahiptir.

Kimi insan vardır 25 yaşındadır muhabbeti çok çocukçadır.

Buda biraz yaşanmıyla ilgili. Yani görüp geçirdiği durumlarla ilgilidir. Şahsen 22 yaşında olmama karşın bazı benden küçük kardeşlerimin yanında hafif kaldığım durumlar olmuştur. Bu yaş ve ergenlik konusunda olgun olma olmama konusunda bence geçmişe yaşantısına bağlıdır kişinin davranışları.
Ara
YasSmin
Çooook teşekkürler mikenmel yazıma yorumlarınız ve katkılarınız için Smile
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  bende fena uyuzzzzzzz oluyorummm (¯`•._ αѕιρяєη 28 1,558 12-17-2008, Saat: 09:06 PM
Son Yorum: (¯`•._ αѕιρяєη
  UyuSSs OluyoruMMM issteee... **hicran** 0 678 06-21-2007, Saat: 05:11 PM
Son Yorum: **hicran**

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-19-2024, 07:14 AM