:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Uyyyyyyuzzzzz Oluyorummm
YasSmin
Minicik beyinlerinde saklı 100 hanelik daracık kelime hazneleriyle laf sokmaya çalışan, aslında sokmaya çalıştığı lafın kendine girdiğini bilmeyen minik beyinciklere uyyyyyuzzzz oooluyooorum :kiss2:
Ara
ÐŽeşaren
Kendilerini komik hale düşürüyorlar (:
Aldırma Confuseduslu:
Ara
sıla
ahahaaaaaaaa süper valla aynen ben de uyuz ötesi uyuz oluyorum öylelerine Big Grin
Ara
ZencefiL
bndeee oluormmmmmBig Grin
Ara
YasSmin
Seviyorum sizleri Big Grin

Aldırma aldırma nereye kadar ben onları bi aldırıcam ana rahmine bile geri dönmek isticekler öle aldırıcam Smile

Zenconun hislerine tercüman olurken sıla senin hislerinede tercüman olmuşum. Mutlu oldum şimdi ne mübarek bi kızım :lol: Ay beynim döndü ya hala faks sinyali alıyorum Sad
Ara
sun fairy
Bende karşı tarafa laf soktuğunu zannedenlere uyuz oluyorum ama sindiriyoruz işte.
Tabi siz ablalarım abilerim olarak yaşınızı başınızı almış insanlarsınız böyle şeyleri sindirememeniz normal sonuçta gençler arasında daha sık yaşanıyo böyle şeyler Wink
Ara
ZencefiL
sende yaniii iiice yaşlı ettin bizi ne yaşı başı almasıı.. bunu yaşla alakası yok sindrilcek bişe deilBig Grin
Ara
YasSmin
Biz sindiririrz alttan alırız küçüğümüzden gelirse küçüklüğüne veririrz daha ufak deriz. Büyüğümüzden laf gelirse büyüktür bildiği vardır saygı deriz. Sabır taşı çatlayınca güzelce uyarır anlamıyorsa da anlayacağı dilden bir güzel anlatırız.
Sizin dalaşmalarınız laf sokmalarınız genelde büyüklere göre daha basit gelir ondandır Wink
Ara
ZencefiL
aynneeennn katıldım sanna yasmincim ağzına sağlık Big Grin
Ara
sun fairy
Ahaha yaşlımı dedim ayol şimdi sadece gençler daha çok laf kavgası ederler
Ayrıca haklısın ablacım biz sizden küçük olduğumuz için alttan alırsınız siz tabi örnek olucaksınız ne de olsa bize Wink
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  bende fena uyuzzzzzzz oluyorummm (¯`•._ αѕιρяєη 28 1,560 12-17-2008, Saat: 09:06 PM
Son Yorum: (¯`•._ αѕιρяєη
  UyuSSs OluyoruMMM issteee... **hicran** 0 678 06-21-2007, Saat: 05:11 PM
Son Yorum: **hicran**

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-25-2024, 10:46 PM