:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bir parça senden sonrası
sun fairy
Ucu kurşun karası olmuş bir silgisin şimdi sen, geçmişimi silmeye çalıştıkça geleceğimi karalıyorsun.

wuu süperdi bu bayıldım.
devam et lütfen..
Ara
deha
Yaramaz Diyorlardı Bana

Oysa Benim Yaram

Hiç Az Olmadı...
Ara
deha
Tutduysam seni sımsıkı, seni bırakmasınıda bilirim..!! Geldimse karşılıksız yanına, gitmesinide bilirim..! Çıkardıysam seni aşkımdan göklere, nefretimle seni yerin dibine sokmasını da bilirim...!!!
Ara
deha
Sorma neyin var diye, mısır gibiyim işte. Binlercesi seni yıkmak için toplanmış kalbimde, ben senin saltanatını koruyan bir asker gibiyim..
Ara
deha
Sen Benim Eksik Kalan Yerimsin…
Kapattığım Pencereler, Güneşlere Çektiğim O Perdelerim…
Sen Benim Hiç Sevmediğim Sessizliğimsin…
Kaybettiğim Yolum, Korktuğum Karanlık, Hiç Tutamadığım O Yeminlerim…
Sen Benim Terk Ettiğim Şehirlerimsin…
......Düştüğüm Çukur, Uzanan Ellerim, Hiç Tutunamadığım Gidenlerim…
Sen Benim Kovulduğum Cennetimsin!
Eğdiğim Yüzüm, Sövdüğüm Aydınlığa Hiç Açamadığım Gözlerim.
Ara
deha
Bak sevgili kar yağıyor! KAR TANEM derdim SAN'a Gözlerimde tutardım SEN'i hep ama şimdi yerlere düşüyorsun!!!
Ara
deha
Sen kanatlarımı kırarken ben seni hayata nakışlandığı zannederdim..Ne kadar ...büyük yanılgının içindeymişim meğer..Sana gelen her yol benim sonummuş..Şimdi git sevgili diyeceğim ama beni öldürmeden gitme..Gitme...Kendini bende arındırmışken niye öldürmedin beni...İçimdeki cocuğu kürtaja zorlarken gözlerimdeki cenini niye hayat verdin ? .Madem bir gün gidecektin, niye denizlerimi niye umutlarımı kirlettin
Ara
deha
Bugün Denizli buz gibi! yagmur yaqiyor her tanesinde seni anımsatıyor. Her tanesinde seni getiriyor gózlerimin ónüne....
Ara
deha
Sensizliği gördüm uykumda, yaşayamam bu acıyla öyle enjekte ettim ki seni beynime kurtulamam asla...
Ara
deha
Bu son olsun.. yazdıklarımızla yüreğimizin köşesine dokunan sevgi kırıntıları, büyük amaçlar uğruna dökülen kutsal sözcükler son bulsun. Bu son olsun.. Bir çift göze bin söz, bir sevgiye adadağımız yürek. Acılarımız son bulsun..Bu son olsun bir söze adadığımız hayat, anlamsız gidişler. Aşkımızı beş kuruşluk para gibi harcayanlara döktüğümüz gözyaşları ve bağlılığımız.. Gerekirse hayatımız SON BULSUN...
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Senden başkası olmaz artık history 0 526 11-15-2011, Saat: 09:06 PM
Son Yorum: history

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-09-2024, 03:55 AM