:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
g?sel s?zler............
>As!_M€L€q<
Seni benden fazla seven bulursan;ben seni unutmaya raz?y?m

Seni sevdi?imi bir kalbim biliyor o da dilsiz..

A?k l?ks bir lokantada yenilen en pahal? kaz?kt?r

Her g?lgeyi sevemezsin,binlerce g?lgenin aras?ndan seninkine benzeyene rastlad???nda hissetti?in duygudur a?k...tan?mlayamazs?n...

Seven Unutmaz Unutmu?sa Sevmemi?tir.Sevipte Unutmu?sa, Sevmesini Bilmemi?tir.

ELVEDA BU SON S?Z?MD?R SANA MERAK ETME D?NMEYECE??M ASLA AKLIMDA SEN VE BEN SEN?N ADINI S?YLERKEN BO?LU?A
??TE BEN?M ?LK ADIMIMDIR SONSUZLU?A

D?nyada iki k?r tan?yorum biri beni g?remeyen sen di?eride senden ba?kas?n? g?remeyen ben!

G?zlerinin dald??? noktada ben var?m.??nk? o an ben seni d???n?yor olucam

Bir insan?n ideallari olmal?;sonsuzluk gibi , bir insan?n ?zlemleri olmal?;umutla a?an ?i?ekler gibi,bir insan?n ''B?R?S?'' olmal?;belkide ''BEN''deki ''SEN''gibi...

Sevmek ellerini tuttugumda dertlerimi unutmaksa dizlerine yatt???mda mutluluk duymaksa,seninle ?l?m? g?ze almaksa o zaman seni seviyorum HAYATIM

Sokakta giderken, kendi kendime g?l?msedi?imin fark?na vard???m zaman, beni deli zannedeceklerini d???n?p G?l?ms?yordum

Geceleri erken yat?yorum diye deli diyorlar; budalalar, r?yamda seni g?rd???m? bilmiyorlar

K?z dedigin istanbul gibi olmal?;fethi zor,fatihi TEK!!!

Seni unutmak kolay olsayd?,g?len y?z?m?n ard?nda saklad???m kalbim,hala o bak??lara vurgun olmazd?...

mutluluk ele ge?irilecek bisey degil, Ya elde edilmeden ?nce d?s?len bir ama?, ya da elden ka?irildiktan sonra anlatilan bir hikayedir...

Yeni bir a?ka ba?l?yorum sanm??t?m galiba ?ok yan?lm???m. Bu a?k?n sonuda ayr?l?k olacak,ve ya?ad?klar?m geride kalacak. Geriye ac? ve g?zel hat?ralar kalsa bile,onlar? hat?rlamak ayr?l?k kadar ac? olmayacak

G?llerimiz olsun k?rm?z? beyaz,sen beni unutursan k?rm?z? g?ller solsun,ben seni unutursam beyaz g?ller kefenim olsun...
Hani birbirimizi ?lene dek sevecektik noldu sevgilim ?len kim???

Seni d?nyada seven on ki?i varsa bunlardan biri benim seni d?nyada seven be? ki?i varsa bunlardan biri gene benim seni d?nyada seven bir ki?i varsa o mutlaka benim seni d?nyada seven hi? kimse yoksa bilki ben ?lm???m

Ye?ile inat,a?a? hala yesermekte,geceye inat g?n hala a?armakta,?l?me inay insanlar hala yasamakta,ben ise sana inat hala sevmektey?m...inat bu ya her zaman sevece?im...

Yapraklar d?k?lebilir,g?ller solabilir herkes seni unutabilir.ama ben ASLA...

A?k?n i?in ?oktan ge?tim can?mdan esirinim kovma beni kap?ndan; inanm?yorsan sana olan sevdamdan; vur boynuma zinciri ben haz?r?m sultan?m

??kar pembe g?zl?klerini g?z?nden hayata toz pembe bakma!dinsin art?k bu ac?lar diyorsan ,beni sensiz b?rakma!

DEN?ZLERDEN KA?IT GALGALARDAN KALEM YAPTIM ve SEN? SEVD???M? YAZDIM ?OK SAFMI?SIN BANA ?NANDIN ??NK?: BEN
SEN? SEVMED?M SANA TAPTIM

G?Z?MDEN AKAN B?R DAMLA YA? OLSAYDIN,SEN? KAYBETMEMEK ???N,B?R ?M?R BOYU AGLAMAYI UNUTURDUM.

Bir bak?? bile yeterken her?eyi anlatmaya kalbindeki duygular kalbinde kald? ayn? zamanda da beni kaybettin.

Yol ararken yolumu kaybetdim y?ld?z?ma bakarken y?ld?z?m? kaybetdim cimende y?r?ken izimi kaybetdim senden ayr?l?rken sevgilim akl?m? kaybetdim

Hani uzaktaki y?ld?z parlak gelir ya insana, uzakta oldu?un i?in tutuldum sana, hani en g?zel a?kalar imkans?z gelir ya insana, imkan?z oldu?un i?in a????m sana

Sen bende y?t?p g?den yorgun umutsuz gecm?s?m? gordun, oysa ben sende butun asklar?m? tem?ze cekt?m

Bir g?n bana soracaksin, beni mi seviyorsun Tanr?y? m? ? , ben Tanr?'y? diyece?im ve sen sessizce uzakla?acaks?n i?imdeki Tanr?'n?n sen oldu?unu bilmeden...

Kalbim seni unutacak kadar adi ise, ellerim de onu par?alayacak kadar asildir!

Seni ?yle bir yere yerle?tirdim ki ger?e?in bile gelse hayalini dolduramaz..!

Bir g?n d?nyan?n t?m g?zelliklerinden vazge?ipte ?l?me gitmek istersen yan?ma gel de sana sensiz yasaman?n ?l?m oldu?unu g?stereyim...

SeNi SeNSiZ Ya?aMaK HaYaT?N BiR CiLVeSiDiR

i?ekler solabilir,yapraklar d?k?lebilir,seni herkes unutabilr ama ben asla

Taparsan tepilirsin tepersen tap?l?rs?n

Ay geceyi benim seni sevdi?im kadar sevseydi d?nya g?ne?e hasret kal?rd?

Sigara ve alkol insan? yava? yava? ?ld?r?yormu?.kimin acelesi var ki Smile

Deniz derindir durulmaz dostluk ebedidir unutulmaz

Hayatta bir daha hi? kar??la?masak bile,biliyorum ki sana rastlam?? olmam bile bir ?mre bedel.

Ne zaman konu?am?yorum,g?lemiyor da a?l?yorum i?te o zaman sen yoksun

E?er Birg?n O hi? Ayr?lmamacas?na Sar?ld???m ?l?mle Uzaklara g?DERSEM,Ya?murlara Emanetsin Ya?mUr_Y?ReKLiM))

A??k olmak hayal kurmak kadar kolay . unutmak hayalin ger?ekle?mesi kadar zor

KA?ITLARDAN DA?LAR YAPTIM M?REKKEPTEN DEN?ZLER YAPTIM HER YERE ADINI YAZDIM HER YERE ADINI YAZINCA SEN?
SEVD???M? SANDIN BEN SEN? SEVMED?M SANA TAPTIM

A?k g?nah olmayacak kadar masum, k?le olmayacak kadar ?zg?r, unutulamayacak kadar derin, umulmayacak kadar yak?n ve tek ba??na ya?anamayacak kadar ?zeldir

Yar? durgun olmaml? deniz, ya durmal? ya kudurmal?, sap?na kadar saplnmayacaksa han?er, k?n?nda durmal?.Ve seven ?lene kadar sevmeyecekse ba?tan unutmal?

A?k b?y?k bir yat?r?md?r! ?ocuklarda faizidir.

Ya?am?n kayna?? sevgi ise,e?er sevgi bir tutku,tutku bir ama?,ama? bir ?eyleri biri ile payla?maksa,payla?mak a?k,a?k hat?rlamaksa HEP AKLIMDASIN...

T?kenen ask?m?n sonbahar?nda nas?l sevdaland?m bilemedim kimbilir kap?n? kac defa cald?m seni SEVD???M? s?yleyemedim

A?K ?Y? B?R?EY OLSAYDI D?NYADAK? ?LK C?NAYET ONUN Y?Z?NDEN ??LENMEZD?.

B?R G?N KAR?ILA?IRIZ SENLE CEHENNEMDE OZAMAN;ANLARSIN DE?ER?N KALB?MDE SEN KALP HIRSIZI OLARAK G?DERS?N ORAYA
BEN TANRIYI BIRAKIP SANA TAPTIM D?YE!!!

''?n?allah ol sen de b?yle a??l ol da bak birisine ben oldum da ne oldu sanki senin gibi birisine...!''

seni y?ld?zlara benzetiyorum birtanem;onlar kadar uzak,onlar kadar eri?ilmezsin... Aran?zdaki tek fark;onlar milyonlarca sen birtanesin...

Ne zaman ''sa??r'' bir ressam bir g?l?n kristal bir zemin ?st?ne d??t???nde ??kard??? sesi resmederse o zaman benim i?in de?ersiz olursun

Gravitation can not be held responsible for people falling in love

B?L?R?M SEN G?NE?S?N VE ETRAFINDA GEZEGENLER VAR AMA UNUTMA BENDE D?NYAYIM SADECE BENDE HAYAT VAR SEN?
SEV?YORUM

A?k bir elma ?ekerine benzer.Yersin yersin sonunda sana KAZI?I kal?r...

Ne zaman sa??r bir ressam bir g?l?n kristal bir zemin ?zerine d??t???nde ??kard??? sesi resmederse o zaman benim i?in de?ersiz olursun

E?er bir ressam;G?l?n yere d??t??? anki sesi tabloya d?kebilirse i?te o zaman seni unuturum....

A?k seks gibidir, zevkte verir ac?da.

DEN?ZLERDEN KA?IT DALGALARDAN KALEM YAPTIM VE SEN? SEVD???M? YAZDIM BANA ?NANDIN ??NK? BEN SEN? SEVMED?M
SANA TAPTIM..

Ya?am?n kayna?? sevgi ise,e?er sevgi bir tutku,tutku bir ama?,ama? bir?eyleri biri ile payla?maksa,payla?mak a?k,a?k hat?rlamaksa HEP AKLIMDASIN

E?er beni bu sokakta, Bu ?ehirde ve bu d?nyada bulamazsan bilki G?zlerinin dald??? yerdeyim

Seni seviyorum deniz g?zl?m ama sana s?yleyemiyorum sana a?k?m? b?yle itiraf edebiliyorum seni seviyorum

NE ZAMAN SA?IR B?R RESSAM KR?STAL ZEM?N ?ZER?NE D??EN B?R G?L?N ?IKARDI?I SES? ??ZERSE BEN?M SANA OLAN A?KIM O
ZAMAN B?TER

Yagmuru sevdigini soyluyorsun yagmur yaginca kaciyorsun gunesi sevdigini soyluyorsun gunes cikinca kaciyorsun korkarim benide sevdigini soyluyorsun

Bu G?nLer K?t? oLsa biLe..YaR?nLar Hep G?zeL oLur DerLer..Peki Bu G?nLer D?nLerin Yar?nLar? De?iLmiYDi

Tanr?m t?m?i?eklerin soldu?u ?yle bir sonbahar gecesi al ki can?m? vefas?z yar koyacak tek bir g?l bile bulamas?n mezarta??ma...

Do?arken ni?in a?lad???m? ya?ad?k?a anl?yorum

A?k bi boktur sifonu ?ek kurtul!

Asla haraketsiz bir ?eyi bo?una haraket ettirme

G?ky?z? g?ne? olsa da sensiz karanl?ktay?m.

Ya?amak sadece nefes almaksa ?u aziz bedende can ta??maksa eninde sonunda toprak olmaksa ben b?yle ya?amak istemiyorum

Seni sonsuza dek bekleyebilirim ama sonsuzlugun sonunda sen oldugun s?rece...

Kim bir g?n g?ne?in ?zerine kar taneleriyle seni seviyorum yazarsa bilki o seni benden daha cok seviyordur.....!

Bilirim sen bir y?ld?zs?n ve etraf?nda bir ?ok gezegen var ama unutma ki:ben de d?nyay?m yaln?z BEN de hayat var...

Sana d?nyan?n en g?zel varl???n? vermek isterdim ama seni sana veremem ki...
w00w
Hepsi birbirinden güzeller. Teşekkürler... Smile
Ara
>As!_M€L€q<
w00w Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Hepsi birbirinden g?zeller. Te?ekk?rler... Smile
R?CA EDER?M ARKADA?IMMMM...

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  G?zel S?zler 2.. tatlı_cadı 2 858 04-12-2022, Saat: 05:38 AM
Son Yorum: wildfang
  G?zel S?zler.. tatlı_cadı 2 759 04-12-2022, Saat: 05:21 AM
Son Yorum: wildfang