:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Fahriye - Özcan Barıştı
Hasretiim
Özcan Deniz'in şubat ayında ayrıldığı 2 yıllık sevgilisi Fahriye Evcen'le sessiz sedasız barıştığı ortaya çıktı

Deniz ilk kez yönetmen koltuğuna oturduğu film olan “Ya Sonra”nın vizyon hazırlıkları sırasında kendisine yeterince vakit ayırmadığından şikayet eden sevgilisi Evcen'i terk etmişti. Deniz, ayrılık gerekçesi olarak da “Can yakan bu ilişkide çok yoruldum. Fahriye'yi de yordum. Bana karışılmasına, müdahale edilmesine tahammül edemiyorum. Bu iş beni ve çalıştığım bir ordu insanı ilgilendiriyor. Bunları hepsini kadınsal bir duyguya heba edemem” açıklamasını yapmıştı. Ardından Deniz'in Evcen'in telefonlarını açmadığı ve görüşmeyi kabul etmediği öğrenilmişti. Ancak ilerleyen haftalarda çiftin birbirlerinin hasretine dayanamadıkları ve kaldıkları yerden ilişkilerine devam etme kararı aldıkları öğrenildi. Yeni yayın döneminde “İffet” dizisinde başrol oynamaya hazırlanan Fahriye Evcen'in sevgilisiyle barıştıktan sonra moralinin oldukça düzeldiği ifade ediliyor.
Ara
sun fairy
hiç sevmiyorum bu çifti.
yinede teşekkürlerSmile
Ara
# Pè®iM§ii #
Allah Ayırmasın Bida Ne Diyelim (;
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Özcan Deniz Hapse mi Girecek? YasSmin 2 782 05-27-2011, Saat: 09:21 AM
Son Yorum: YasSmin
  Nurgül en iyisi asıl Özcan nerede? Hasretiim 0 486 09-20-2010, Saat: 05:29 PM
Son Yorum: Hasretiim
  Özcan Deniz ve Fahriye Evcen aşkı bitti _AL0n3_ 0 631 10-21-2009, Saat: 10:30 PM
Son Yorum: _AL0n3_

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 03-29-2024, 06:13 PM