:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
buda sana yazaca??m son ?ey olsun........
>As!_M€L€q<
S?z Yetmese Bile..Seni seviyorum, ??nk? her sabah kalkt???mda bir g?n? daha seninle ge?irecek olman?n mutlulu?unu ya?at?yorsun bana. Ben g?ne seninle ba?l?yorum ve her g?n hayat? yeniden ke?fediyorum.
Seni seviyorum, ??nk? g?kku?a??n?n her tonunu g?lgede b?rakan en parlak renksin sen. Her ?ey senin rengini ta??yor ve benim i?in ancak o zaman anlaml? oluyor.
Seni seviyorum, ??nk? so?uk g?nlerinde i?imi ?s?tan ?l?k r?zgars?n. S?cak g?nlerdeyse ferahl?k veren kuzey r?zgar?. ?liklerime i?leyerek esiyorsun.
Seni seviyorum, ??nk? her ?eyde sen vars?n. Nas?l olmayacaks?n ki... Sanki sen do?du?umdan beri i?imdeydin. Y?re?imin en derin k??esindeydin. Sanki ortaya ??kmak i?in beni bekliyordun. Ve ben orada oldu?uu fark edince haketti?in yere ??kard?m seni.
Seni seviyorum, ??nk? hep benimlesin. Seni g?rmem i?in y?z?me bakmam gerekmiyor. G?z?m? kapatsam oradas?n. G?rd???m her y?z asl?nda sensin.
Seni seviyorum, ??nk? g?zlerinin i?indeki binlerce y?ld?z, gecenin karanl???n? delip ge?iyor. Sen bana bakarken ben kendimi y?ld?zlara bak?yor gibi hissediyorum. O y?ld?zlar?n parlakl???nda kaybediyorum kendimi. G?zlerim kama??yor ama ?ikayet?i de?ilim ayd?nl???ndan. G?ne? do?masa, y?ld?zlar kaybolmasa diyorum, ama biliyorum ki g?ne?im de sen olacaks?n gecenin sonunda. Bu kez parlak, daha ayd?nl?k ??kacaks?n kar??ma.
Seni seviyorum, ??nk? sa?lar?n?n ellerimin aras?nda kay?p giderken, d?nyadaki cennetibulmu? gibi hissediyorum kendimi. Cennetin sahibi sensin ve biliyorum ki sadece izin verdiklerin girebilir o cennete. Ben o cennette kalmaya kararl?y?m.
Seni seviyorum, ??nk? her g?l?mseyi?in i?ime yeniden ya?ama sevinci dolduruyor. Her g?l?mseyi?in, karamsarl??? y?k?yor, umutsuzlu?u par?al?yor. Bir ?i?ek bah?esine ?eviriyor ?orak d?nyay?.
?i?ek dedim ya, bir ?i?ek ad? verseydim sana papatya olurdun.A??s?yla d?nyaya, insanlara bahar?n geldi?ini m?jdeleyen papatya... ?ddias?z ama g?zel. G?zel ama kibirsiz...
Seni seviyorum ??nk?, seni sevmeyi, sana dokunmay?, seni dinlemeyi, sana bakmay?, seni koklamay?, seninle payla?may? seviyorum. Seninle birlikte insana dair ne arsa onlar? da seviyorum.
Seni sevdi?imi anlatmaya ?al???rken ne kadar ?aresiz oldu?umu da g?r?yorum. Her s?zc?kten sonra durup tekrar tekrar d???n?yorum, seni yeterince anlatabildim mi diye.. Biliyorum ki yetmeyecek, bu kadar s?zc?kten sonra bile sana sevgimi anlatamam?? olaca??m.
S?zc?klerin bitti?i yerde g?zlerime bak. Onlar bu sevgiyi ?ok daha iyi anlatacakt?r sana..

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Sitem edemiyorum sana. levell 2 406 04-14-2022, Saat: 07:54 AM
Son Yorum: wildfang
  bir a$k oLSun!!! €BeRimSin 6 354 04-13-2022, Saat: 03:04 PM
  Binlerce (Seni Seviyorum) Borcum vardi sana €BeRimSin 8 450 04-13-2022, Saat: 02:58 PM
  Sana Sadece Sana... eRCi 5 331 04-13-2022, Saat: 02:53 PM
  Sana Bu Sözler sevdiğim.... eRCi 16 727 04-13-2022, Saat: 02:38 PM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-04-2024, 11:38 PM