:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Aklından Bir Sayı Tut
sıla
0000000337255_3_1.jpg

[SIZE="3"][COLOR="Red"]Bir adam, posta kutusuna bırakılmış imzasız bir mektup alır. Mektupta şöyle yazmaktadır: "Aklından herhangi bir sayı tut. 1 ila 1000 arasında herhangi bir sayı." Adam öylesine 658 sayısını tutar. Not şöyle devam etmektedir: "Sırlarını nasıl bildiğimi göreceksin... Küçük zarfı aç.""Aldıklarını geri vereceksinVermiş olduklarını aldığın zaman.Biliyorum ne düşündüğünü,Ne zaman uyuduğunu,Nereye gittiğini,Nereye gideceğini.Seninle bir randevumuz var,Bay 658.
"Sıradanlıklara meydan okuyan, anında başınızı döndürecek ve ilgi çekici karakterlerinin kalp atışlarını tüm gerçekliğiyle hissedeceğiniz bir kitap "Aklından Bir Sayı Tut" kolay kolay unutmayacağınız bir roman. [/COLOR][/SIZE]

Yazar: John Verdon
Çevirmen: Cemile Özyakan
Sayfa Sayısı: 480
Ara
YasSmin
Vaaaay gizemli bişeye benziyor. Merak ettim bakk
Ara
sıla
evet güzel geldi ben de aldım sıradışı kitapları seviyorum Big Grin
Ara
YasSmin
Gizemli olsun her sayfası bi sonrakini merakla bekletsin hatta seri olsun seriden kopamiim hastasıyım böle kitapların Big Grin Buda o tarz bişe mi ki merak uyandırıomu okudukça
Ara
sıla
Big Grin bilmem daha dün aldım buna hiç bakmadım dört numara benim'i ikinci bölüme kadar okudum bi de Hz.Muhammed'in hayatını okudum 96. sayfasına kadar sonra uykum geldi uyudum Big Grin
Ara
YasSmin
Tamam bununda yorumunu bekliorum ozmn. Hürrem Sultan'n, Nurbanu'nun, Mihrimah'n falan kitapları çıkmış kapak baya gösterişliydi onlarda cezbetti beni
Ara
ZencefiL
bunumu okuosun şimdii
Ara
sıla
yok şimdi Hz.Muhammed'in hayatını okuyorum Smile
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Aklından Bir Sayı Tut sıla 22 1,812 06-20-2011, Saat: 01:45 PM
Son Yorum: ZencefiL

Hızlı Menü: